• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Evo ti plug koji bi se dao napravit sa malo volje kod kuče.Ovo kačenje u tri tačke se mi čini OK.
4o4g.jpg

c80k.jpg

:icon_thumright:
 

dohtor

Član
Tu od
9 Lis 2011
Poruka
215
najprije da zazelim sve najbolje povodom blagdana.....

a sada pitanje, da li bi se dalo nabaviti i gdje nova svijetla TV kvadraticnog oblika... inace uskoro bi krenuo sa obnovom svog pasqualija, a na njemu su ugradjena takva svijetla kao na slici TV u prilogu.... u maloprodaji nailazim samo na crna okrugla....

inace sliku sam "ukrao" sa googlea....
 

Prilozi

  • svijetla tv.jpg
    svijetla tv.jpg
    44.2 KB · Pregleda: 195

dohtor

Član
Tu od
9 Lis 2011
Poruka
215
hvala zjockoo.... ali nazalost nemaju.... bar na web stranici nije prikazano, a sad da li u trgovini imaju, mogu provjeriti tek kada se vratim doma.... po istri u trgovinama nailazim samo na okrugla crna....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Pogledaj i pod radnim svjetlima. Ja sam kupio one farove za Zetor, u njih idu h3 zarulje i super su
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Nesto razmisljam da napravim plug za nagrtanje krompira pa neznam kako ima li neko neku ideju?
Kad radiš, radi da možeš upasat avtomatsku,ili poluavtomatsku sijačicu. Dozer za krompir je kod tebe ispod 60€.:drink:
21360332.jpg

21360331.jpg
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
dohtor, teško da ćeš naći nove onakve farove kao što su na onom 730 što si postavio sliku, to je ugrađivano 80-ih i prije. Traži polovno možda se nađe negdje. :icon_scratch:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Dohtor ovakve se dobi od Štorea ali kvadratnog oblika težko,jedino prek oglasa stare.Samo kod starih je pitanje kakva je parabola.:icon_confused:
7rp9.jpg
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Mislim da je kolega ssucur, pričao da planira praviti neku sadilicu, nisam siguran, možda ti on pomogne.:eek::
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Mislim da je kolega ssucur, pričao da planira praviti neku sadilicu, nisam siguran, možda ti on pomogne.:eek::

He he, materijal sam nabavio, lance, lančanike, još kupiti profile i to je to,. Samo što ja hoću napraviti montažnu na okvir, tako da mi služi kao nagrtačica i još i još u jednom.:mur:
21360894.jpg

21360896.jpg

Ili montažnu poluautomatsku..
21360893.jpg

Sad će JOEKIKI reći,još jedna skalamerija.
 
Posljednje uređivanje:

dohtor

Član
Tu od
9 Lis 2011
Poruka
215
hvala svima na savjetima i odgovorima vezano za svijetla.... svjestan sam toga da ce bit skoro nemoguca misija nabavit ista... ali barem da pitam prije....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh