• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,139
To je dugačka priča ali ...
Poslije AC pumpi i goriva, lajtunga, filtera ... došao se do dizni - odnio dizne i bile Ok
Zatim odnio PVP poštelali je (vele imala tvorničku grešku) ali od tada traktor "trokira - trese" od 600 do 900 okretaja poslije tih okretaja radi OK ima snage .. - veli majstor sve je po PS-u i točka.
Odnesem ponovo dizne i pumpu drugom majstorom, promijeni hidro glavu poštela dizne i opet trokira-trese od 600 do 900 okretaja - veli da je i prva glava bila OK ali da je jedna grana davala malo manje goriva pa promijenio glavu i što sada..
Budući da nitko nema jednu PVP viška odluka je bila da nabavim jednu polovnu i idemo dalje ...
Ja sam kupio novu pa ne valja bacio 4000 kuna već.
Dva puta ju nosio majstoru.
I žali bože Rumunjska Mefin.
Traktor hladan nepali bez grijanja nikako.
Prije palio na dodir.
Sad sam rješil staru dati raditi jer od ove ništa.
Tek sad je napravita da radi donekle.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Fala svima, znači trebam tražiti takvu sa tim varijatorom.
Dali da uzmem novu Rumunjsku / Masiva ili da tražim teku složenu sa novom hidro glavom i tim varijatorom 🙄
Nemoj Rumunjku, čujem da su samo problemi s tim pumpama.
Ćlan @Željac 28 je podjelil nedavno s nama iskustva s Mefinovom pumpom.

Odnesi tu svoju majstoru koji zna čemu služi špric frtajler i koji zna kak ga ispitati i popraviti ;)
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,139

Ovako su me otpilili a Ivanuš iz Zaprešića radio ju dva puta.
I opet curi nafta gubi tlak.
Drugi put nije naplatio ali džaba.
Morat ću staru dati raditi od ipm jer od ove ništa.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Od kud si, javi se na pp pa da vidimo jel ti mogu pomoči
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Ima li tko kojeg bošistu za preporuku
Ima jedan dečko u Samoboru. Meni je nedavno sređivao pumpu od ursusa. Dečko si daje truda i nisam čuo zamjerke za njega. Ima ga i na fejsu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh