• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Nemam iskustva sa nekom takvom preradom ali več vidim preradu kako to goni toma preko dif oa lade :icon_lol:

Inače ovo tvoje na slike je od Gorenje Muta i imao sam jednom priliku radit sa time. Rezultati obrade tla su me oduševili.

Samo kopčanje treba upasat, odustajem od prodaje.:icon_rolleyes:
20615931.jpg

http://www.pik.ba/artikal/5665521/rotacioni-plug/
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Gdje kupujete dijelove za tv?
Trebam ruckicu od zmigavaca i cep od rezervoara goriva,tomo Je 94 Godina,821 Model?
Hvala
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Ti bi nešto drugo stavio umjesto tih lopatica.Možda svrdlo za radit jame za sadnju .Ne znam kolika je redukcija u tom reduktoru ali muta ima izlaz oko 800 obr. min.Muta to gura ispred sebe ali na tomi neznam kako bi to išlo ,mislim da bi više zgazio nego preoro.
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
što se tiče hidraulike i motanja.meni je volan hidro i prikolica kiper na hidrauliku pa mi vrti volan sasvim normalno dok mi ju diže.čak mi se dogodilo da sam dignuo jednom skroz do kraja pa nisam mogao ju spustit pa sam i do doma vozio sa podignutom prikolicom i ništa.sve 5
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ti bi nešto drugo stavio umjesto tih lopatica.Možda svrdlo za radit jame za sadnju .Ne znam kolika je redukcija u tom reduktoru ali muta ima izlaz oko 800 obr. min.Muta to gura ispred sebe ali na tomi neznam kako bi to išlo ,mislim da bi više zgazio nego preoro.

Ako stavim iza, nebi gazio, a motorni sveder imam 100 i 200mm.:icon_hang:
http://www.interdiskont.si/katalog.aspx/43/Vsi_izdelki?page=44
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
He, he, sa tom kineskom robom, a koja nije-ja ogradio 2 hektara pašnjaka, meni se davno isplatila vremenski i finančno.:icon_pai:
 

robert1m

Novi član
Tu od
18 Stu 2012
Poruka
21
posto sam novi u ovim posao Hocu da ve pitam radi se o tv 730 ,nemogu da primetim veca razlika izmedzu spore i brze,dali to tako treba,a sto se tice zujanje javlja se kod vece brzina recimo treca.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
hehehe... Samire ti blokadu koristiš ko žmigavac....na svakom je videu pališ.....a i posla si si dao,da kasnoje ove jame zatrpaš:icon_lol:
 

zilee

Član
Tu od
27 Stu 2011
Poruka
36
Kad nemaš drugog posla, živciraš grafičke programe.:icon_hang:
Evo jedna lovačka.:icon_pai:
Dok sam popio kafu...

došla dva medvjeda...

i voze traktor (TV)

Definitivno kako kod nas kažu:DA TE NEMA TRIBALO BI TE IZMISLIT!!!
bravo!!!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zilee

Član
Tu od
27 Stu 2011
Poruka
36
Imam Problem sa frezom. Freza je proizvedena U bjelovaru ako vam to što znači.

Probao sam je danas malo, ali je ipak mokra zemlja no ta freza je uvijek bila prelagana. Znam da sam kod klinac starom stajalo na njoj da uhvati.

Imate li kakvih ideja kako je otežati. Imam utege od tome koje ne koristim pa gledam da njih nekako na slažem a da se ništa ne polomi.

Poštovanje,
Ni slučajno opterećivat frezu,prova ja kad sam ju uzeja,nije tila u zemlju,doša brat sta na nju i upsss....ta egzibicija me koštala cca 600 kn(otiša valjkasti ležaj,kuglični,zupčanik za uključenje freze...)
ona je projektirana po svojoj masi i gabaritima.
Slažem se sa kolegama zemlja je u banani-izori pa frezaj.
 

deva

Član
Tu od
7 Tra 2009
Poruka
140
Imam novih slika u albumu, radi se utovarivač, bit će ih još, kako radovi budu odmicali.
 

limeni3333

Član
Tu od
4 Kol 2009
Poruka
97
PE 18 na ploči ima samo jednu lampicu, dali je u orginalu preko nje bilo spojeno punjenj ili pritisak ulja ili oboje ?
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Imam novih slika u albumu, radi se utovarivač, bit će ih još, kako radovi budu odmicali.

Vidim da si se ozbiljno bacijo u posao. Za sad sve 5 :icon_biggrin:
Dopada mi se što si fiksirao nosač sa kontra strane, tamo na ploču volana. Ipak je utovarivač daleko napred pa...
Očeju lampe ostati ili idu na drugo mjesto?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh