• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
pa ovo su smijesne cijene,za par godina staru forterru s ph trazi 9000 eura! nemoguce.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Tak baš i mene muči ta razlika u cijenama. Kod nas su 100 tisuća kuna jeftiniji i još kao jako dobri. No nešto sam isto našao vani što mi je pak sumnjivo, a daleko mi je sjesti i odvozati 1000 km u jednom smjeru. Naime svi fiati f120 - f140 su vani manje više od 15-20 tisuća eura, ima i skupljih, rijetko jeftinijih. I onda nađem nekakav oglasnik gdje prodaju baš farmeri i nađem takve traktore od 6-11 tisuća eura. E sad, da li su takve cijene kod farmera, a onda "šverceri" njihovi, poput baywa i sličnih kupe, malo sriktaju i onda dignu 5 i više tisuća eura cijenu.

http://www.kleinanzeigen-landesweit.de/anzeige-716549.html#contact
Lako je moguće da je to licitacija kao na e-bayu i nije konačna cijena
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
ja sam naso u zimi u njemackoj kosu kuhn 320 8 diskova sa gnjecilicom i svijetlima za 1000 eura (cijena)kosa je kao nova bila i trebo sam ju uzet ali me stari odgovrio kao sta ce mi,da sam ju tu dopeljo nebi me ispala vise od 1500-1600e i kad sam reko kolegi da sam ju naso tam za te novce,kaze da bi mi dao bez brige 2500e.da se tam nac samo je problem sta brzo ode jeftino jel ima puno ljudi koji kupuju strojeve a ovi sta imaju trgovine strojeva,kod njih su cijene vece nego kod nas...
 

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
277
pyf8.jpg

p2z9.jpg

dsc00994e.jpg

cot.JPG
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
dobar je izgleda ko novi jel delate vi opce kaj s njim il ga sam glancate

pozdrav susjed
 

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
277
Pozdrav :D vidil sam da i manji brat 60 malčira dost po mojem selu :icon_super:
ovaj moj prve tri godine nije baš ništa radil, nije ni 200 sati skupil.. a evo sad zadnje dvije godine s livadama napravi nekaj prek 60 rali na godinu. sad bude još malo tisuću sati..
nemre biti ni stalo čist, al eto potrudim se oprati ga tu i tam
dsc01343rj.jpg

26012000904.jpg

dsc01670pb.jpg




zasad nije bilo nikavih problema, oće malo više potrošit na visokom okretajima i ima ove uske i meke srpske goodyear-ke pa se svako malo guma probuši..
bilo se teško priviknut nakon krutih zetora, al sad sam svakim danom sve zadovoljniji
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
Brutala!! :icon_super:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=trdMTT4Wtv8[/YT]
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
terminator-krasan case imas! koje si zetore imao prije?
kakav je vogel u usporedbi s onim lemkenom dvobrazdnim?
 

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
277
terminator-krasan case imas! koje si zetore imao prije?
kakav je vogel u usporedbi s onim lemkenom dvobrazdnim?
kejs je zamjenil zetora 4320, imam još i malog 3511
onaj lemken je super plug, al za traktor 60 ks i imal je male pretplužnjake pa je bilo mučenje u kuruzini kaj je brano u zrnu. s vogelom sam se stvarno iznenadil, super sve zaorava, budem stavil par slika u temu oranje..
probal sam orat i s dvije i tri brazde, al u laganoj s 3 je super a kad dođem na neku zapuštenu tvrdu idem ko puž.. pa ovaj s 2x16 je taman..
oral sam nekaj pjeska i na 3x16, to je posao u pol manje prohoda od malog lemkena
9ro7.jpg
[/IMG]
u međuvremenu sam imal i većeg lemkena, možda ga je ćak i teže vuć od vogela..
kqlv.jpg
[/IMG]
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
eh,sad sam se ostao paf! lemken da se teze vuce od vogela? onaj dvobrazdnjak da nije mogao zaorati kukuruzovinu? kako je zaoraval ovaj lemken trobrazdnjak?
 

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
277
eh,sad sam se ostao paf! lemken da se teze vuce od vogela? onaj dvobrazdnjak da nije mogao zaorati kukuruzovinu? kako je zaoraval ovaj lemken trobrazdnjak?

lemeken je bio dost više potrošen od vogela, ali da. taj trobrazni je kupljen u proljeće i pred kraj ljeta prodan, tak da nije stigel kukuruza, stavil sam ga u oglaniik i prodan je brzo, nije imal neku manu il nekaj da sam ga zato prodal..
a onaj mali je bil super u kuruzini iza jednorednog berača, ali recimo iza kombajna bez freze se nije štopal, nego nije zatrpal stabljike kad su bile veličine do koljena.. trebali bi veći pretplužnjaci, tak isto i za kombajna s frezom, po tragovima kotaća ide, a iza po onom redu perušinja nije mogel tolko progutat da ga zatrpa.. da je to ljepo pomalčirano kak bi i trebalo biti napravil bi to bez problema.. al ipak je bil premali.. evu stavim sad par slika u temu oranje, da ovdje nejdemo previše u off :D
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ja imam takvog holanda 95 ks isto takve gume i simpa traktor sam kaj moj od travnja već 730 h natukel
Zake ste ga sa uskim gumama uzeli
 

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
277
Ja imam takvog holanda 95 ks isto takve gume i simpa traktor sam kaj moj od travnja već 730 h natukel
Zake ste ga sa uskim gumama uzeli

pa di ste uspeli tak puno, još pogotovo ako ne ore.. vidil sam ga koji put, vi ste mi odma prek save :D
ma tata je zapel za uske i super je ispalo, nema razlike naspram širokih, a ovak može i u međurednu.. jedino ružno izgleda
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Ja imam takvog holanda 95 ks isto takve gume i simpa traktor sam kaj moj od travnja već 730 h natukel
Zake ste ga sa uskim gumama uzeli

koji motor imaš,koliko kubika ???
ja imam JX Casea 95 sa uskim gumama
u blatu su zakon
 

Najnoviji postovi

Na vrh