• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
751
Da viša je sila kutija Malbora na dan, plus zadnji krik mobitela kao cigla, s potrošenih više destaka EUR a tarife mjesečno i slično. Pa onda cviliti loše je, teško je.
Ma nisam na to mislio. Fizička i psihička bolest, što radnika, što njegovih bližnjih, ali nije tema. Svatko od nas ima neki svoj križ. Najviše sam ljubomoran na zdrave ljude, jednostavno tko nije iskusio kako je to kad ti želiš svašta, a tijelo neda. Teško je to bilo kome objasnit i ljubomoran sam na one koji to nisu nikad vidjeli i iskusili. Ne mislim ni slučajno na tebe, velim, svatko ima svoj križ.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Da viša je sila kutija Malbora na dan, plus zadnji krik mobitela kao cigla, s potrošenih više destaka EUR a tarife mjesečno i slično. Pa onda cviliti loše je, teško je.
Ne velim da je pušenje zdravo i dobro i da ga odobravam, isto kak i alkohol, kocka.... Svako ima neki porok, neko ga svjestan a neko baš i ne
Neznam jel si čul onaj vic, a gde je parkiran vaš Ferrari?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Interesantan selen, od čega je to i koja je rupa na velikom selenu vilice?
Imam viziju gde bi ja to mogel uglazbiti da ne radim novi nosač, spojim takva dva i mirna Bosna.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
To mi je malko na knap, ja bi trebal 50 ali ugaral bi ja to.
A koji je vijak kojim se steže za šasiju?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Taj 12 mm me zanima, meni treba 10 😢
Previše mi je to posla, ipak bum dal čahure istokariti u koje bum selene nagural a čahure zavaril na nosač kojeg bum složil.
Ovo je taj selen kojeg bum koristil

 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Hmm, aj budem pogledao jel M10 ili M12, M12 su glave, al znamo da to kod aftomobila ide kako stigne M8 navoj, a glava M10 itd...

Opa, to će biti nešto za kruto upravljanje? 👀
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,281
Taj 12 mm me zanima, meni treba 10 😢
Previše mi je to posla, ipak bum dal čahure istokariti u koje bum selene nagural a čahure zavaril na nosač kojeg bum složil.
Ovo je taj selen kojeg bum koristil

E ovo meni treba za passata... Toje powerflex ili Strongflex?
Gde ima toga i pošto?
Ne škripi ta čahura u toj "gumi"?
 
Posljednje uređivanje:

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
751
Tino, imam powerflex na 166 poliuretanske selene. Dobije se nekakva mast samo za to. Prozirna, ko lubrikant za... I skripilo je, al vjerojatno nismo dobro montirali. Meni osobno nije smetalo. Sad ne cujem nakon 9 mjeseci cca.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
E ovo meni treba za passata... Toje powerflex ili Strongflex?
Gde ima toga i pošto?
Ne škripi ta čahura u toj "gumi"?
Strong, ja bum sebi uzel mekši. Samo mi se boja ne sviđa...
Cijena, kaj ja znam. Skupi su ali ako budu trajali dulje od orginalnih onda i nisu.

Trebaš i ovo? Cijena prava sitnica



hočemo link
Pa da ljudima posel otmeš
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
El to slažeš Kvatrića?

Reci šta ti treba kad se vrnem z morena mogu ti nabavit šta ti treba, ima jedan pogon sa svime ako smo na istom nivelu što kažu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh