• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Dolazi proljeće i poćinju pripreme . I ja sastavio svoj novi stroj i krenuo u ispitivanje po skliskom vani i suhom u plasteniku rezultat zadovoljan 100 %















 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
zadovoljan sa strojem i komentarima , još čekam da ga pustim dublje kada ga stavim na 539 , da vidimo što će onda reći , ali za sada nemam zemlje na kojoj bi ga ispitao , mislim da bi po oranju bilo bez veze .
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
napravijo sam jedan radapciger za vađenje poluosovine pa evo slike.

 
Posljednje uređivanje od moderatora:

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
napravijo sam jedan radapciger za vađenje poluosovine pa evo slike.


super stvarcica,ja imam takvog al je bio rađen za opel kadet c za za zadnji diff,tj poluosovine!:supz:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Aco, o cemu potreba o radapciger za poluosovine, jel znaju da pucaju i kod 732, jel si imao problema snjime.
Reci nesto o poluosovine kod 732ke?
Pozdrav:partyman:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Aco, o cemu potreba o radapciger za poluosovine, jel znaju da pucaju i kod 732, jel si imao problema snjime.
Reci nesto o poluosovine kod 732ke?
Pozdrav:partyman:

Pa ovako to sam napravijo pošto ja popravljam traktore ljudima a ne samo za moj(hvala bogu još mi nije trebao za moj). inače kad mjenjaš semeringe na zadnjem tapu na poluosovinama najlakše je tako izvaditi skineš proširivač i tromblu i njega zašarafiš na poluosovinu stim da prije opustiš one šarafe iza nje i lupiš sa tim utegom prema sebi 2-3puta i ona je vani zajedno sa ležajem.jer zadnje često vadim radi semeringa jer im to najradije prođe i zajebe pakne.
a ima on više namjena nije samo za poluosovine imam još neke priključke.

trenutno sam u izradi još nekih alata za trakor al o tome više kad budu gotovi.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
napravijo sam jedan radapciger za vađenje poluosovine pa evo slike.

Pozdrav Aco.
Dobro si se potrudijo. Od čega je uteg?

Eto još neki drugi način. :D

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=wLAF6LLEuFM&feature=channel_video_title[/YT]
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav bećarima najboljega poljoprivrednog foruma!

., veliki pozdrav starim i svakako novim forumašima!

., prijatelju firemanpetar!., svaka čast i fala na izvornosti i orginalnosti postolja za rotirku!!!, tvoja ocijena čista petica!.-
., prijatelju Aco93!, ma svaka čast i tebi na uvik nekakovim novim alatima, priključcima, kemijanju sa tim i takovim našim malim prčom!., sedi pet!.-
., prijatelju ARNO!, ča mogu tebi pisat?!, ovo tvoje "ralo" ili kako se zove?, napravljeno odlično!, ocijena čista petica!, jako, čvrsto, orginalno, izvorno, ..., ima se sa čim tome bočit po ledini!, iako sam, nekako uvjerenoga mišljenaj da neće ni fergiju niš lakše bit!!!., Ujedno i ovdeka moram još dodat veliku ZAHVALU tebi za tvoj veliki trud oko nabavljanja sve moguće i nemoguće literature - pisanoga - orginalnoga štiva o naši legendarni TOMICA!., a u znak iskrene zahvale tebi, tvojoj osobnosti i trudu kada se vidimo?, častim jićem i pićem., a ako te put nanese u moju predivnu Liku - Jezerana!, imaš i DAR!...
., forumašu teškar!., fala i tebi na onim izvornim slikicami od oranja sa tomom - primom!, čekamo ji još, /mislim slikice!/!!!., imaš na traktoriću onaj specifičan problem., daj se javi da ga probamo odgonetnut!.-

., narode moj!., Bog!, čitamo se ...
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Pozdrav Aco.
Dobro si se potrudijo. Od čega je uteg?

Eto još neki drugi način. :D

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=wLAF6LLEuFM&feature=channel_video_title[/YT]

Uteg je obični komad punog željeza sa probušenom rupom,ma ništa specijalno.

.,A ovo lupanje mi je poznato i još kojekakve gluposti bolje da ne pričam o tome.
al sam riješio i taj problem jer sa ovim ide ravnomjerno i samo 2-3 puta lupiš i vani je.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Pozdrav Aco.
Dobro si se potrudijo. Od čega je uteg?

Eto još neki drugi način. :D
bio video

Uteg je obični komad punog željeza sa probušenom rupom,ma ništa specijalno.

.,A ovo lupanje mi je poznato i još kojekakve gluposti bolje da ne pričam o tome.
al sam riješio i taj problem jer sa ovim ide ravnomjerno i samo 2-3 puta lupiš i vani je.

Ovio lupanje ne rađeno po mojem navođenu i instrukcijama preko mobitela ;)
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
., prijatelju Aco93!, ma svaka čast i tebi na uvik nekakovim novim alatima, priključcima, kemijanju sa tim i takovim našim malim prčom!., sedi pet!.




Grofe moj a šta ću kad sam takav moram nešto kemijati znaš da nemogu biti na miru nikad.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pa ovako to sam napravijo pošto ja popravljam traktore ljudima a ne samo za moj(hvala bogu još mi nije trebao za moj). inače kad mjenjaš semeringe na zadnjem tapu na poluosovinama najlakše je tako izvaditi skineš proširivač i tromblu i njega zašarafiš na poluosovinu stim da prije opustiš one šarafe iza nje i lupiš sa tim utegom prema sebi 2-3puta i ona je vani zajedno sa ležajem.jer zadnje često vadim radi semeringa jer im to najradije prođe i zajebe pakne.
a ima on više namjena nije samo za poluosovine imam još neke priključke.

trenutno sam u izradi još nekih alata za trakor al o tome više kad budu gotovi.

Što kaže radionički prirućnik o vađenju poluosovina ????
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Evo pogledao u priručnik a čini mi se da je moj način brži nemoraš skidati rukavac i ispuštati ulja ako vadiš samo jednu polosovinu jer ga nagneš pa nemože iscuriti.al svako ima svoj način pa tako i ovo.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh