• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Hm,slaba ocjena bi ovo sad bila,neka mršava dvojka::weedman::weedman::lol:
http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=20522

Eh :D :D

@Pjero
Inače, lud sam što se tiče hidroulike na IMT-u, vidim sad slike i donekle mi je jasno kak je to sve spojeno, al imam pitanje!
Jel ubačena još jedan dodatna pumpa ispod poklopca hidraulike koja konstantno napaja ovaj tvoj dodatni hidraulični razvodnik, a da je neovisna o osnovnoj pumpi hidraulike koja diže poluge??
I zašto su 3 ručice na razvodniku, a imaš samo 2 para izvoda, jel nebi s dvije dvosmjerne ručice mogo upravljat??
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Eh :D :D

@Pjero
Inače, lud sam što se tiče hidroulike na IMT-u, vidim sad slike i donekle mi je jasno kak je to sve spojeno, al imam pitanje!
Jel ubačena još jedan dodatna pumpa ispod poklopca hidraulike koja konstantno napaja ovaj tvoj dodatni hidraulični razvodnik, a da je neovisna o osnovnoj pumpi hidraulike koja diže poluge??
I zašto su 3 ručice na razvodniku, a imaš samo 2 para izvoda, jel nebi s dvije dvosmjerne ručice mogo upravljat??
Šanana,pa ti si zavrijedio jedinicu na satu:finga:

Jedna ručka mu služi da može upravljat polugama na trakotru gore dolje koliko sam ja shvatio..
Treba dobro snimak pogledat i sve je vidljivo...

Šanana,dobijaš zadatak premjestit postove vezane za hidrauliku u pripadajuču temu,link iznad:vragek::weedman:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Šanana,pa ti si zavrijedio jedinicu na satu:finga:

Jedna ručka mu služi da može upravljat polugama na trakotru gore dolje koliko sam ja shvatio..
Treba dobro snimak pogledat i sve je vidljivo...

Šanana,dobijaš zadatak premjestit postove vezane za hidrauliku u pripadajuču temu,link iznad:vragek::weedman:

Ma evo do sad sam čital temu o dodatnoj hidraulici na 539, ovaj tvoj link i tek sam sad sve skužil!!!!
treča ručica za dizanje poluga...

Ma samo ti premjesti, iovak ništ ne delaš :p :p
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,313
Eh :D :D@Pjero
Jel ubačena još jedan dodatna pumpa ispod poklopca hidraulike koja konstantno napaja ovaj tvoj dodatni hidraulični razvodnik, a da je neovisna o osnovnoj pumpi hidraulike koja diže poluge??
Nije ubačena nikakva dodatna pumpa.
 
B

BAGERISTA

Guest
I ja imam tri ručke,,,samo šta nemam ovaj ventil koji imaš ti pijero s desne strane di je blokada diferencijala,,,,,.
Ja imam na poklopcu od hidraulike ventil koji ima 3. položaja (ispod sica),,,ali ovaj nisam još vidija,,a volija bi tako spojit da more delat tako kako kod tebe..:supz::supz:
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,313
Ti imaš onaj ventil koji je ugrađen na onom malom poklopčiću? Objasniti princip rada tvog ventila ispod sica i kako ima ulaze/izlaze pa ćemo vidjeti ako se može šta skemijati.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajde poslikat ču,,,,,ali taj ventil ili zatvori ili otvori,,a znam da ima dva izlaza,,,i tri točke,nači otvoreno za prvi idrugi izlaz,,i sve zatvoreno.......:!::!::!:
 

TV 732

Novi član
Tu od
25 Ruj 2011
Poruka
9
to i mene zanima di bi se našo ?
svaka čast!

Nego, jel koristiš inverz za kardan? ak da - di si ga nabavil?

Kak se tomica nosi s time?

daj još slika ak nije problem :)
 

johanito72

Novi član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
3
Novi sam na ovom forumu.Molim pomoć.Kupujem malčer širinr 200 cm,traktor je 82 ks.U užem izboru je tehnos 200 MU LW,Gramip GS 50 i imam u ponudi ZANONA trv225 2007.god,novi(nije uopće radio iz nekakve kompenzacije,pa mi je to malo čudno mada čovjek ima papire od njega).Šta mi predlažete?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Novi sam na ovom forumu.Molim pomoć.Kupujem malčer širinr 200 cm,traktor je 82 ks.U užem izboru je tehnos 200 MU LW,Gramip GS 50 i imam u ponudi ZANONA trv225 2007.god,novi(nije uopće radio iz nekakve kompenzacije,pa mi je to malo čudno mada čovjek ima papire od njega).Šta mi predlažete?

Za šta čete večinom koristit malčer?
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Novi sam na ovom forumu.Molim pomoć.Kupujem malčer širinr 200 cm,traktor je 82 ks.U užem izboru je tehnos 200 MU LW,Gramip GS 50 i imam u ponudi ZANONA trv225 2007.god,novi(nije uopće radio iz nekakve kompenzacije,pa mi je to malo čudno mada čovjek ima papire od njega).Šta mi predlažete?

Evo ako nisi za ZANONA javi adresu budem se ja dogovorio s trgovcem
 

johanito72

Novi član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
3
Imam oko 2 jutra zapuštene zemlje koju bih htio dovesti u red-znači šikara,kupinje i možda koja grančica od oko 3.4 cm.Nakon toga ako netko tu i tamo naiđe pa da izmalčiram iz usluge.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Imam oko 2 jutra zapuštene zemlje koju bih htio dovesti u red-znači šikara,kupinje i možda koja grančica od oko 3.4 cm.Nakon toga ako netko tu i tamo naiđe pa da izmalčiram iz usluge.
Zanon ili Tehnos.

Zanon je ubiti isti kao i INO,mana mu je kaj ima slabo postolje getribe.
A sad vidim da je i Tehnos sličan tome,pa koji god uzmeš nečeš puno pogriješit.
 

johanito72

Novi član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
3
Zanon ili Tehnos.

Zanon je ubiti isti kao i INO,mana mu je kaj ima slabo postolje getribe.
A sad vidim da je i Tehnos sličan tome,pa koji god uzmeš nečeš puno pogriješit.

Hvala na savjetu Marko
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Zamjena bata

Evo mog malčera ino 160 L



Jučer sam kupil nove bate sa vijcima,tako da to treba montirati.
 

Najnoviji postovi

Na vrh