• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!

danotnt - pa ti prednji trap svoga tomeka, raskupusao na proste činioce! E neka je...al je sad skockan!
Predpostavljam da je sad sve ok u radu,,,nema čudnih zvukova, kuplung kao puter...;)
A Marfija teraj u 3 p.m...samo što dalje...

gvozdeni -...boga mi, ti se ne manjivaš radova...neka je, šta se mora nije teško!
Lepo uzorano! Jest da si imao jebadu oko onoga "nazovi voćnjak"...to su fazoni dedaka...daj da opalimo koje drvo na sred njive, da ima ladovine...dobro dođe za fruštuk...a da se redovno oprska..nema šanse....

petre - kakve ti cene napriča za lance,,,muka me hvata! Sva sreća sto sam ja na ravnici, i netrebaju mi!
Al sve pohvale za preradu lanaca!;)

živi bili...
Pozdrav Joe!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
fireman pa daj koju rečenicu o njemu

Došao je kod mene da ga malo sredim, neke nedostatke, nema nekih ozbiljnih kvarova... sve pomalo treba posložit da bude mir sledečih x godina. To ti je TV -521, mislim da 78 godište.
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Evo jedna zanimljiva slika od centra glavnog grada-skopje a ona zuta zgrada pozadi to je drzavna vlada
28.jpg

http://www.motika.com.mk/index.php?option=com_content&task=view&id=20648&Itemid=13&limit=1&limitstart=5
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
a kaj je najbolje netreba signalizaciju a vjerojatno ni registraciju, a o trokutu za spora vozila da i ne govorimo
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
a kaj je najbolje netreba signalizaciju a vjerojatno ni registraciju, a o trokutu za spora vozila da i ne govorimo

Kod nas nista ne vazi za poljoprivredne mehanizacije ni registracija ni signalizacija, a svetla su po svoj izbor ako hoces da vidis nocu montiras ako ne u visak delova
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
gvozdeni -...boga mi, ti se ne manjivaš radova...neka je, šta se mora nije teško!
Lepo uzorano! Jest da si imao jebadu oko onoga "nazovi voćnjak"...to su fazoni dedaka...daj da opalimo koje drvo na sred njive, da ima ladovine...dobro dođe za fruštuk...a da se redovno oprska..nema šanse....

Ovo nije nista! Videces sledeci vocnjak... Dede vise nema, a baba svake godine izvadi drvo dva. Zamisli kad naidjem na koren:madmana:

Ovi su danasnje slike. Patio sam se malo posle sinocnjeg kise:cry:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Pozdrav!!!:partyman:
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Ja kod nas jos nisam video trokut na niti jedan traktor, a i oni registrirani su prava retkost...

gvozdeni1, svaka tebi cast za oranje,, sve velike parcele, kod nas je blato nevideno dosad, nikako ja da izoram voknjak i bavca.
Pozdrav..
 
Posljednje uređivanje:

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
gvozdeni1, svaka tebi cast za oranje,, sve velike parcele, kod nas je blato nevideno dosad, nikako ja da izoram voknjak i bavca.
Pozdrav..
Nista ne brini, kad se smrzne, uradices. Vidi se na 4.-toj slici da ima vode.
Pozdrav!!!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Evo jedna zanimljiva slika od centra glavnog grada-skopje a ona zuta zgrada pozadi to je drzavna vlada
28.jpg

http://www.motika.com.mk/index.php?...=view&id=20648&Itemid=13&limit=1&limitstart=5

Hehe :lol:, dobra ti je ova slika. A gde su vam policajci ako je pozadi državna vlada. Ma da se kod nas provozikaš sa ovakvim Tomom i to još oko zgrade vlade, ima da te odmah šalju na robiju :lol:

Gvozdeni1
A ti još oreš i oreš i oreš...
To ti večinoma uslužno jel, ma da imaš tolko svoje zemlje trebala bi ti neka veča zvijer.
Jel nema još snjega kod tebe. Kod nas jučer palo malo a sutra kažu da če ga bit dosta. Znači vjerovatno čemo orat ali u drugom smislu.
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Gvozdeni1
A ti još oreš i oreš i oreš...
To ti večinoma uslužno jel, ma da imaš tolko svoje zemlje trebala bi ti neka veča zvijer.
Jel nema još snjega kod tebe. Kod nas jučer palo malo a sutra kažu da če ga bit dosta. Znači vjerovatno čemo orat ali u drugom smislu.
I usluzno i moje. Prva i druga slika usluzno, a treca i cetvrta je moj, i ono sto vidis da je poorano pored, to je moje. Tu imam tri baste. Hvala bogu snega jos nema ali kod Madjara je palo. Volim sneg, samo kroz prozor.:rolleyess: Ralica je spremna? Da te ne iznenadi sneg kao ove nase putare u januaru:axe:
Pozdrav!!!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh