• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,281
Sve sam radim na autu, među ostalom i rezanje krova radi šibera ☺️
Optika ko optika, ovjes je isti na audiju i passatu, ima samo razlika prihvat za čeljust tak da mi paše na šraf. I audijev je alu, a na passatu gus.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Pa ne bi se ja baš složio, da je dovoljno jedno skinuti, drugo ugraditi i da su sve vrijednosti geometrije u potrebnim granicama. Ali dobro, ako ti tako misliš, to je tvoj auto.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
751
Sad me zanima, plus pita tko radi optiku, koja radiona sa strojem za podešavanje geometrije kotača radi. Tino sam montira i koliko sam shvatio plus to nije pitao. Tino odgovara plusu da on sam montira te još iznosi točnu tvrdnju, optika kao optika, da se napravit, Tino nije rekao da sam podešava optiku niti da nije bila podešena kod majstora sa alatom. Plus misli da optika uopće nije podešena. Sad ono što mene zanima, jesam li u pravu ili sam jedini ja zbunjen? :hahah: :coffee::cool:
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,634
Nemreš se skoncentrirati po toj vrućini. Evo maloprije probam si natočiti z praznoga lagva, pomešal sam ih, nemam koncentraciju. Bu bolje gda zahladi, barem se nadam. :ppozdrav:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,281
Pa ne bi se ja baš složio, da je dovoljno jedno skinuti, drugo ugraditi i da su sve vrijednosti geometrije u potrebnim granicama. Ali dobro, ako ti tako misliš, to je tvoj auto.
Ovjes kao ovjes je kompletno isti, a4 b6/b7 i passat b5.5, samo je iz aluminija i ima šire rupe za čeljust.
Optika je rijesena isto ko i na svakom drugom autu, ne vidim problem 🤷
Da nije plug and play nebi to ni radil.

Čisto sumnajm da neko pozna bolje te aute od mene tu koji sam imal svaki šraf u rukama i na jednom i na drugom



@MUHA
Da nisam radil sve sam, bilo bi skupo 😝
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,281
@Tino nisam siguran da ti mene razumiješ, što ti podrazumijevaš zapravo pod optikom automobila?
Pa ne kužim, pitaj detaljno kaj tebe tocno zanima.
Jedino kaj tu moreš štelati je špur, nikakav nagib ni niš, i to se štela na "normalnoj" visini na kojoj se vozim jer dok je spušten nemreš skretati. Valjda te to zanima onda.

Malo se više nutarnja strana gume dere al meni je to nevažno, više ga ne vozim tolko.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Pa ne kužim, pitaj detaljno kaj tebe tocno zanima.
Jedino kaj tu moreš štelati je špur, nikakav nagib ni niš, i to se štela na "normalnoj" visini na kojoj se vozim jer dok je spušten nemreš skretati. Valjda te to zanima onda.

Malo se više nutarnja strana gume dere al meni je to nevažno, više ga ne vozim tolko.
Vidiš radi toga te i pitam. Sad si mi dao jasan odgovor. Šteta...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,558
9bd561d5-bb31-4c48-adec-cffbc8d266a0.jpeg
 
Na vrh