• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joža

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Ma stalo bi ali ne kužim one sajle gore to sam stavio nove jer stare nisu bile pa mi neće nikak prebacit na zadnji kraj, a ne kužim zašto!:rolleyess:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Vožnja bala 2012

Evo ovako je to teklo!
Vuzilo u ispomoći :)
:oops:
I konaćno na cilju
A sada :drinkers:i:drinkers:i:drinkers: a onda:oops:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bome si ti izvršio udar na sijeno sa svim raspoloživim vozilima :)
tu je lipo ravno kod tebe, jučer sam se prestravil kad sam se vozil kroz jedno selo, čovjek je u tako strmom obrovu baliral sjeno da sam samo čekal kad će se sve strovalit u jametinu...
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
bome si ti izvršio udar na sijeno sa svim raspoloživim vozilima :)
tu je lipo ravno kod tebe, jučer sam se prestravil kad sam se vozil kroz jedno selo, čovjek je u tako strmom obrovu baliral sjeno da sam samo čekal kad će se sve strovalit u jametinu...

A sreča je kaje sve ravno ali nemamo svi tu sreče! Ali opet bi trebalo dobro promislit dali na takvim strmim djelovima vrijedi riskirat!:weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
dela se dela i to dobro..........:supz::supz:,,,vidim svi u akciji....
 
B

BAGERISTA

Guest
Čekaj onda meni rečeš,,da san ja munjen,,,za delat,,,a vidin i poli tebe se muški,dela..:icon_pidu::icon_pidu:
Vidin i ti dižeš nešto iz mrtvega..:p:

Reči mi skidaš klemu,ili iskopčaš dok variš kad je traktor spojen..??

A dealt,če valjda,,jesi to dodava brazdu....kotač je bio?
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Ako morm nešto na traktoru zavarit onda skinem klemu! A prikllučke nikad ne varim dok su zakopčeni za traktor! Kotač je bio na plugu, treču sam brazdu dodao, to su mali plugovi 8 cola za plitko oranje (prašene) mislim da buju šljakali ,samo su tam stajali na hrpi pa reko da nešto napravim od njih!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ako morm nešto na traktoru zavarit onda skinem klemu! A prikllučke nikad ne varim dok su zakopčeni za traktor! Kotač je bio na plugu, treču sam brazdu dodao, to su mali plugovi 8 cola za plitko oranje (prašene) mislim da buju šljakali ,samo su tam stajali na hrpi pa reko da nešto napravim od njih!

A tako i ja delam,,,pa zato pitam,,:icon_pidu::icon_pidu:
Imam i ja slične,mi ih držimo za oranje brajdi (vinograda),,tako da ih mogu štimat na naorivanje i odorivanje,,,,,,,selče se po gredi s rupama...jednom je negdje bila slika,,ako trebalako poslikamo i stavimo,,,.
Šljakat če zašto nebi,,,,,,,,,, opet brazda više,,a on če vuč,bez greške..

A lipo je vidit konja,,:icon_pray::icon_pray:swvaka čast..
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Valjalo bi da si namjestio da ti se na "puški" gdje se kače poluge može štelovati ugao pluga, to je dobro radi kose vuče. Inače ima da vuče bez problema, mada sve zavisi od vrste zemljišta.
Inače svaka čast odlično odrađeno.
 
Posljednje uređivanje:

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Valjalo bi da si namjestio da ti se na "puški" gdje se kače poluge može štelovati ugao pluga, to je dobro radi kose vuče. Inače ima da vuče bez problema, mada sve zavisi od vrste zemljišta.
Inače svaka čast odlično odrađeno.

Ta rama je orginal od tog pluga i nije mi se dalo više radit preinake! E sad to kaj veliš da je dobro napravljeno (hvala) i meni se sviđa pošto nisam neki majstor od željeza, ali eto za svije potrebe sve napravim, sad samo da vidimo jel bude efikasno!
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Ja sad pokušavam da napravim od mog četverobraznog odoravajući i nikako da smislim nešto jednostavno sve se nekako zakomplikuje.
Plug mi je dobar pa ne bi sad da ga nešto sječem puno i prepravljam želio bi čisto da napravim nešto "montažno" o tome sam pisao u bageristinoj temi.
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Ja sad pokušavam da napravim od mog četverobraznog odoravajući i nikako da smislim nešto jednostavno sve se nekako zakomplikuje.
Plug mi je dobar pa ne bi sad da ga nešto sječem puno i prepravljam želio bi čisto da napravim nešto "montažno" o tome sam pisao u bageristinoj temi.

Ma buš ti nekaj smislil A i Bager ti bu pomogel savjetom sigurno on je ljudinai pol!
 

Najnoviji postovi

Na vrh