• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
I ovaj je poznat.:rolleyess:Vjerovatno sad radi ralica.
20408870.jpg

20408869.jpg

20370478.jpg

20408693.jpg

20409339.jpg
 
Posljednje uređivanje:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
kaj kod tebe nema snijega

Ima kod mene 20-tak cm ,, i danas se čistilo ,, ali kod kolege na slici se vidi skoro više zemlje nego snjega :finga: pa izgleda da nije imao gdje pravo ni zabrazditi ,,,, iako po mome mišljenju takav tip ralice više stvarno odgovara za ravnanje zemljišta nego za čiščenje snjega ,,, mislim da nije dovoljno spretna a treba joj i dosta manevarskog prostora što nije praktično za čiščenje dvorišta i okučnica ,, ali za čiščenje ceste mislim da je dosta dobra iako mi se baš ne sviđa da moram kroz zapuhe proći sa traktorom da bi povukao snjeg , a kada se izvlači moram opet sa traktorom gaziti navučeno da dovučem novu POŠILJKU . Ali kolega vjerojatno ima razlog zašto se odlučio za takvu izvedbu i vjerujem da je zadovoljan sa učinkom , a to je i najvažnije :prayer:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Cilindar prepakiran, sva sreča kaj stari serviseri još doma zaliha imaju :prayer::prayer:

Svejedno hvala. Gorskom, Magli, Ivo 522, Aci 93, Puknutom, Brane 30 i Grofu na savjetima.

images
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Nula kuna, našlo se..
Gumica je kožna orginal PPT, a ne ko ove danas :axe::axe:
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Ok, ceh je koji je vjerovatno zbog usluga il čega god več..
dal ima još gumica za krznene životinje? :)
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
I ovaj je poznat.:rolleyess:Vjerovatno sad radi ralica.
Pozdrav ssucur
ma nečisti ovaj jer ima malo preveviše snjega za njega nisam na vrijeme počisto i sad ga ima u dvorištu 1m pa je došao prijatelj sa JCB-om i to rješio jer bi to bila sutra patnja sa tomom a nemam kamo gurat zato i prodajem ralicu jer bi napravijo utovarivač da mogu hrpati snjeg jer on više diže ipak.
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Cilindar prepakiran, sva sreča kaj stari serviseri još doma zaliha imaju :prayer::prayer:

Svejedno hvala. Gorskom, Magli, Ivo 522, Aci 93, Puknutom, Brane 30 i Grofu na savjetima.

Kako si ga otvorio?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Evo i moje rješenje za osigurače od nekog japanskog vozila 0 kuna ili KM

4h5wtx.jpg


a malo drugačije sam uradio i ručice mjenjača, uz napomenu da je volan od TAM-a

5uic69.jpg


mislio sam da imam i svoju šemu elektro instalacije, ali sam je zagubio pa bude i ona kad je pronađem. Možda nekom posluži. Pozz.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
:supris: kaj je ovo vani snijega ko u prici a niko nema ni jednu sliku TV vs BELKO :supris:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo i moje rješenje za osigurače od nekog japanskog vozila 0 kuna ili KM


mislio sam da imam i svoju šemu elektro instalacije, ali sam je zagubio pa bude i ona kad je pronađem. Možda nekom posluži. Pozz.
Nije loše , čak i dobro jer su kontakti na ovim osiguračima kvalitetniji :D
samo mi se čini da su osiguraći PREDIMENZIONIRANI , barem ova dva od 20 A :supris: jer pre jak osigurač može jako loše odraditi posao :rolleyess:

a obzirom na volan ,,, da li je traktor registriran , ako je kako je prošao tehnićki ??
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
:supris: kaj je ovo vani snijega ko u prici a niko nema ni jednu sliku TV vs BELKO :supris:

Iskreno, nije bilo vremena.. Puno snijega, nešto remonta oko ralice.. Pa susjeda jedna, druga...
Sve su se čudile kak' to malo čudo odradi dobar posao:lol:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Iskreno, nije bilo vremena.. Puno snijega, nešto remonta oko ralice.. Pa susjeda jedna, druga...
Sve su se čudile kak' to malo čudo odradi dobar posao:lol:

po principu,nije bitna veličina,bitna je tehnika :partyman:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh