• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Re: TOMO VINKOVIĆ

kad vec posudjujes kosilicu posudi od nekoga i poluge od 730/32, samo "utakni" i nema sto zayebancija :mrgreen:
 
A

acapapec

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

firemanpeter....Vise nego odlicno...
Uzivao sam u ovoj tvojoj voznji...i prirodi naravno.... :p
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: TOMO VINKOVIĆ

edosoko kaže:
kad vec posudjujes kosilicu posudi od nekoga i poluge od 730/32, samo "utakni" i nema sto zayebancija :mrgreen:

ma posudjivao sam prije ali nije to to,tesko se mogu naspanovat predugacki udaraju u dobos od kocnica sto problema.....
 
T

Tomazy

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Peter a ni to kaznivo dejanje. gibanje in snemanje omejeno? :lol: kad se vratiš iz čuze, javiš se. :lol:
Inače video je zakon.
 
C

capo1967

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

firemanpeter kaže:
Eto još jedan video od transporta.

[youtube:20egpte8]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Av-LGfY-hzM&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Av-LGfY-hzM&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/youtube:20egpte8]

Svaka čast sve čista petica!!!!!!!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

E pa ljudi hvala svima za pohvalale :p , činilo mi se da je ovaj put zanimljiv pa da vam pokažem...

Tomazy kaže:
Peter a ni to kaznivo dejanje. gibanje in snemanje omejeno? :lol: kad se vratiš iz čuze, javiš se. :lol:
Inače video je zakon.

Tomazy, pisat ču vam iz čuze ako imaju internet :lol:, možda stavim koji filmič od tamo :lol: .
Inače ako smiju oni snimit mene kako prelazim branu, onda mogu i ja. :mrgreen:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,189
Re: TOMO VINKOVIĆ

Koja je to HE? Prekrasno izgleda.
 
G

GROF

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

... firemanpeter!., pa prijatelju moj!., skidam kapu., onu pravu!, onu Ličku!!!
Svaka ti čast na tvojoj; orginalnosti, izvrsnosti, izvornosti, pedantnosti,... LEGENDA si ka žive!., sretno ti.-

Narode moj!., evo još par slikic legendarnog tomice!; TV-731 !!! ., tako da svi pomalo parimo oči! ...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
A

acapapec

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

evo i od mene par snimaka....... 8)

[youtube:345uxmp6]n2lX8RhOI68[/youtube:345uxmp6]


[youtube:345uxmp6]HSkMFwM5SZk[/youtube:345uxmp6]
 

yzf ico

Član
Tu od
12 Velj 2009
Poruka
118
Re: TOMO VINKOVIĆ

ej ljudi jel ima ko od vas 2 klinasta remena na traktoru? Jedan koji pokreće ventilator a jedan koji pokreće alternator?
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

GROF kaže:
... firemanpeter!., pa prijatelju moj!., skidam kapu., onu pravu!, onu Ličku!!!
Svaka ti čast na tvojoj; orginalnosti, izvrsnosti, izvornosti, pedantnosti,... LEGENDA si ka žive!., sretno ti.-

Hvala ti prijatelju Grofe, za pohvale, trudimo se da forum raste, da ima uvijek nešto novo.
Ma trudi se nas forumaša dosta pa je stoga ova tema TV rekorderka :D .
I ti se puno trudiš na forumu u više temama a to sam ti več napisal i pohvalil u temi Prima.

Acapapec
Uživaš u laganoj vožnji sa tomom ;) , nemoj silazit sa njega da ti ne pobegne :lol: .
Inače pohvale za video, samo ti stavi još koji ako imaš ;)

yzf ico kaže:
ej ljudi jel ima ko od vas 2 klinasta remena na traktoru? Jedan koji pokreće ventilator a jedan koji pokreće alternator?

Imam ja, šta te zanima.
 

yzf ico

Član
Tu od
12 Velj 2009
Poruka
118
Re: TOMO VINKOVIĆ

jel znaš dimenziju ovog od ventilatora ili da pročitaš sa remena hvala
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

Neznam dimenziju na pamet ali mogu ti pogledat, samo što sad nisam kod kuče pa ti ne mogu odmah javit.
Imam sad u vidu to pa ču ti javit ovdje.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: TOMO VINKOVIĆ

yzf ico kaže:
jel znaš dimenziju ovog od ventilatora ili da pročitaš sa remena hvala

Remen na motoru LDA 672 koji ide sa remenice na radilici na remenicu ventilatora turbine
dimenzije je: 13 X 980 Li i dosta ga je teško za pronaći u trgovinama pošto nije
standardan dimenzija. Većinom ti je proizvodnje Borovo
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

Eto ti odgovora iz prve ruke i to odmah. :D Netreba se meni trudit.
Inače mjenjao sam taj remen pre neke 2 godine i nisam imao nekih poteškoča sa nabavkom :scratch , ali sad se nit ne sječam gde sam ga nabavijo.
 
A

acapapec

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

firemanpeter da znas da uzivam.... :)
Nisam silazio sa traktora nego su mi dimenzije malo vanstandardne pa kad ispruzim ruku
izgleda kao da sam dva metra od njega :D
Ovaj klip je bio po uzoru na tvoj ....valjda si primetio :oops:
 

yzf ico

Član
Tu od
12 Velj 2009
Poruka
118
Re: TOMO VINKOVIĆ

taj remen se samo navuce gore jelda? Nema on nikakvog natezača kolko sam uspio vidjet....
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: TOMO VINKOVIĆ

Imaš na gornjoj remenici kod turbine za hlađenje 5 limenih listića koje stavljaš između
ili ih vadiš te tako napinješ ili raspuštaš remen.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

Acapapec
Je je, jesam primetijo :D . Ako je tako onda si stvarno večih dimenzija :lol: , izgleda ko da si silazijo iz traktora.
Ako uživaš samo ti snimi još, pa stavi tu... ;)

yzf ico
Taj se remen nateže sa remenicom na ventilatoru. Rastavi se remenica i onda se iz njene sredine ubaci ili izvadi lim i tako se to nateže. ;)

zbalija
E jeb... , kad kliknem da postam eto ti več me ti predohitijo. :lol:
A nemoj mi zamirit ako pizdim, to je samo šala. Samo ti još produži tako dalje ... ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh