• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
@Mtd
Pa kaj to iz tebe govori :?:
Pogledaj sliku kak izgleda pukotina, a i stariji alat da nevalja,a ovaj noviji koji imaš (kod Uniora) za kupiti u klasama......
Samo mi nemoj o Unioru jer sa njim radim ........

meni osobno ovaj noviji izgleda puno kvalitetnije,jer pošto radim tu gdje radim imam puuuno uniora i ostalih,i starog i novog,tako da stojim iza toga
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
meni osobno ovaj noviji izgleda puno kvalitetnije,jer pošto radim tu gdje radim imam puuuno uniora i ostalih,i starog i novog,tako da stojim iza toga
Samo izgleda, a ja ti to govorim iz iskustva pa i ja stojim iza svojih riječi ;)
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
., poštovanje!., lipi pozdrav mojim dragim forumašima!

., prijatelju Aco93!., cipač odličan svaka čast!
., poslal sam ti poruku da je čer oko podne napokon došal paket od tebe!., i odma te molim ako moreš nabavit one "kape" za hidrauliku ili Srbijanske proizvodnje, ili one u boji plave i crvene., e te nabavi., ove ča si poslal nevaljadu., meka plastika i premale su!!!

., pozdrav prijatelju firemanpetar!., lipi ti pozdrav!., evo moram i tebe ispravit ko i sve ke ispravljam po pitanju sugestija, savjeta, dobri namjera., jer jedno je savjet i sve po tom pitanju., a drugo je sprdačina sa vim ili onim!., more me bilo ki na vaj ili naj način "napinjat"., i nima ljutnje., jedino se ljutnja javi kada ja to napinjanje vratim mome sugovorniku - pisaču..., i to je uglavnom to., idemo dalje!!!...

., a VI forumašu ZJ!, Zvone!., kako sam već pisal jopet pišem!., metnite svoje proizvode pa neka VAS forumaš komentiradu, falidu ili kudidu!!!., a evo i ovaj put molim da mene poštedite tuš komentara kada sam ja u pitanju., ja VAŠE izdelek nebudem komentiral NE!

., aj Bog!., čitamo se ...

Ma ja tražim baš te šta ti kažeš al ih niko nema dje sam god pitao svi mi kažu a to nedržimo to niko ne traži.morat će mo vidjeti preko grane u slo.ispada koda nama dvojici jedino teba.

Pozdrav!
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Trayal ima u Massivi u BJ, za 320 kn, ja neki dan kupio 4, isto 8 PL, i mogu reć da se jako dobro ponašaju na terenu!!
čuo sam o njima svašata i da su dobre i da su loše ali cijena je odlićna ,koja je dimenzija bila 7,50/16 ili 6,00/16 8 plata
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
meni osobno ovaj noviji izgleda puno kvalitetnije,jer pošto radim tu gdje radim imam puuuno uniora i ostalih,i starog i novog,tako da stojim iza toga
ako znaš Gorana Dačkovića zvanog Zmija pozdravi mi ga jako mi je dobar prijatelj .....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
čuo sam o njima svašata i da su dobre i da su loše ali cijena je odlićna ,koja je dimenzija bila 7,50/16 ili 6,00/16 8 plata
Mitas nema 8 platna pogonske, samo 6.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
uz dužno poštovanje mislim da ovo ----> OVO

Možeš kaj nabaviti , ovo/ono , toraxi itd?

ono gore je bilo juče....:lol:
i mali ispravak,nije torax nego torx,eee,a koje vrste ima ih više vrsta,(T,TX,..),kao bitovi,ko šerafciger,oblik zvijezde,itd,itd da dalje ne nabrajam
moraš znati koji oblik i veličine(npr. t6,t7,t8........itd)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
iz đakova prijatelju slavonska zabit ove naše lipe hrvatske
Mislim da se vozi za Osijek pa ako hočeš mogu ti ispitati kad ide roba dole (a ide jedanput tjedno u tom pravcu) pa ti javim.
Samo moraš reči koju dimenziju hočeš i kolega ti ih dostavi gdje najbliže bude moguče.
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Mislim da se vozi za Osijek pa ako hočeš mogu ti ispitati kad ide roba dole (a ide jedanput tjedno u tom pravcu) pa ti javim.
Samo moraš reči koju dimenziju hočeš i kolega ti ih dostavi gdje najbliže bude moguče.

ma sve štima javim ti samo mislim da mi je malo sa 6 plata jer slabe su za trnje a ja fala bogu idem dosta u takvo što gdje ima trnja ...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
ma sve štima javim ti samo mislim da mi je malo sa 6 plata jer slabe su za trnje a ja fala bogu idem dosta u takvo što gdje ima trnja ...
Kod ovog je Trayal pogonska 8 platna 7.50-16 551 kn minus 10%, ali to možda imaš i dole jeftinije.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
s koliko platna ide meni za labinca,na staroj gumi se ne vidi,vidim da samo piše da je rekord-ova..?
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Onda ili Trayal ili pričekaj da se jave ljudi koji imaju iskustva sa Mitas-om ili neka treča solucija.

ma nema problema sa mitasom samo u cijeni je problem ako ti kažeš da je trayal super guma nemam što razmišljati osim ih kupiti kad se se skupi novčića
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
ma nema problema sa mitasom samo u cijeni je problem ako ti kažeš da je trayal super guma nemam što razmišljati osim ih kupiti kad se se skupi novčića
Ne, ja nisam rekel da je bilo koja guma super ili da valja jer ja nemam iskustva sa kvalitetom guma.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh