• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E Matrix radiš malo, uživaš jeli? Vidim napadalo se snjega kod vas. Kod nas nema ništa, samo koji cm od prije.

Eto jedan video kako sam obnovijo moj TV posle kupnje.

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=frXgPUH_7AQ[/YT]
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav svima!
Evo kao je kod meni izasao sveto pismo, odma sam ga isprintao za u slucaj iduci 3 dana da ne izgubim oci od kompjutera:prayer:, bolje e ovako...



Uploaded with ImageShack.us
Zbalija & ARNO,kvalitet je stvarno vrhunski, hvala vam sto ste se potrudili, i dali nam ovaj prirucnik:supz:

Tu je i bitna razlika od serije 400-500 VS 700:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
O razlozima smo vec govorili.
Pozdrav iz Makedonija:partyman:

znaći prvi posao je odradio , poćeo se isplaćivati , sretno i ostalima u radu kome pomogne
samo mu fali ona lijepa crvena boja
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
odlicno firemanpeter,a trebo si postaviti i slike sa poboljsanjima(izboljsanja) a ova zadnja slika u klipu bi moga da se stavi na naslovnicu kataloga ili nekog prirucnika jer je odlicna
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
E Matrix radiš malo, uživaš jeli? Vidim napadalo se snjega kod vas. Kod nas nema ništa, samo koji cm od prije.

Eto jedan video kako sam obnovijo moj TV posle kupnje.

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=frXgPUH_7AQ[/YT]

koji program koristiš za izradu videa
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ima toga koliko hočeš između ostalih koji su najdostupniji programi.

Microsoft Office PowerPoint

Windows Movie Maker
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
da fireman uziva se malo,a i ovu ralicu sam napravio da bi ubio dosadu tokom zimskih dana,da napdaalo je snijega,palo je preko 50cm ali se sad slego i postao jugov i ima ga oko 40cm,mali tomo se dobro napatio dok je ocistio po dvoristu

ps. dobar ti ovaj video
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
E Matrix radiš malo, uživaš jeli? Vidim napadalo se snjega kod vas. Kod nas nema ništa, samo koji cm od prije.

Eto jedan video kako sam obnovijo moj TV posle kupnje.

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=frXgPUH_7AQ[/YT]

Svaka čast za trud stvarno si ti to napravio nenadmašno mogu se i oni u tvornici sakriti.

Pozdrav!
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Firemanpeter stvarno je stoj repariran za 5, čestitke za uradak, a i za prezentaciju-video
 
V

vedo

Guest
Oduvijek sam se pitao,a nisam mogao dobiti ovu informaciju,ko je bio ustvari "TOMO VINKOVIĆ"??
 
G

GROF

Guest
Oduvijek sam se pitao,a nisam mogao dobiti ovu informaciju,ko je bio ustvari "TOMO VINKOVIĆ"??

., tomo vinković!, bio je jedan mladić iz Bjelovara koji je poginuo u onome ratu i za svoje zasluge proglašen je Narodnim herojem!...
., a da bi mu se ona država /YU!/ odužila, po njemu je nazvala tvornicu traktora u kojoj je ON i radio!...

., za razliku od naših Heroja!, koji se slabo i spominjedu., a uglavnom se proganjadu i osudjujedu., nimam baš pametnoga komentara.-

., aj Bog!, čitamo se ...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Oduvijek sam se pitao,a nisam mogao dobiti ovu informaciju,ko je bio ustvari "TOMO VINKOVIĆ"??

ako se ne vidi ćitati prepisaću ,



Uploaded with ImageShack.us

a ono što je napisao grof , istina je a o tome neki drugi put
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo još sam pokušao sa fotićem . druga i treća slika su jedna stranica pa treba prvo čitati po dužnoj liniji ovo je starije pa vjerujem da to nema ni grof a da mu malo pomognem oko bebe TOMO



Uploaded with ImageShack.us




Iz knjige BJELOVAR Stjepan Blažeković 1985 godine
 
Posljednje uređivanje:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo kako je to nekada izgledalo ,negdje prije sam komentirao GROF -ove slike u tvornici da se nevide radnici , nekada je slika bila drugaćija od radnika se nisu vidjeli strojevi





tomići su izlazili ko sa trake
 
Posljednje uređivanje:
V

vedo

Guest
Hvala na obilnim informacijama...oduvijek me to zanimalo,a vi ste mi to na najbolji mogući način objasnili :)
 
G

GROF

Guest
., ej forumašu vridni naš ARNO!!!

., FALA!, fala TI doneba za ve slikice i za ovo štivo!
., fala dragome Bogu! da te mi ovdeka na forumu imamo!!!, da pokeljiš slikice za sve nas, pogotovo zame! ki sam zaljubljenik ti i takovi naši traktorićev!., ve slikice sa proizvodne trake dolazidu iz davne 1986. godine, kada je započela proizvodnja ovi mali žutića tv-420!, koga smo imali obitelj moja i ja!., eh te i takove godine!!!..., prijatelju ARNO!, daj kelji još ku slikicu da si filamo dušu pozitivnom energijom!.-

., aj Bog!., svaka TI čast i fala!, skidam ti kapu, onu PRAVU! onu LIČKU!...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh