• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Ma tomica je za sve...oču reč za sve sta meni treba hahaha...da nebi bilo da stavljam iste postove ovdje je drugačiji tekst...evo končano lampe...

















Evo jos sam danas i zažtitu složio
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
dobro si ti to složio al kad par puta zaboraviš u travi pa se budeš vraćao ponovo nebudeš više mećao zaštitu....lampe su ok...gore ko u betlehemu:partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
5 u zalaganje za ovo!

nego, jel planiraš i noću orati s tolko svjetala?

A vjerovatno će i toga bit hahah

dobro si ti to složio al kad par puta zaboraviš u travi pa se budeš vraćao ponovo nebudeš više mećao zaštitu....lampe su ok...gore ko u betlehemu:partyman:

Ma nemožeš zaboravit skinut je pa nije bas toliko nevidljiva....hheheh ja sam odusevljen ovo ce se sigurno isplatit,čak svjetle jače od očekivanog
 

belscak

Član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
78
Može pomoć.Pušta mi rezervar hidrauike negdje na ovom djelu.dali tu dolazi zamo gumena brtva ili treba biti i bakreni dio.Te dali se ovaj dio na cijevi mora mjenjati ili može ostati.I koje ulje da stavim,dali treba sve mjenjati,koliko litri.
 

Prilozi

  • 09092012024.jpg
    09092012024.jpg
    41.8 KB · Pregleda: 176
  • 09092012023.jpg
    09092012023.jpg
    60 KB · Pregleda: 189

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
kolega na filter ti ide samo gumica koliko ja znam.....na cijevi se onaj prsten nemjenja ako je dobar ...mislim ako nije oštećen.........ulja ti ide 8 litara hidrauličnog ulja.....po papirima bi trebalo bit HD-70 al ja točim 45 i sve ok a bilo bi ga dobro zamjenit mada nije nužno...
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Uh i moj rezervoar plače za ovim što nisam još zamijenio.: Ax:
19387736.jpg
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
da čujem vlasnike serije 7, da li se na njega može prikopčati standardna vadilica (ona što trese) krumpira?
hvala

lp
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
da čujem vlasnike serije 7, da li se na njega može prikopčati standardna vadilica (ona što trese) krumpira?
hvala

lp

Nemam seriju 700 , a i ne znamo što je za tebe STANDARDNO jer sve su vadilice standardne samo je pitanje proizvođača , tipa , izvedbe ,,,,,,,,,
a ima li nešto što se ne da prikopčatina diva od TV-a :p:p a ako i ne ide pa tu smo da smislimo ako treba sto načina da se prikopča , ajde koju sličicu da vidimo o kojem se standardu radi ,pa da svi razmislimo :partyman:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
odem ja danas da zujim po odpadu čisto ono radi razonode...
Kad ono, šta moje oči vide... hrpa krugova, prava olipijada...:lol:
fot2714.jpg

By joekikinda at 2012-09-10

I lepo trujemo, za kilu daš dve...i to je to!
Uzo ja sve...hmmm neznam koji će mi 6, možda dve okačim na Božičnu jelku.;)

fot2716.jpg

By joekikinda at 2012-09-10

pozzz joe!:mrgreen:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Ijooj...joe jesi srecan.... :D da je meni takvih 6.... :D
A nista me ne cudi da se takve stvari nalaze na otpadaima...vjerovatno su negdje maznuti...mada i to nemora da znaci...ljudi sve prodaju...samo da imaju hljeba da jedu...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav svima!

pozzz joe!:mrgreen:

Lijepo si ti bome trgovao , sada imaš i za nutarnje i vanjske ,,,,, ako tomica izdrži:D ,, ma ne sekiraj se uvijek će se neko naći ko ih nema a treba ,,,, znam da im nisi odredio mjesto ne bi ih ni uzimao , malo počistiti , pobojati biče vredniji nego novi :p
 
N

Nito

Guest
Pozz svima, evo nije me bilo par dana...al tu sam sada, svima hvala na pohvalama za neke detalje na tomici :)

Danas sam namontirao novu radilicu TV 140, i pomalo krenuo sa vejzbanjem, bilo je svega,spadanja ,ovog onog,nemam orginal kardan, pa sam se eto na licu mjesta ucio i snalazio....

Prvo slika mog toplingera,glede pluga i one price,pa da cujem savjete :)

fotografija1232.jpg



tomica na livadi...

fotografija1230.jpg





Video dijela dogadjanja...


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=hyq9ehPxIl0&feature=[/YT]



;)



i onda nakon negdje 45min normalnog kosenja desi se krah izlaza za kopcanje kardana na kosi, kao da je varen vec prije, sada ako ko moze reci koju pametnu,savjetovati,da li da kontaktiram novi kupujem? gdje ima? i tako, pa sada vas pitam :)

fotografija1231.jpg



tako da je dan zavrsio zanimljivo,sutra cemo malo probati orati :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
T

tuaregr10

Guest
Ma tomica je za sve...oču reč za sve sta meni treba hahaha...da nebi bilo da stavljam iste postove ovdje je drugačiji tekst...evo končano lampe...

Evo jos sam danas i zažtitu složio

Pozdrav Krumpironja :arrow:
Lampe su jake, sve oko sebe "zasvjetle" :weedman:! Sada Tomo svijetli kao božićno drvce, a i izgleda lijepše sa ovim lampama :). Sad možeš po mraku bez brige obavljati poslove sa Tomom :supz:.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Ijooj...joe jesi srecan.... :D da je meni takvih 6.... :D
A nista me ne cudi da se takve stvari nalaze na otpadaima...vjerovatno su negdje maznuti...mada i to nemora da znaci...ljudi sve prodaju...samo da imaju hljeba da jedu...

Lijepo si ti bome trgovao , sada imaš i za nutarnje i vanjske ,,,,, ako tomica izdrži:D ,, ma ne sekiraj se uvijek će se neko naći ko ih nema a treba ,,,, znam da im nisi odredio mjesto ne bi ih ni uzimao , malo počistiti , pobojati biče vredniji nego novi :p

Ma danas mi je extra dan...kako je krenulo, odlično se završilo.
Prvo tegovi, pa plata u firmi, pa pive...šta da vam pričam
29qazo8.gif

Uglavnom naćemo primenu za njih, makar ih kačio nazad kao protiv teg...(@batek)8)

i onda nakon negdje 45min normalnog kosenja desi se krah izlaza za kopcanje kardana na kosi, kao da je varen vec prije, sada ako ko moze reci koju pametnu,savjetovati,da li da kontaktiram novi kupujem? gdje ima? i tako, pa sada vas pitam :)

A joooj, pa ovo uopšte nije varen...nego samo nasran!
Nije mi uopšte jasno, kako je prethodni vlasnik uspeo to skrijati?
Najbolje nova, ali bi ja to lepo povadio i kod tokara, da uzme mere utora, pa da uradi saosnost (ubaci umetak), otokari konus sa obe strane, lepo to da popuni zavarom!
I posle sve pretokari na potrebnu meru sa utorom itd...

Sretno ti sa oranjem!
Nemoj se razočarati ako neide baš kako si zamislio, obično prvi put neide kako treba... al vreme i praksa će doneti svoje rezultate.

pozzz joe!:mrgreen:
 
N

Nito

Guest
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=hyq9ehPxIl0&feature=[/YT]

video prije kvara :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Ako tako kosiš, nije ni čudo što se kosa polomila. Traktor ide brzo, a kosa se vrti presporo. Košnja u zavoju ne može biti kvalitetna i predstavlja veliko opterečenje za kosu. Brazdu treba izvesti do kraja ravno, podići kosu, okrenuti se pa onda započeti novu brazdu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh