• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zverinicatv

Član
Tu od
30 Tra 2011
Poruka
42
Pozdrav ljubiteljima zverinic Tomo Vinković

Evo hidrauličkog volana za TV420 izrađen prekjučer i isproban danas radi bezbedno fantastično.
Troškovi ukopno bez sopstvenog rada 320 €.

5pn52d.jpg


http://oi52.tinypic.com/fenrd2.jpg
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Mićko hvala i meni!
Ima toga još OHO HO ja samo skidam papir u koji je pakirano.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
Kardan

dakle, kao što sam ranije napisao, nabavio sam strižnu kosu,Gramip dubrava za tomu 826, ali još nisam nabavio kardan.
zovem jučer Kardan-spoj, da vidim što imaju, i žena me pita kakav mi treba, kakav križ,spominje križ 27 e sad nemam pojma što to znači i koji da uzmem.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
evo nakon duge duge potrage za prikolicom stigla napokon, prikolica tomo vinković 2,5t pa da se malo pohvalim.

Krasna prikolica , kao nova samo mali savjet pokušaj okrenuti kotaće da dobiješ širi gaz i veću stabilnost radi prekretanja , ja sam uspio :partyman:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
sad izgleda kao nova pogledaj kako je izgledala kad sam ju kupio imaš slike u temi predstavite se. malo sam gleda to da okrenem kotače još ću probati ovako voziti iako mi se čini da nebi trebala baš biti nestabilna baš ima dosta širine al hvala svjedno na savjetu.
 
G

GROF

Guest
., pozdrav prijatelju Aco!
., lipo uredjena prikolica., izgljeda bolje nego nova., kada vidim ne tvoje slikice kakova je bila ponišćena?., bome ste se imali za nadelat oko nje., e DA svakako mogu TI i ja samo savjetovat da obavezno kotače okreneš, kako TI je rekal i naš forumski prijatelj ARNO!., svakako je bolje., ja sam i na mojoj prikolici okrenul kotače., i jednoj i drugoj., ispitan recept!!!...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
sad izgleda kao nova pogledaj kako je izgledala kad sam ju kupio imaš slike u temi predstavite se. malo sam gleda to da okrenem kotače još ću probati ovako voziti iako mi se čini da nebi trebala baš biti nestabilna baš ima dosta širine al hvala svjedno na savjetu.

Aco koliko te koštala ta prikolica i gdje si ju nabavio?
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Aco koliko te koštala ta prikolica i gdje si ju nabavio?

kupio sam ju za 700 € al razjebanu a potrošilo se još love dok sam ju dotjerao da ovako izgleda.

a nadavio sam ju 15km od mene gledao sam ja tu prikolicu dugo dugo al nije vlasnik htjeo prodati a onda se iznenada predomislio pa sve prodaje.

ima i 731 sa servo volanom orginal za prodati on mu je još ostao drugo je sve riješio.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
svaka čast Arno na slikicama sa sajma. jel to prima malo spustila cijene ili su to sa sajamskim poputom cijene?
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
svaka čast Arno na slikicama sa sajma. jel to prima malo spustila cijene ili su to sa sajamskim poputom cijene?

Ne sajamske su niže ali nisu za javnost pošto su vrjedile samo na sajmu ali ako nekoga zanima može na pp:finga:
 

toni2

Novi član
Tu od
16 Velj 2010
Poruka
17
sad izgleda kao nova pogledaj kako je izgledala kad sam ju kupio imaš slike u temi predstavite se. malo sam gleda to da okrenem kotače još ću probati ovako voziti iako mi se čini da nebi trebala baš biti nestabilna baš ima dosta širine al hvala svjedno na savjetu.

sve pohvale za trud koji je uložen, što se tiće okretanja kotača stabilnija je ali treba vidjeti kod bočnog kipanja smetaju gume nema dovoljno mjesta bar ja imam takvo iskustvo. Pozdrav svim forumašima
 
G

GROF

Guest
., moj narode!, evo VAM nekoliko slikic traktora tome., tv-826 iz 1992.godine., satovi rada, oko; 2800 hr., gazda tome je moj buraz!!!., traktorić u akciji sa frezom prima ROSTI 130!.-

dsc00890un.jpg


dsc00891tm.jpg


dsc00892mh.jpg


dsc00893j.jpg


dsc00894g.jpg


dsc00895po.jpg
 
T

tuaregr10

Guest
., moj narode!, evo VAM nekoliko slikic traktora tome., tv-826 iz 1992.godine., satovi rada, oko; 2800 hr., gazda tome je moj buraz!!!., traktorić u akciji sa frezom prima ROSTI 130!.-


Ne izgleda loše TV sa toliko radnih sati, ipak je to dosta za njega :D.
 
G

GROF

Guest
., jedan traktorić tome., ako se nevaram tv-419?!

., traktorić tome u jako lošem i zapušćanom stanju!., tv-419 sa ralicom.-

dsc00905x.jpg


dsc00906kv.jpg


dsc00904f.jpg


dsc00903us.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh