• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Petre hvala na informacijama.

Ja planiram napraviti promjer klipnjače 30mm.

A vanjski promjer cilindra 50mm.

dužina će biti isto tu negdje al ću izmjeriti točno kad bude gotova ralica.

I ja mislim da bi bio takav dobar. Ne trpi on ništa a ralica nije težka...
 
B

BAGERISTA

Guest
I ja mislim da bi bio takav dobar. Ne trpi on ništa a ralica nije težka...

O fireman pa pozdrav,ja i ti nikako da se čujemo,ko mačka i miš,radiš nešto na tomi ili šta,,,nema te nešto,ili ja nikako da dođem u temu kad si ti tamo.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E pa tu sam, ako imam vremena onda svaki dan, uobičajno navečer. Ne radim ništa na Tomi, nemam sad vremena zato. Imao sam nekih obaveza na poslu a i kod kuče. Znaš kako je, zima još malo pa bude tu, pa treba malo pospravit oko kuče. A danas sam prešao jabuka, za sok, hehe. Hebiga, vi kad prešate radite to za vino.
Pozz u Istru!
 
B

BAGERISTA

Guest
E pa tu sam, ako imam vremena onda svaki dan, uobičajno navečer. Ne radim ništa na Tomi, nemam sad vremena zato. Imao sam nekih obaveza na poslu a i kod kuče. Znaš kako je, zima još malo pa bude tu, pa treba malo pospravit oko kuče.
Pozz u Istru!

Također,pozdrav i vama svima gore,pa se čujemo..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
ej bageru,pa kaj ima nešto fireman da radi nešto na svome tomici,izgleda kao da je sada izašo iz tvornice,jedino možda da stavi ralicu na njega
 
M

Misel

Guest
Druze Danot, mogu dobiti sajt gde si iskopao tu frezicu od Pasqualija? Mozda nesto ima i za mene.

hvala
 
B

BAGERISTA

Guest
ej bageru,pa kaj ima nešto fireman da radi nešto na svome tomici,izgleda kao da je sada izašo iz tvornice,jedino možda da stavi ralicu na njega

Nemam pojima,traktor mu je ko iz fabrike,(lažem jer is fabrike nije bio takav) sad dali još šta sprema neznam,možda neki priključak,ili ko zna:scratch,za ostalo mu skidam kapu:prayer::prayer:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
ej bageru,pa kaj ima nešto fireman da radi nešto na svome tomici,izgleda kao da je sada izašo iz tvornice,jedino možda da stavi ralicu na njega

Ima se još za radit, samo što nije hitno i nužno. Imam ja još ideja :roll:

PS
Hvala tebi i Bageristu za pohvale.
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Pozdrav svim forumašima...e imam jedno pitanje ...ratmišljao sam i razmišljao :scratch:scratch ali i ne smislijo..pa da vas pitam ....ima li itk ikakvu ideju da napravim sjedalicu odmah iza tjedalice od tome ..tako da je mogu dizati spuštati na hidrauliku...

Hvala!
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
Pozdrav svim forumašima...e imam jedno pitanje ...ratmišljao sam i razmišljao :scratch:scratch ali i ne smislijo..pa da vas pitam ....ima li itk ikakvu ideju da napravim sjedalicu odmah iza tjedalice od tome ..tako da je mogu dizati spuštati na hidrauliku...

Hvala!
a za sto bi ti to koristilo? i zasto na podizanje i spustanje? :scratch
nemoj me krivo shvatit,ideja nije losa al me zanima zbog cega bi to htio slozit,mozda se i ja odlucim na nest takvog,kad cu imat viska vremena jer mi je ponekad problem kad idemo dvojica negdje...:partyman:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Pozdrav svim forumašima...e imam jedno pitanje ...ratmišljao sam i razmišljao :scratch:scratch ali i ne smislijo..pa da vas pitam ....ima li itk ikakvu ideju da napravim sjedalicu odmah iza tjedalice od tome ..tako da je mogu dizati spuštati na hidrauliku...

Hvala!

Aj malo bolje objasni,ako sam dobro skožio ti bi napravio još jedno sjedalo da se diže i spušta na hidrauliku iza vožačevog?
 
M

Misel

Guest
Blagodaram druze Danot. Ako pominuvas nekogas niz Stip javi se da se vidime.

pozdrav
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Fala ti Misel za pokana, videcu, zdravje nekad ako me nanese put...

Nego sta si napravio so ona freza pasquali.
Proverio li si za freza na onaj broj koj sam ti ga dao.
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
., pozdrav druže forumašu; gvozdeni1!

., lipo bome, lipo!., lipo ste delali., a poslje lipo se ranili!, uslast VAM bilo!

., a tvoj toma?!, dela li, dela?, pariraš ti njega ko pravoga! sa legendarcima od IMT-ea!!!
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
., pozdrav druže forumašu; gvozdeni1!

., lipo bome, lipo!., lipo ste delali., a poslje lipo se ranili!, uslast VAM bilo!

., a tvoj toma?!, dela li, dela?, pariraš ti njega ko pravoga! sa legendarcima od IMT-ea!!!
Hvala Grofe! Posle pasulja ni pivo nismo mogli popiti...:cry: To su ti dva legendarca bez suvise elektronike sa dosta snage!:):):) Steta sto zena nije bila tamo da nasnimi da je tocak od prikolice do felne upao u zemlju i kako je tomo to resio. Napred, nazad, napred, nazad i prikolica izasla. Na trecem snimku sam probao trecu brzu i bez brige vuce, jeste da dimi dok ne ubrza.
Pozdrav!!!
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
gvozdeni1, svaka cast prijatelju, dobro koristis ti tvoj tomo, auu pa koliko zemja ti obradujes snjim.
Jos malo pa kje probas i 2 prikolici da prikacis:):)
Nego kako ti ide rikverc so ovie prikolici, cuo sam da se tesko vrakaju, i da treba pravi maher za to...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Gvazdeni1,
hehe :D dobro ide Toma sa tom prikolicom. A ovaj priključak jeli, on te svake tolko nabija pošto mu je toliko lufta. To ti je da ne spavaš kad si več puno umoran od rada. :D
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!

eee prijatelju gvozdeni dobro ti njega šibaš...:lol:
voleš tu prikolicu nema šta!
Još i kuma pozravio dok voziš...ide to tebi:supz:

živ bio...
Pozdrav Joe!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh