• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
S

staffmen

Guest
Ja slike još ne vidim.

Misel

kako ne vidis slike?!
(kaj nisi videl kak sam nacrto ovo?):scratch

ovo sta kazes da cijev treba biti udaljena od puluga sam te isto shavtio odma ali da tu budem iskren nije mi se dalo crtat jer bi samo dodatno zakomplicirao situaciju. ovak ce lakse shvatit
 
S

staffmen

Guest
firemanpeter sad sam shavtio sta zelis reci.

ja sam napisao da sam vec ja metnuo sliku ali SVOJU.

a ti kazes da sliku jos ne vidis(mislis na ovu od drugog forumasa koji ne uspjeva stavit na net)
tu niti ja jos ne vidim :)

pozdrav i laku noc.
za danas je bilo dosta pisanja.
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
moze bit i nesto poput ovog...

a da ne kupuje ovaj originalni toplink mozda ima doma koji obican spaner posto ga ne ce vjerojatno trebat za nista drugo osim za tu kutiju posluzit ce i on..
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Staffman
Tako je kako kažeš. Tvoju vidim a njegovu ne.
Bilo je malo nesporazuma.

Medimurec
Tako je. Na taj način kao tvoja slika imam ja napravljeno da je košara kiper.
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
e dobro ste objasnili kolegi tomislavu
mislim da ce mu sad biti i vise nego jasno

aj sam sebi pravio tu topling gredu,pucala mi je vise puta, i ja na kraju popizdim uzme flaka i ojacam je sa svake strane,e onda sam je pravo testiro,zakacio topling za kuku od traktora,a njega lancem za sljivu,posle nekog cimanja,icupao sam sljvu,ali to mi nije bilo mjerogavno,pa sam zkacio za veliki hrast,pokidom sa lanac na par mjesta i sad je istestiran sto na sto nema du puke na da ga razvlace bageri
 
M

mensud

Guest
prodajem da bih uzeo veci npr 539,ali jos nisam siguran 100% za prodaju
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pozdrav svima
Dobra stvar su ovi kosari, kutije ili kako ih ni kod nas zoveme korpi.


Uploaded with ImageShack.us

Ovakva ista kod nas dojde oko 50 eura od otpad i samo navaris neki deo da se prikopca.
I ja sam razmisluvao da napravim jedna, prvenstveno za nosenje na motokultivator, a uz to i drugi stvari, ali sta poprvo, sve je potrebno, a sve nemoze covek i da ima:|
@medimurec, dobro resenie si dao za kopcanje na TV 420, da ne pravis ti neko ovakvo cudo?
@firemanpeter, i lopata na mog utovarac kje se otvara na ist princip kao kod tebe na kosara...
@mensud, dobar tomek, sta se meni svigaju ovi iz serije 700, mozda jednog dana i on kod meni u dvor.
Ako mozes kupi veci traktor, ma nemoj ovoj prodavati, posao za traktor uvek moze da se najde...
 
Posljednje uređivanje:

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467


Uploaded with ImageShack.us
p1010042x.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

p1010041f.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

p1010040j.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
DANOT-ne radim jos al sam se sad jako zagrijao za nju tak da bude brzo i to!
jucer i prekjucer sam radio cjepac za drva na elektromotor-ne hidraulicki nego sa onim konusnim vijkom,sad samo cekam taj vijak da mi ga naprave na cnc-u,vjerojatno ce bit u petak gotov...
FIREMANPETER tebe bi samo zamolio ak ti nije problem da mi sliknes kad bus imal vremena kak si rjesio ono kopcanje na toj kosari za kiper,cak ako se ne varam je negdje bila slika od tog al se ne mogu sjetit gdje!?
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
FIREMANPETER tebe bi samo zamolio ak ti nije problem da mi sliknes kad bus imal vremena kak si rjesio ono kopcanje na toj kosari za kiper,cak ako se ne varam je negdje bila slika od tog al se ne mogu sjetit gdje!?

Eto slike a ti pritisni zvijezdicu.:D


izdelava-platoja-za-tv-foto_10744305_15586878_15593244.jpg
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Aco 93

Jes ti tu orao sa špagom :scratch
:D Eh šalim se ali išlo ti lepo ravno.

Ma nisam sa špagom nego laserom šalim se.
A to su ti prednosti Hidro volana da ravno oreš a i plug mi je dosta dobar ustvari majstor koji ga je napravio.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Eto jedan video od našeg forumaša Aco 93. Mene je oduševijo i nemam šta reči, eh pogledajte sami.

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=7gJEjwm_b_Y[/YT]

AAAAA hahaha!!!!
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh