• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

lac123dim

Novi član
Tu od
24 Ožu 2013
Poruka
4
hidraulični volan za tv 826

http://www.mojalbum.com/lac123dim/hidro-volan-za-tv
zanima me dali ovaj spoj isti ko na trenutnom volanu dali se samo volan od tv-a skine i natakne ovaj ili treba neke preinake znači zanimaju me samo ovi zupci i fi dali je to isto
govorim za tv 826
ovo su slike sa foruma od grofa pa bi molio ako mi može odgovorit
 
Posljednje uređivanje:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Svi koje sam vidio sa mercedesovom glavom volana imaju i polugu od te glave,samo su skračene da odgovara za pravi ajnšlag levo i desno.Tako da ripne od tominog sigurno ne pašu na tu glavu.Ako si u nabavi ove glave mora bit pored i origi poluga.:icon_e_wink:
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
http://www.mojalbum.com/lac123dim/hidro-volan-za-tv
zanima me dali ovaj spoj isti ko na trenutnom volanu dali se samo volan od tv-a skine i natakne ovaj ili treba neke preinake znači zanimaju me samo ovi zupci i fi dali je to isto
govorim za tv 826
ovo su slike sa foruma od grofa pa bi molio ako mi može odgovorit

Taj promjer ti je kod tome vinkovića manji tako da treba prerezati i navariti dio od tome,lako se vari posto su ti djelovi otkivak a ne sivi lijev.Meni radi dbolfek1 pa mi je čovjek pojasnio neke stvari.
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Pronađi sliku sa komplet servo volanom i postoljem za tv.:icon_rolleyes:
19279455.jpg

19273369.jpg
 
Posljednje uređivanje:

zoran2212

Novi član
Tu od
14 Ožu 2013
Poruka
3
pozdrav za sve zaljubljenike u t v i pitanje za grofa.koliki su profili metelnih kutija za prednji utovarivac (mislim da su 100*50 ili 80*40) i vertikalni na cizmama iznad prednjih tockova?
 

deva

Član
Tu od
7 Tra 2009
Poruka
140
Vidim da si se ozbiljno bacijo u posao. Za sad sve 5 :icon_biggrin:
Dopada mi se što si fiksirao nosač sa kontra strane, tamo na ploču volana. Ipak je utovarivač daleko napred pa...
Očeju lampe ostati ili idu na drugo mjesto?

Za lampe još nemam ideju gdje ih postaviti, da li na ruke ili na zaštitni okvir, ove stare nebi micao radi originalnosti traktora.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
pogledajte sliku

http://www.mojalbum.com/lac123dim/hidro-volan-za-tv/foto/20628443
zanima me dali neko zna kolko treba bit visina postolja i mjere ove inverzije možda koja slika same inverzije

Ovisi koliko visoki volan hoćeš i od kojih dijelova radiš. Od čega su zupčanici za inverziju, pumpa...
Mislim da je najbolje uzeti mjeru prema visini starog volana, pa imati neku okvirnu mjeru za proizvodnju.. Moglo izmjeriti ovih dana..
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Tudi za mojega TV 418 je prišla obnovljena sredina (od Ignacija).

Pripravljena za na pot.
20628709.jpg


In nova zmontirana (za vmesne postopke nisem imel fotoaparata pri roki).

20628698.jpg

20628706.jpg

20628700.jpg



Ko sem imel že TV na polovici sem še zamenjal dihtengo in semeringa na pokrovu sprednjega menjalnika. Spotoma sem tudi pogledal kako je z zobniki, ležaji in ključem. Zamenjal sem še 2 ležaja.
 

zoran2212

Novi član
Tu od
14 Ožu 2013
Poruka
3
prednji utovarivac za tv

za deva videh da pedantno radite na pravljenju prednjeg utovarivaca za tv .mene zanima koje si profile koristio za izradu nosaca kasike.pozdrav iz snezne okoline beograda.
 

deva

Član
Tu od
7 Tra 2009
Poruka
140
za deva videh da pedantno radite na pravljenju prednjeg utovarivaca za tv .mene zanima koje si profile koristio za izradu nosaca kasike.pozdrav iz snezne okoline beograda.

Cijev 8x5 cm, 3 mm stijenka
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Samo DEVA radi, da nam ne korozira forum....:icon_anal:
picture.php
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh