• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ExtermoIvan

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
53
Pozdrav svima konacno sam sredio i ja mog Tomicu. Evo malo slika kako je to sad ispalo. Sad prelazim na prepravku atomizera za Tomicu jer su mi poslovi u malinjaku uveliko poceli...
 

Prilozi

  • Fotografija0039.jpg
    Fotografija0039.jpg
    79.5 KB · Pregleda: 198
  • Fotografija0038.jpg
    Fotografija0038.jpg
    78.9 KB · Pregleda: 234
  • Fotografija0041.jpg
    Fotografija0041.jpg
    51.5 KB · Pregleda: 190
  • Fotografija0033.jpg
    Fotografija0033.jpg
    78.6 KB · Pregleda: 182

deva

Član
Tu od
7 Tra 2009
Poruka
140
Prima 830 - Dimenzije za izradu utega


[yt]www.youtube.com/watch?v=REORkXcZhSw&feature=youtu.be[/yt]

Hvala na trudu, čuvajte se alkohola, nije više jako zima.
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
., lipo fala za pozdrave koje uzvraćam jednakom merom!

., dragi moj BaTeK!., evo TI se javno ispričavam ča još ni gotova ona spojka zadnje hidraulike., ku si mi naručil prije pol godine i ja sam TI to i takovo obećal., vjeruj!, ni do mene, obećali su mi dečki napravit, bila viša sila, nekoliko puta su zeznuli???., obećano mi je jučer; 29.03.2013.godine, da bude ove dane gotovo?, već me pomalo sram da se to oteglo ko seoska svadba., ...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
., naprvo napisal forumaš; brane30!

GROF-e ponovno dobro došao !!
komentiraj i piši skupa s nama !!!
__________________

., fala TI za dobrodošlicu!, da, da, budem.-

., l.p., Bog! ...

Grof nije probljema.
 
G

GROF

Guest
., lipo fala mladiću! ...

Veliki pozdrav dobri ljudi,veselim se povratku GROFA i sretan uskrs sa malim zakašnjenjem :(hi):

., lipo TI fala mladiću senad75! za dobro pisano štivo, fala lipo na čestitki najvećeg vjerničkog blagdana zvanog USKRS! ...

., forumašu; Samir_732!, pofale za lip snimak traktora tome u akciji čišćenja sniga, mladići!, zakon ste! ... :cool2: ...

., forumašu; moj rodjo VranicD!, fala TI do neba na izvarednom snimljenom materijalu., pa TI koda delaš - snimaš u BigBrader kući heheheee.,moram se tebe malo pripazit., kamera je nužno zlo? ... :eek:: ...

., forumašu; Extermolvan!, sve pofale za izvaredno sredjen - obnovljen traktor., pa tome TI izgljeda bolje neg je bil nov!, moj rešpekt i naklon do poda! ... :(bow):...

., forumaš; deva!, moj forumski prijatelju!, nadam se i vjerujem da smo barem malo pomogli sa uredjenim video uradkom moj rodjo VranicD! i ja - moja malenkost., heheheheee., a sa rakijom - čitaj Ličkim viskijom!, mi uvik pazimo ko i naša pokojna Mare iz podine., heheheheee i ona je pazila pa u gov*o nagazila.- ...

., forumaš; Todi!, moj bivši prijatelju!., tebi poosobno najveći pozdrav i rešpekt!, jer da TE nima?, moral bi TE izmislit!!!, zakon si! ... :(hi): ... ., poručil sam našem forumašu legendarnom!; abarth822!, da mu TI šalješ remenicu po meni drito u predivnu Deželu Sloveniju!., ča znači?, čeka se na tvoju isporuku i požuri pomalo!!! ...

., forumaš; BaTeK!, poseban pozdrav legendarnom čoviku i našem forumašu ki je po izboljšanjima na traktoru tomi u samom vrhu., heheheee, još malo i našega Teslu će prehebat!!! ...

., l.p., moj Narode!, čitamo - pišemo - pomažemo se ... ., Bog! ...
 
Posljednje uređivanje:

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
Bravo

Ima novih slika u albumu!!!

Bravo majstore,ovo na blatobranu je spremnik za ulje,znači nije dosta ulja u orginalnom ,to sam i prepostavljao,bravo,bravo samo tako dalje čekamo i video da vidimo kako mali bagerić funkcionira.lp
 

deva

Član
Tu od
7 Tra 2009
Poruka
140
Ide zasebni sistem, pumpa, rezervar, komanda, pumpa bi se isključivala iz pogona kad ne treba.
 
T

Todi

Guest
Pozdrav Samir 732,
fali ti kontra matica na prvom krajniku,ugradi je, jer postoji mogućnost da ti izvuče navoj :icon_pidu:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
:p: Utovarivač testiran.
20653705.jpg

20650356.jpg

20650354.jpg

http://www.mojalbum.com/ssucur/tomo-vinkovic-logo/foto/20653705
 
Posljednje uređivanje:

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
Ide zasebni sistem, pumpa, rezervar, komanda, pumpa bi se isključivala iz pogona kad ne treba.
Ako sam dobro shvatio pumpa ide na zadnji kardan e sad mi dajte objasnite kako će to funkcionirati,mislim kada idete naprijed kardan se okreće u jednom smjeru i goni pumpu a kad se krećete unatrag vrti se u kontra smjeru i goni pumpu u drugom smjeru.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Koliko znam tako se vrti kod tv sa jednim kardanom, P-18:icon_e_confused:
 
G

GROF

Guest
., NAPOKON rešeno! ... BaTeK-u! ...

Grof nije problem.

., prijatelju moj BaTeK!., NAPOKON je "stvar" Y rešena za tebe!., u sv.nedilju dolazi jedan od moji prijatelja iz tvornice i nosi mi za tebe gvoždjuriju., a ja TI je šaljem odma po prvom šoferu u tvoj kraj! ... :icon_winkle: ...

., bivši prijatelju Todi!, i tvoja gvoždjurija je kod mene i biće TI isporučena idući tjedan na okupljanju SVI forumaša Kod Rojca u V.Gorici! ... :icon_mrgreen: ...

., prijatelju Malirus!, i tvoj "nož" - crtalo od plužića je kod mene u gepeku!, i tebi ide isporuka Kod Rojca na okupljanju SVI forumaša! ... :biggrin: ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 

deva

Član
Tu od
7 Tra 2009
Poruka
140
Ako sam dobro shvatio pumpa ide na zadnji kardan e sad mi dajte objasnite kako će to funkcionirati,mislim kada idete naprijed kardan se okreće u jednom smjeru i goni pumpu a kad se krećete unatrag vrti se u kontra smjeru i goni pumpu u drugom smjeru.

Pumpa ide naprijed na radilicu.
 

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
Pumpa ide naprijed na radilicu.

A tako,ma kažem ja to će biti bagerić i pol,ja sam mislio da ide otraga to bi bio problem(npr ja moram cijepati drva u rikvercu itd)samo nastavite majstore,čekam video a i navratit ću da ga vidim uživo(ima kolega iz Ogulina djevojku u Krasnom pa ćemo mi zajedno dobasati,on vidjeti curu a ja Tomu)lp
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
., prijatelju moj BaTeK!., NAPOKON je "stvar" Y rešena za tebe!., u sv.nedilju dolazi jedan od moji prijatelja iz tvornice i nosi mi za tebe gvoždjuriju., a ja TI je šaljem odma po prvom šoferu u tvoj kraj! ... :icon_winkle:..

Super :p super
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
04042013238.jpg

Tomo če dobit znak za sreču pri radu sa njim.Dugo sam tražio taku malenu i danas dobio u dar,sad samo smislit na koje mjesto da mu je montiram.:icon_biggrin: Samire to razmontiraj dobro očisti i kod nekog pravog varioca da to zavari kako treba.A kod sastavljanja stavi novi semering a nalegajuču površinu namaži sa diht masom (silikonom dobro bi bilo da je odporan na temp.).:icon_thumright: Podkvica je od železa.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Samir
Tu nešto smrdi. Unutra se nešto dešava inače nebi ovako puklo. Rastavi to i pogledaj šta je. Deklo je vjerovatno sivi ljev a to mora variti varilac koji to ume.

Abarth
Nemoj zaboraviti potkvicu okrenuti na slovo U. Da se može sreča uloviti na nju! :eek:: Može stati i malo postrani.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh