• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
280
Ford Focus 1,4 2005. popucali zaštitni plastični poklopci farova, štite priključke od vlage, popucale zakačke a nigdje ne mogu naći zamjenu pa ako netko ima ili zna gdje ima molim da se javi. Evo slike:
 

Prilozi

  • poklopac fara.jpg
    poklopac fara.jpg
    25.8 KB · Pregleda: 24
  • poklopac focus.jpg
    poklopac focus.jpg
    29.2 KB · Pregleda: 24
  • poklopac ford.jpg
    poklopac ford.jpg
    21.3 KB · Pregleda: 24

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
280
Zakačke popucale od starosti, mislim da toplina od žarulja uništila i istrulila plastiku, kad sam mijenjao žarulju već je bilo popucalo.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,780
Bio, pitao, u Klc ima samo jedan auto otpad
Kak samo jedan?
Novica Ilovac i u sv. Petru, Kockar i malo po oglasima tražiti.
Možda uzet i cijeli lampu, sumnjam da je skupa.
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
280
Sve je to jedan te isti, Novičini kažuda je velika potažnja i ni slučajno nemaju, slike su sa srpskog shopa. Ne mogu naći ni novi.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Treba telefonski pitati međimurske auto otpade, svašta imaju. Ima rabljenih dijelova i u Bartolovečkom Trnovcu, jaki su... Možda nešto manje za Ford ali pitanje ništa ne košta.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Pogledaj moku lokaciju!;)
Prvo sam pogledao tvoju lokaciju.
Zato sam napisao da pitaš telefonom.
Znam da ako je potrebno to s njima lako riješiš i s dostavom.

Kaj ne da sam bedak kaj sam jezik rival tam de mi ni trebalo?!, da bedak sam stari i smetalo, oprosti.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Kao da se to svaki dan skida, Amer'čka traka da ne ide baš voda unutra i to je to, ovo kad uleti, uleti, a neće osim ako se ne kupe polovni farovi ili neki zamjenski, znam iz iskustva, jer rijetko koji auto otpad će prodati poklopce bez fara, znanu i oni šta se traži.
 
Na vrh