• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887

Super strojčina, sve pohvale Vinogradnik Tomo. Ofarbao si ti njega ko seriju 800 a i odznačijo sa TT. Da bude mlađi ;). A i izgled mu je dobar- mlađi.

dsci0016k.jpg


Aco 93
Ide se pilit, radit novčiče. Super su ti mašine to moram reči.

I kod mene se danas malo radilo.

moj-tomo-731-foto_10744305_12719525_18301738.jpg


moj-tomo-731-foto_10744305_12719525_18301736.jpg


PS
Ajoj :shock:, sve su slike u vezi lož drva. Ajme, izgleda da če ova zima bit sibirska pošto se svi tako spremamo. A tu je i Grof, on pili kubike samo da ima čas vremena. Pozdrav tebi Grofe!
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav kolega,,,,vidim ja krcaš ti i voziš,,,dok vrijeme još da....:D
Koliko toga još imaš,,,šta nije gore kod vas pao snjeg,,,nmešto mi kuma priča da je,,,ili samo na brdima,na vrhovima.:scratch

Ali blata ne fali,,,,,vidim................:mrgreen::mrgreen:
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
Firemanpeter, tvog Tomu mi uvijek bude jako drago vidjeti, stvarno ga uredno držiš, bolji je nego novi! ;) pozdrav!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
So bzirom da ste vi kolega uvijek tu da nas obavijestite,,,ja vam skidam kapu,,,o tome sam vam več napisa,,ali vidim ili se praviš blesav ili uživaš tražit žrtve po forumu i započinjat neku svađu,,,valjda se hraniš s time,,,ili neznam ni ja šta bi reko........

Ako sam nešto pogriješija,,,neka me slobodno obavijeste ili neka mi napišu,,ili neka brišu,,,samo neznam koji se k...c uvijek vi javljate,,,povodom čega voliš da j...š nekog na forumu,,ili ti valjda ostale frustracije iz mladih dana,,pa se sad prazniš,,pošto nemaš koga drugoga da je...š.

Glej meni ne trebaš pisat,,,ja nisam niti budala niti glup,,kako šta si vi zamišljate,,,ali vidim i GROFA,I,FIERMENPETER-a pod....š i omalovažavaš,,,pa recimo da kod mene ti neče uspijet,,,jer mi je pun k..c,,,da mi miješaš slike,,,da mi spomijneš neku drka...nu,,ili ti ga ja neznam više ča,,,pa ako očeš dr...j,je..i,,,evo lako ti ustupim i broj,,pa deri,,,ali mislim da ovo tvoje po,,,,nje i ismijavanje,prelazi više prag normalnog razmišljanja i svega vezanog uz to,,,nit sam vas ništa pita ni tražijka,,,pa neznam odkud ti snaga i volja.........................

A to gdje ču gurat nos,,,pa valjda neču ko ti u tuđu gu...cu.:butthead:kao šta radiš sa svima.....................
Kompletan odgovor na ovo piše u tvom potpisu .
Citiram
Kod:
Ki ni za drugega,,ni nanka za se !!!!!!!!!!
kaj još dodati ?
Pragled foruma je totalno bezvezan kad se citiraju slike ,
Jednom sam i sam to radio , namjerno (da izlječim traume iz djetinstva) jer sam se nadao da će vrijedni , pedantni zbalija to primjetiti i odreagirati kako treba , no nije ...ali bude , u to sam siguran :rolleyess:
 
B

BAGERISTA

Guest
Kompletan odgovor na ovo piše u tvom potpisu .
Citiram
Kod:
Ki ni za drugega,,ni nanka za se !!!!!!!!!!
kaj još dodati ?

Baš si duhovit i interesantan,,,svaka čast na razmišljanju,,,nemam ča reč nego da ste stvarno prejaki........vašem razmišljanju nema granica,sve pohvale..

A na pitanje"kaj još dodati"

Odgovor je jako jednostavan,,,samo se vrati par postova,,,pa češ si i sam odogovorit.......
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav kolega,,,,vidim ja krcaš ti i voziš,,,dok vrijeme još da....:D
Koliko toga još imaš,,,šta nije gore kod vas pao snjeg,,,nmešto mi kuma priča da je,,,ili samo na brdima,na vrhovima.:scratch

Ali blata ne fali,,,,,vidim................:mrgreen::mrgreen:

Pozdrav kolega Bagerista! Vidim da si postao SUPER uvaženi član. Čestitam!!
Vozim, vozim, vrijeme je danas bilo taman za taj posao. Toplo i nije bilo kiše koja če sutra vjerovatno več padat. Tako da se moralo.
A blata, hehe, njega ima uvijek dosta pogotovo sad kad je sve mokro. Malo sam mislijo da ču imat probleme u vožnji zbog njega, pa sam poneo lance sa sobom. Srečom nisu mi trebali ali nije puno falilo.

Koliko toga još imam? Nema drva više, ja bi želeo da ima još ali...
Snjeg tu kod mene još nije pao ali u Kranskoj gori pao je več dva put. A po brdima ga ima, da da.
Sad je pretoplo za snjeg, a i tak ga još ne trebamo. Nek padne za božič- 25.12. pa če bit super.

Firemanpeter, tvog Tomu mi uvijek bude jako drago vidjeti, stvarno ga uredno držiš, bolji je nego novi! ;) pozdrav!

Ivan33, e pa hvala na pohvalama ali tvoj je Hittner ljepotan da se moj TVjac može samo sakriti ;)
 
Posljednje uređivanje:

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Super strojčina, sve pohvale Vinogradnik Tomo. Ofarbao si ti njega ko seriju 800 a i odznačijo sa TT. Da bude mlađi ;). A i izgled mu je dobar- mlađi.

dsci0016k.jpg


Aco 93
Ide se pilit, radit novčiče. Super su ti mašine to moram reči.

I kod mene se danas malo radilo.

moj-tomo-731-foto_10744305_12719525_18301738.jpg


moj-tomo-731-foto_10744305_12719525_18301736.jpg


PS
Ajoj :shock:, sve su slike u vezi lož drva. Ajme, izgleda da če ova zima bit sibirska pošto se svi tako spremamo. A tu je i Grof, on pili kubike samo da ima čas vremena. Pozdrav tebi Grofe!

E prijatelju a malo moraš nikad ih nije viška.Pa šta se mašina tiče ja volim imat uvjek dobar stroj ako sam u mogućnosti.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Pozdrav kolega Bagerista!
Vozim, vozim, vrijeme je danas bilo taman za taj posao. Toplo i nije bilo kiše koja če sutra vjerovatno več padat. Tako da se moralo.
A blata, hehe, njega ima uvijek dosta pogotovo sad kad je sve mokro. Malo sam mislijo da ču imat probleme u vožnji zbog njega, pa sam poneo lance sa sobom. Srečom nisu mi trebali ali nije puno falilo.

Koliko toga još imam? Nema drva više, ja bi želeo da ima još ali...
Snjeg tu kod mene još nije pao ali u Kranskoj gori pao je več dva put. A po brdima ga ima, da da.
Sad je pretoplo za snjeg, a i tak ga još ne trebamo. Nek padne za božič- 25.12. pa če bit super.



Ivan33, e pa hvala na pohvalama ali tvoj je Hittner ljepotan da se moj TVjac može samo sakriti ;)

A vidim da se i ti spremaš još za zimu a drva nikad previše.
 

vinogradnik

Član
Tu od
31 Lis 2010
Poruka
51
Pozdrav !
Našao sam još nekoliko fotki :

tv-730-transportni-plato_17375817_17413774_18290197.jpg


tv-730-nove-luci_17375817_17413774_18290227.jpg


tv-730-snezni-plug_17375817_17413774_18290229.jpg


tv-730-snezni-plug_17375817_17413774_18290231.jpg


"Gasilec " Peter ! hvala na pohvalama, da ti objasnim: ofarbao sam ga na crveno / crno na sinovo želju, a što se tiče naljepnica TT , slučajno sam jih dobio u trgovini INO, i tada nisam ni razmišljao o "pomlađivanju", jednostavno tako se to desilo.
Lp.
 
Posljednje uređivanje:

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
vinogradnik Tomo, zaboravio sam i tvog Tomicu pohvaliti! Užitak je gledati tako uređene strojeve!
Firemanpeter, i Hittner je ljepotan, ali nikad neće biti ono što je Tomo bio i još uvijek je!
Tomo je Legenda ovih prostora i ne znam dali će ikoji današnji traktor uspjeti imati tu slavu. Vrijedni ljudi, uživajte! ;)
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ivan33
Je, legenda je.
Tomo je za svoju veličinu dosta jak pogotovo u transportu. Danas me opet iznenadijo. Išao sa težkom prikolicom u šumi uzbrdo po blatu, kamenju opranom od vode... ja bio zadovoljan nemam drugih riječi. Napravijo bi video ali put je bio pipav pa se nije moglo.
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
Ivan33
Je, legenda je.
Tomo je za svoju veličinu dosta jak pogotovo u transportu. Danas me opet iznenadijo. Išao sa težkom prikolicom u šumi uzbrdo po blatu, kamenju opranom od vode... ja bio zadovoljan nemam drugih riječi. Napravijo bi video ali put je bio pipav pa se nije moglo.

Ma bit će vremena i za video, samo glavu čuvaj, da ne nadrapaš zbog gluposti!
 
T

tuaregr10

Guest
Super strojčina, sve pohvale Vinogradnik Tomo. Ofarbao si ti njega ko seriju 800 a i odznačijo sa TT. Da bude mlađi ;). A i izgled mu je dobar- mlađi.

dsci0016k.jpg


Aco 93
Ide se pilit, radit novčiče. Super su ti mašine to moram reči.

I kod mene se danas malo radilo.

moj-tomo-731-foto_10744305_12719525_18301738.jpg


moj-tomo-731-foto_10744305_12719525_18301736.jpg


PS
Ajoj :shock:, sve su slike u vezi lož drva. Ajme, izgleda da če ova zima bit sibirska pošto se svi tako spremamo. A tu je i Grof, on pili kubike samo da ima čas vremena. Pozdrav tebi Grofe!

Svaka čast Firemanpetar traktor vam je super, baš lijepo izgleda.
 
T

tuaregr10

Guest
Pozdrav !
Našao sam još nekoliko fotki :

tv-730-transportni-plato_17375817_17413774_18290197.jpg


tv-730-nove-luci_17375817_17413774_18290227.jpg


tv-730-snezni-plug_17375817_17413774_18290229.jpg


tv-730-snezni-plug_17375817_17413774_18290231.jpg


"Gasilec " Peter ! hvala na pohvalama, da ti objasnim: ofarbao sam ga na crveno / crno na sinovo želju, a što se tiče naljepnica TT , slučajno sam jih dobio u trgovini INO, i tada nisam ni razmišljao o "pomlađivanju", jednostavno tako se to desilo.
Lp.

Traktor je kao nov. Lijepo ste ga uredili, svaka čast.
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
vinogradar tomo,fireman lijepi su vam traktori,drzite vi do toga i ja to volim,a jos vise volim kad tu prijelepu izglacanu masinu isprljas totalno,zablatis ga da ima na njemu 50 kila blata,pa onda na te nane tu situ masinu operes uzivajuci
 
G

GROF

Guest
., lipi vam pozdrav svim skupa!

., forumski prijatelju vinogradnik Tomo!., svaka čast!, bravo!., traktor tome je za deset isto ko i njegov gazda!!!., sve uredno, čisto, pedantno, ... !!! moj osobni rešpekt i poštovanje!., skidam kapu., onu pravu!, onu LIČKU!!!

., aj Bog!., lipi VAM pozdrav svim skupa, čitamo se ...
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pozdrav svi ljubiteli Tomo vinkovica
Pozdrav vinogradnik
Svaka cast za tvoj stroj, odlicno zacuvan, ova boja bolje mu stoi!!!

Aco 93, iznenadujes i ti so tvo strojevi, jel i ova pila tvoja samogradnja, sta jos imas od strojevi za tomo?
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Pozdrav svi ljubiteli Tomo vinkovica
Pozdrav vinogradnik
Svaka cast za tvoj stroj, odlicno zacuvan, ova boja bolje mu stoi!!!

Aco 93, iznenadujes i ti so tvo strojevi, jel i ova pila tvoja samogradnja, sta jos imas od strojevi za tomo?

Pila je jedan od mojih proizvoda da.

A od priključaka još imam:plug Batuje,Freza 125cm njegova orginal,Vitlo Krpan 4T, cjepač,Kosa bočna Gramip,Grablje Panonija,Pauk Sip,Roto malčer, Prikolica,kola,Pvc cisterna 1000l na kotačima,Ralica,vadilica za krumpir i sadilica za kukuruz neispravna treba prepravku.A bit će još nekih priključaka nacrti su gotovi kad bude love iće u izradu ne žuri mi se.
 

sokol2503

Član
Tu od
21 Srp 2010
Poruka
90
A od priključaka još imam:... Vitlo Krpan 4T ...


baš sam neki dan gledao po netu kakvo vitlo odnosno vinča bi išla na tomu, pa te lijepo molim za kakvu slikicu da vidim kako to stoji na njemu, i par komentara kako radi, kak se ponaša sa njim...
 
B

Bagudina

Guest
Evo naišao na zanimljiv model traktora, pošto se radi o pogonu na sva četri kotača a pritom vuče dvobrazni plug, može se reči da je traktor Tomo Vinković ! :)




Uploaded with ImageShack.us
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh