• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
T

tuaregr10

Guest
Evo jos koja slika kose sada je komplet sve na njoj


Pozdrav !

Pozdrav zaha :!:
Svaka čast na izgledu kose, lijepo izgleda :prayer:. Baš smo i mi jučer počeli popravljati kosu, isto Gramipovu, samo bočnu za IMT 542, 155 cm širine :mrgreen:.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Pozdrav zaha :!:
Svaka čast na izgledu kose, lijepo izgleda :prayer:. Baš smo i mi jučer počeli popravljati kosu, isto Gramipovu, samo bočnu za IMT 542, 155 cm širine :mrgreen:.

Hvala Tuaregr10
Sretno sa radovima na kosi,nadam se da nije nista ozbiljno.


Lijep pozdrav ...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,077
pokusaj s palminim uljem :weedman:


hahah ne fkt koje ulje ide u frezu iscurilo mi nekako neznam ni ja kako...mako sam onaj leptirić jer mi je trebo za kosu...i sad mi treba freza a neznam koje ulje da kupim??
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
hahah ne fkt koje ulje ide u frezu iscurilo mi nekako neznam ni ja kako...mako sam onaj leptirić jer mi je trebo za kosu...i sad mi treba freza a neznam koje ulje da kupim??

kupi sae 90 isto kao u mjenjač od traktora tu se stavllaju ista ulja.a iscurilo ti je na semering kuda drugut moze.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
hahah ne fkt koje ulje ide u frezu iscurilo mi nekako neznam ni ja kako...mako sam onaj leptirić jer mi je trebo za kosu...i sad mi treba freza a neznam koje ulje da kupim??

deni hipenol (sae 90)!

evo i gorski ti cak reko !
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
tomo-vinkovic-711-oglas-5147095
kakav je ovo TV ? :?:
http://www.njuskalo.hr/traktori/tomo-vinkovic-711-oglas-5147095
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Nikakav,sumljam da ima ikakve veze sa Tomom Vinkovićem,to je nešto češke ili slične proizvodnje,to kupiš i imaš hrpu željeza iza kuće.:rolleyess:

ma malo letio po oglasima pa naletio na ovak nest cudno
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
Za pocetak pozdrav svim forumasima,kako novim tako i starim, a najvise Grofu,Firemanpetru,Danotu,Gvozdenom i ostalima!
A sad jedno pitanje: u zadnje vrijeme sam primjetio da mi je tomica 419 dosta slab,tj da se dosta vise muci nego prije godinu dana na istim poslovima koje je prije odradivao bez problema,a dogada se sljedece-ko da gubi snagu,dosta pocne dimiti crno pod malo vecim opterecenjem i prilicno se grije,da napomenem da sam na glavi cisto one utore tak da nema prljavstine u njima,tocim eurodiesel,filteri su novi,pali odlicno i hladan i topao, ali ko da nema onih svojih cca 18 ks !?...i traktor ne radi jako puno kroz cijelu godinu ,mozda nekih 50 sati ukupno!? a to sam najvise primjetio kad radim s roto kosom,prije sam kosio i vecu travu u 2 brzoj a sad se u manjoj travi muci i u drugoj sporoj na najmanjim okretajima kardana...!?
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Za pocetak pozdrav svim forumasima,kako novim tako i starim, a najvise Grofu,Firemanpetru,Danotu,Gvozdenom i ostalima!
A sad jedno pitanje: u zadnje vrijeme sam primjetio da mi je tomica 419 dosta slab,tj da se dosta vise muci nego prije godinu dana na istim poslovima koje je prije odradivao bez problema,a dogada se sljedece-ko da gubi snagu,dosta pocne dimiti crno pod malo vecim opterecenjem i prilicno se grije,da napomenem da sam na glavi cisto one utore tak da nema prljavstine u njima,tocim eurodiesel,filteri su novi,pali odlicno i hladan i topao, ali ko da nema onih svojih cca 18 ks !?...i traktor ne radi jako puno kroz cijelu godinu ,mozda nekih 50 sati ukupno!? a to sam najvise primjetio kad radim s roto kosom,prije sam kosio i vecu travu u 2 brzoj a sad se u manjoj travi muci i u drugoj sporoj na najmanjim okretajima kardana...!?



da nije mozda slabo gorivo ? izvadi ovo i deni drugo pa probaj !
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

probaj ventile poštelat i diznu provjeri jer to te nekošta puno a može mnogo značit :drinkers:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,077
onda ti ju je jako dobro složio

Ma nije on kriv ja sam neš čeprko jer mi je trebo onaj nastavak za na traktor za kosu onaj leptir kopča...ista takva je na frezi...pa sam je raspoko da ga maknem i nisam vratio nastavk drugi dan dodem i vidim lokva...nit znam di je moglo izač..nit znam zasto...jer nigdje prije nije curila =D
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Za pocetak pozdrav svim forumasima,kako novim tako i starim, a najvise Grofu,Firemanpetru,Danotu,Gvozdenom i ostalima!
A sad jedno pitanje: u zadnje vrijeme sam primjetio da mi je tomica 419 dosta slab,tj da se dosta vise muci nego prije godinu dana na istim poslovima koje je prije odradivao bez problema,a dogada se sljedece-ko da gubi snagu,dosta pocne dimiti crno pod malo vecim opterecenjem i prilicno se grije,da napomenem da sam na glavi cisto one utore tak da nema prljavstine u njima,tocim eurodiesel,filteri su novi,pali odlicno i hladan i topao, ali ko da nema onih svojih cca 18 ks !?...i traktor ne radi jako puno kroz cijelu godinu ,mozda nekih 50 sati ukupno!? a to sam najvise primjetio kad radim s roto kosom,prije sam kosio i vecu travu u 2 brzoj a sad se u manjoj travi muci i u drugoj sporoj na najmanjim okretajima kardana...!?

Pozdrav!
Kakva je potrošnja ulja?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh