• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lamborghini

ivan.m

Član
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
54
evo 4000rs i otisao sinhron na reverzoru,medu ostalom...lamela na 3400,kolegi na sameu na 2 i nest tisuce,itd itd a ima toga dosta.. odi na tractorpool i budes vidio koliko se kojih traktora prodaje...hocu reci da su ljudi malo sjevernije iliti zapadnije daleko prije nas prepoznali kvalitetu strojeva..

Čovijeku u mom kraju se raspal taj sinhron na 2 tis.rs,pumpe i dizne također, od prvog dana je trom i curi na sve strane ko cjedilo. Žalosno je pak to da se traktor ne ganja i lomi i ne radi puno sati godišnje jer ima još dva.
Usput mjenjač je obični 15_15 mislim, bez powera i sličnih kerifeka.
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
ja sam razmišljo ići pogledati
dali plaćaš carinu ili nekakva dodatna davanja

Znam sigurno da plaćaš homologaciju i pdv ako ga nisi platio u zemlji kojoj si ga kupio za ovo drugo nisam 100 % siguran
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Znam sigurno da plaćaš homologaciju i pdv ako ga nisi platio u zemlji kojoj si ga kupio za ovo drugo nisam 100 % siguran

e pa sad ga jebi to sam i ja znao trebam točan podatak
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
e pa sad ga jebi to sam i ja znao trebam točan podatak

http://www.carina.hr/ a i da moras platiti pdv to nije problem jer ti on teoretski moze napraviti manji račun recimo da si ga platio 5000 eur i onda ti ovdje samo platis pdv na taj iznos, a homologacija ti je kikiriki nesto oko 100 eur
 

Lambo R3 EVO 100

Novi član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
12
Treba traktore poštivati i odrzavati i u konačnici biti traktorista .
Ima ljudi koji naprave 10000 sati bez nekog kvara a ima nekih stalno kvarovi govorim objektivno bez obzira na marku traktora zato onaj ko je unistil sinhron na 2000 rh neka se zapite kaj nevalja traktor ili traktorista
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
pozdrav svima.
gledao sam jučer u sloveniji jednog lamborghinija, 950 premium, 1999.godina. piše da ima 5800radnih sati (da li su stvarne neznam). traktor ima prednji utovarivač, prednji kardan i prednji hidraulik. traktor izgleda dobro, mjenjač je malo krut ali inače se dobro šalta, motor radi dobro, ne dimi, sve radi na njemu, ali ima taj traktor dosta elektronike. Da li se je tko od vas susreo sa takvim traktorom ili ga ima? kakvi su dojmovi? kakav je traktor?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
pozdrav svima.
gledao sam jučer u sloveniji jednog lamborghinija, 950 premium, 1999.godina. piše da ima 5800radnih sati (da li su stvarne neznam). traktor ima prednji utovarivač, prednji kardan i prednji hidraulik. traktor izgleda dobro, mjenjač je malo krut ali inače se dobro šalta, motor radi dobro, ne dimi, sve radi na njemu, ali ima taj traktor dosta elektronike. Da li se je tko od vas susreo sa takvim traktorom ili ga ima? kakvi su dojmovi? kakav je traktor?

http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=8216702&show=1

Ovog?

Mislim da imamo mnogo vise sati, iz uvoza je sigurno.

Ja imam isti traktor samo s 6 cilindara, dobar traktor.
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
da ovaj...uvoz iz belgije je...sati ima sigurno više kad je cijena dosta niska. traktor ima EHR, hidraulični inverzor, trostupanjski powershift, elektronske memorije gasa, (puno elektronike), ima prednji kardan, prednju hidrauliku i prednji utovarivač mailleux sa duplim podiznim cilindrima i rekel je da bi ga dal za 14500E bez PDV-a......kak se ponašaju ti traktori? ima kvarova na njima? čiji je motor i getriba?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
da ovaj...uvoz iz belgije je...sati ima sigurno više kad je cijena dosta niska. traktor ima EHR, hidraulični inverzor, trostupanjski powershift, elektronske memorije gasa, (puno elektronike), ima prednji kardan, prednju hidrauliku i prednji utovarivač mailleux sa duplim podiznim cilindrima i rekel je da bi ga dal za 14500E bez PDV-a......kak se ponašaju ti traktori? ima kvarova na njima? čiji je motor i getriba?

Pa nema nekih večih kvarova. Imam skoro isti utovarivač gore, samo noviji. Motor i getriba talijanski.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Motor bi trebao biti isti ko i na SAME Explorer Classic 95.

Ako je takav, po meni onda največa mana te monocilindrične pumpe, no to kad se jednom promjeni dugo si miran poslije.
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
Motor bi trebao biti isti ko i na SAME Explorer Classic 95.

Ako je takav, po meni onda največa mana te monocilindrične pumpe, no to kad se jednom promjeni dugo si miran poslije.

Kakva je to monocilindrična pumpa? Svaki cilindar ima svoju pumpu goriva ili?
Koliko radnih sati odprilike izdrži takva monocilindrična pumpa?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
DA, svaki cilindar ima svoju pumpu/injektor...tak ima i naš Same.

E sad, koliko takva pumpa izdrži...to je sve više pitanje sreće, na ovom našem je vjerojatno bila loša serija pumpi kod tvorničke ugradnje, pa su otišle več iza 2500 rh, no još je je tu raznih faktora... kvaliteta goriva, skladištenje, održavanje....

Ali recimo, isti takav sistem na SAME Silver 105, znači samo 2 cilindra više, čovjek ga baš i ne održava, a tjera se puno, ima možda več i 10.000 rh, pa s pumpama nema problema, sve je ok.

Znači, netreba se toga plašiti previše, sve je moguće isto ko i kod drugih marki traktora.
Jest da je to cifra od 2000€ dok se desi takav problem, ali nema nazad, mora se složiti.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Već sam 100 puta isto rekao, svaki proizvođač ima serija koje su nešto problematičnije. Ali sve se da složit. Kod kupnje polovnog stroja uvijek ima neka greška, iskusio na svojoj koži. Ali uz popravak sve dalje radi kao da je nov, tako da... Osobno da sad uzimam neki traktor, ne bi dao više od 15000 € jer se za te novce nađe solidan stroj.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
cijena ovog lamba iz oglasa i nije bas nesto povoljna,bar po meni... ipak je star 15 godina,ima dosta sati i sve cetiri celave gume... utovarivac je plus,samo je pitanje koliko je traktor nastradao zbog njega... konacna cijena bi se mogla jos malo korigirati...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Traktor je preljep,bio sam u njegovom bratu blizancu hurlimanu na sajmu u gudovcu. Iznutra je odličan,taj njegov mjenjač mi se dopada i sva ta dugmad za svjetla i ostalo ćemu služe samo nesviđa mi se šta ima ima prednji i zadnji most od lamba r3 i ima slabiji motor kubikažu od r3 za tih 110ks je po meni premalo 3600 kubika
 

Najnoviji postovi

Na vrh