• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Darijus

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
e onda sam se te godine opustio, mjesec svibanj je, taman sam posadio na strateškom mjestu uz Dobru feferonu, lubenice i dinje, i eto vraga...

p6010314.jpg



p6010315.jpg



p6010316.jpg



p6010312.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ovo izgleda kao polje rize a ne bilo sta drugo jel bilo sta od uroda ili je sve otislo k vragu
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
Besplatno navodnjavanje uz totalnu štetu..

nebi vjeroval, ali te godine sam svega toga ubrao s te površine poprilično...
poplava je trajala nekakvih 12-ak sati, imam kanale i sve se ocijedilo prilično brzo...
jedino kaj više nije bilo potrebe za zalijevanjem te godine...:rolleyess:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
i eto, došli smo do zadnje dokumentirane, kraj 2010. ili početak 2011., ovisno kako kome paše...
ova je bila solidna, čak mi je digla repu s hrpe pod najlonom...
inače lani sam tu napravil novi plastenik, baš na mjestu di je malčer bućnut...;)

pc080482.jpg



pc080478.jpg



pc080480.jpg



na ovoj zadnjoj bi se dalo uzgajati flance na vodi, zar ne?...:madmana::madmana::madmana:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
darijus čini mi se da si jedan dan komentiral da bu kupa nabujala ili nesječam se kak si to bil opisal, narasla ,daj se sjeti ,sigurno je zato kod vas poplava
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nemoguce da ja radio onog sta je reko ako mislim isto zeleno zagorje :lol::lol::lol::lol::lol:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
Moj Dario ove će godine cjena paprike i rajčice biti za vraga

a otkud si pak sad to izvuko...
možda da ipak malo smanjiš :weedman::weedman::weedman:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Nezgodne te poplave... Nego nisi slikao nikad neki plovni objekat. Nije valjda da ga nemaš? :)
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
a otkud si pak sad to izvuko...
možda da ipak malo smanjiš :weedman::weedman::weedman:
dao Bog da ja gresim al kako vidim sto ljudi planiraju biće paprike i rajčice za bacanje a glavni je razlog voda kod nas kiša nije stala ima već dugo pada li ga pada sve su akumulacije pune do cepa busotina je novih napravljeno litos vrag zna koliko,tako da biće robe
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Darius jel se kod tebe izlila Kupa čitam da je ušla negdje u grad ili samo opet šire lažne informacije sinoć iz Hrvatskih voda žena veli da nema opasnosti a danas već pišu da se izlila....
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
Nezgodne te poplave... Nego nisi slikao nikad neki plovni objekat. Nije valjda da ga nemaš? :)

imam, tj. imal sam do lani, lijepi drveni čamac 6.5 metara dugačak...
moram uhvatit tri popodneva i skalupit novi, samo je problem kaj nisam jasen zrušil...još...
ovaj kaj je strunul, to je bila jela ili smreka, izgleda da su mi na pilani uvalili sušca, sve je kvragu spucalo i propišalo...a za firnis i farbu sam dal više nego kaj su daske vredile...:madmana:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
Darius jel se kod tebe izlila Kupa čitam da je ušla negdje u grad ili samo opet šire lažne informacije sinoć iz Hrvatskih voda žena veli da nema opasnosti a danas već pišu da se izlila....

mene može davit samo Kupa, a ove u gradu dave sve četiri, tak da to i nema neke velike veze zmenom...10 km uzvodno je neki put i dobro bit...:mrgreen:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
dao Bog da ja gresim al kako vidim sto ljudi planiraju biće paprike i rajčice za bacanje a glavni je razlog voda kod nas kiša nije stala ima već dugo pada li ga pada sve su akumulacije pune do cepa busotina je novih napravljeno litos vrag zna koliko,tako da biće robe

sto puta sam ti reko, smanji parcele, sij na više navrata i neće te mučit zaglave...
i daj više nađi kakvu ćuću da ti to prodaje negdje na placu...:p
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
sto puta sam ti reko, smanji parcele, sij na više navrata i neće te mučit zaglave...
i daj više nađi kakvu ćuću da ti to prodaje negdje na placu...:p
gle ja ne radim od toga na otvorenome nista ni papriku ni rajčice niti krastavac al ocu rec da će biti zeznuto radi ovih sto će zatrpati tržište s vanjskim proizvodima
 
Na vrh