• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dbolfek1

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
31
Svaka čast na sređivanju traktora , ako nije problem da nam reces kako je izveo paljenje svijetla kad je traktor u rikvercu

Vidi se na slici. Kad se ručica prebaci u položaj za rikverc kuglica preko rupice stisne prekidač jačine 15A i upali zadnje dvije lampe .A po želji može se prebaciti da svjetle stalno.
 
Posljednje uređivanje:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ej :supz: dobro ste ga sredili, ljepo izgleda. Vidim ima i prepravljene poluge kočnica.
Pumpu si "ugurao" na dobro mjesto. Odlično odrađeno, iskoristijo si svaki mm prostora. Puno bolje nego da viri iz haube. Čini mi se da si se malo namučijo sa time ;).
 
G

GROF

Guest
Dečki,evo jednog Tomo Vinkovića 730 od mog prijatelja.
Moj dio kod sređivanja je bio piksiranje sredine i izrada servo volana.Sve ostalo uključujući kočnice,nožni gas,svjetla koja se pale kad se traktor prebaci u rikverc,mjerač goriva,naljepnice,metalik boju te male mehaničke popravke sredio je ponosni vlasnik Miljenko.
Uživajte.

http://img148.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dsc00174ae.jpg

., lip pozdrav mojim dragim forumašima i forumskim prijateljima!

., veliki pozdrav novome forumašu; ZVEZDAN!, dobro nam došal i sretno TI sa tvojim "novim" strojem TV-730!., čitamo se ..., čekamo slikice., ... :supz:

., svakako veliki pozdrav novome forumašu; dbolfek1!, dobro nam došal., kako TI!?, tako i TVOJ frend Miljenko, preponosni vlasnik traktora tome TV-730!., ma bećarine moje!, traktorić ste upicanili ko pravoga lipicanera., sve odradjeno za deset., svaka čast, moj osobni rešpekt!., ... čitamo se ... :supz:
Bog!
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
evo nekoliko slika od spremanja sjena.


dsci0036h.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

dsci0037ra.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

konj5.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

konja2.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

konja3.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

konja4.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav prijatelju Aco93!

., svaka čast i fala za pokeljene slikice., pa kotebe se uvik dela punom parom!., pozdrav dragoj obitelji, čitamo se ... Bog!
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
dobar traktor 730 lijpo sredjen nema sta,svaka cast

acoo pohvale na radovima,reci mi kojom brzinom kosis sa ovom kosom
 

levi

Novi član
Tu od
24 Svi 2008
Poruka
10
Stranice

kupio sam ju za 700 € al razjebanu a potrošilo se još love dok sam ju dotjerao da ovako izgleda.

a nadavio sam ju 15km od mene gledao sam ja tu prikolicu dugo dugo al nije vlasnik htjeo prodati a onda se iznenada predomislio pa sve prodaje.

ima i 731 sa servo volanom orginal za prodati on mu je još ostao drugo je sve riješio.

Svaka čast i sve pohvale za uređenje prikolice...
Ja imam originalnu 1,5 tonku 1988. godište....budući da su mi stranice počele lagano trunut, zanima me mogu li se negdje nabaviti originalne ili trebam naći dobrog majstora da mi pokrpa stare?

Pozdrav i unaprijed hvala na odgovoru ako mi netko može pomoći!!!
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
evo da i ja počnem sa odgovorima:

.,21yes imao sam ja pauka samo se ti nesjećaš još si ga gledao stajao ti je nakraju u ljevom ćošku.

.,Grofe prijatelju moj da mi je neko sa aparatom samo kraj mene bilo bi puno slika al kad nema ko slikat a ja nestignem.šta se tiče dela uvjek ga ima i uvjek će ga biti ko oće delat.

.,matrix 123456 ovako ja kosim drugom brzom ili drugom sporom ovisi o travi ako je manja idem brže.al to kosim sa ovom sa remenima imao sam prije direktnu samo sam kosio u drugoj sporoj jer sam imao osjećaj da će se gitiriba razletiti u brzoj.

.,levi pozdrav ovako stranice se mogu naručiti po mjerama koje date ima više firmi koje rade stranice po mjerama.a može se i pokrpati jer su vam vjerujatno strulile u donjem djelu tu većina strune. možete izrezati za cjelu dužinu i ubaciti cjev 30x30mm ili 25x25 u donji dijo tamo di treba al po cjeloj dužini stranice.
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
aco hvala na odgovrima, pitam zato jer sam ja odnio svoju kosacicu,tv-unima dubrava kako li se vec zove 140cm greben,tokaru da mi napravi vecu remenicu na kardanu da je ubrza posto je prenos jedan jedan bio
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Dobro Aco 93 kaži koju brzinu kardana si imao.
Ja sam sjebo odmor sa kosidbom i sa sijenom.
Nisam imao dodatnog fotografa (previše dela)
Mene interesuje koliki je klip na hidr.. volanu.
Pozdrav.
 

Markan22

Novi član
Tu od
5 Srp 2011
Poruka
16
Veliki pozdrav svima na ovom forumu.... Citao sam nekoliko strana misljenja komentara i sl. Od skoro sam u "Vasem" svijetu tj. zanimam se za TOMU VINKOVICA. Gledajuci klipove i slusajuci vasa misljenja dosao sam do zakljucka da je TV najjaci traktor znaci RESPECT za ostale ali TV je TV. E sada posto vidim da mnogi ovdje imaju iskustva htio bih da pitam nesto, ali prije svega.. Moj pokojni djed kupio je prije 20- ak godina TV 523 `87 god freza, plug kosacica(nesto je remontovana ali nije sklopljena) prikolica sa hidrulikom (kocenje i kipa). Posto me je ujak tek skoro naucio da ga vozim zainteresovao sam se za njega. Nije pretjerano odrzavam ali nije u losem stanju toliko, ali ja bih ako bude sredstava da ga restauriram stoga MOLIM SVE VAS KOJI ZNATE NESTO O SERVISIRANJU ILI IMATE ISKUSTVA O REMONTU OVOG TRAKTORA DA MI POMOGNETE DA OZIVIMO ZMAJA SA 100% POTENCIJALA... SRDACAN POZDRAV ZA SVE CLANOVE FORUMA
 

levi

Novi član
Tu od
24 Svi 2008
Poruka
10
.,levi pozdrav ovako stranice se mogu naručiti po mjerama koje date ima više firmi koje rade stranice po mjerama.a može se i pokrpati jer su vam vjerujatno strulile u donjem djelu tu većina strune. možete izrezati za cjelu dužinu i ubaciti cjev 30x30mm ili 25x25 u donji dijo tamo di treba al po cjeloj dužini stranice.[/QUOTE]

Aco93 puno hvala na odgovoru i savjetu, pokušat ću nešto iskemijati, pokrpati...pa kad sredim stavit cu fotku na forum!!!

Pozdrav!!!
 

levi

Novi član
Tu od
24 Svi 2008
Poruka
10
evo da i ja počnem sa odgovorima:

.,21yes imao sam ja pauka samo se ti nesjećaš još si ga gledao stajao ti je nakraju u ljevom ćošku.

.,Grofe prijatelju moj da mi je neko sa aparatom samo kraj mene bilo bi puno slika al kad nema ko slikat a ja nestignem.šta se tiče dela uvjek ga ima i uvjek će ga biti ko oće delat.

.,matrix 123456 ovako ja kosim drugom brzom ili drugom sporom ovisi o travi ako je manja idem brže.al to kosim sa ovom sa remenima imao sam prije direktnu samo sam kosio u drugoj sporoj jer sam imao osjećaj da će se gitiriba razletiti u brzoj.

.,levi pozdrav ovako stranice se mogu naručiti po mjerama koje date ima više firmi koje rade stranice po mjerama.a može se i pokrpati jer su vam vjerujatno strulile u donjem djelu tu većina strune. možete izrezati za cjelu dužinu i ubaciti cjev 30x30mm ili 25x25 u donji dijo tamo di treba al po cjeloj dužini stranice.

Aco93 puno hvala na odgovoru i savjetu, pokušat ću nešto iskemijati, pokrpati...pa kad sredim stavit cu fotku na forum!!!

Pozdrav!!!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ok shvatio sam a vjerojatno i ostali ipak onda BARE sa možbitnom prikolicom spada u temu TV sam ipak ovo nije muzićki forum kao ni zračne kočnice sa hidroulićkim sistemom , pozdrav od ARNA:finga::finga::finga::finga:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
MOLIM SVE VAS KOJI ZNATE NESTO O SERVISIRANJU ILI IMATE ISKUSTVA O REMONTU OVOG TRAKTORA DA MI POMOGNETE DA OZIVIMO ZMAJA SA 100% POTENCIJALA... SRDACAN POZDRAV ZA SVE CLANOVE FORUMA

Dobrodošao novi član Markan!
Pitaj ono što te zanima, do sad smo još svakome pomogli, nije nam bilo to problem.

Aco 93
Pozdrav prijatelju!
Vidim, nabacijo si nam ljepe slikice od kosidbe, zanimljive su. Još nisam vidjel toliko veliki pauk na TV :).
Inače radiš ti stalno nešto, nije bilo baš puno odmora.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh