• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
4.5 litre iveco ako sam siguran
250 ha zemlje radimo, a i malciramo poljetu sa njim nakupi se
A i bale skupljamo kockice pa i tu se nabere...
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
4.5 litre iveco ako sam siguran
250 ha zemlje radimo, a i malciramo poljetu sa njim nakupi se
A i bale skupljamo kockice pa i tu se nabere...

mislim da je to isti motor ko i moj
kakav je potrošač
moj case je 2008.g. i ima preko 4500 rs
 

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
zvona ja jucer slao mail u agronom servis u pozegu da vidim jel se moze preko njih nabaviti,pa su mi poslali broj nekog lika iz zagreba da njega zovem,nisam danas stigao ali zvat cu u ponedeljak pa ti javim rezultate!negdje cemo mi tu knjigu iskopat!!:icon_super:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zvona123

Novi član
Tu od
1 Pro 2013
Poruka
17
Ajde javi kad vidis pa da to konačno rješim,izgubio sam najmanje 5 godina života tražeći
 

ivan49x

Novi član
Tu od
9 Ruj 2013
Poruka
19
prestao mi je raditi obrtomjer na case jx 60 jel netko imao slican problem da mi pomogne kazaljke od goriva i temperature rade
 

ivan49x

Novi član
Tu od
9 Ruj 2013
Poruka
19
kakav god da je ja vidim da ne radi samo pitam jel imao tko taj problem na jx seriji da znam ako je sajla gdije moze puc gdje traziti
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Probaj pitat u trgovini sa traktorskim dijelovima ili u trgovinama koji zastupa Case npr. Agronom
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Najvjerojatnije ti je puknula sajla. Ulazi u blok pored filtera ulja pa izvidaj i vidi jel u komadu. Koliko je sati odvrtio do sad?
 

ivan49x

Novi član
Tu od
9 Ruj 2013
Poruka
19
480 h neznam dali su sad stali i sati nema sad nekog posla samo prevezi koju balu i to je to
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Moj ima oko 1400 h do sad i zadovoljan sam s njim. Jedino mi je ac pumpa prokapala na nekih 1000 h.
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
za informaciju ako kome zatreba ac pumpa za JX 95 kod hadrovića-traktor servis križevci 1100 kuna orginal,kod jakopica lonjica 250 kuna kopija ali radi
 

ivan49x

Novi član
Tu od
9 Ruj 2013
Poruka
19
samo da napisem kako sam rijesio problem sa sajlom, original kosta cca 300 kn ja reko idem provjerit kod covjeka sto ima djelove za imt,zetor,ursus,i torpedo pa mozda covjek ima i nađem samo duža od ursusa 360 i kosta 18 kn i tad mi je proradio kliker kupim, odem doma, skratim, napravim firkant od željeza, upresam na kraju, proguram kroz buzir, zasarafim i radi
nisam buzir htio skidat jer je malo sjebano
vjerovatno je original sa buzirom ali kad mi ode buzir onda kupujem original
btw. radi tako vec cca 50 sati
pouka: .... buziri su skupi....
 
Na vrh