• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF serije 30xx

  • Temu pokrenuo lovrenčić
  • Datum prvog posta

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Probaj sam pogledati žice od senzora kakve su do kompjutera(ispod desnih stepenica),možda je koja u prekidu,il je konektor oksidirao,za početak konektore raskopčaj pa ih našpricaj sprejom,možda se pokaže problem vizualnim pregledom.
 

Masey 3080

Novi član
Tu od
14 Ožu 2022
Poruka
18
Ok imas li kojeg dobrog majstora koji bi doso to rjesiti
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Sad je jedan majstor gledo kaze da elmagnetni ventil dobije struju kad se upali kardan i onda izgubi struju
Prekidač za paljenje kardana, probaj ga fizički stisnit i držat...
Moguće da stisne, pa popusti ručica koja ga uključuje.
U tom slučaju bi se nastavio vrtit, a nebi stao dok nevratiš ručku na položaj za stop.
 

Masey 3080

Novi član
Tu od
14 Ožu 2022
Poruka
18
Meni je taj dio isto sumljiv znalo se desiti da nekad ne upali kardan iz prve nego iz drugog puta.Desilo mi se da ga upalim lampica svjetli ali kardan ne vrti i onda vratim pa ponovo ukljucim i onda vrti
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Nebi blinkalo na tabli kad ga rukom zaustavi.
To ga autronic isključi jer dobije signal da je pod velikim opterečenjem.
E sad il je senzor il je nešto drugo.
Imam ti broj od jednoga pa ga nazovi i pitaj
Andrija 0915518879
 

Masey 3080

Novi član
Tu od
14 Ožu 2022
Poruka
18
Ja se samo bojim da nisu lamele kardana to je onda puno posla i skupa popravka
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Da li ste tako kupili traktor ili se nakon nekog posla to dogodilo?
 

Masey 3080

Novi član
Tu od
14 Ožu 2022
Poruka
18
Takoga kupio i sad imam problema sa tim od koga sam ga kupio isli na povjerenje preko nekog covjeka sto je od njega kupova traktore.Problem je sto kad sam uzo traktor nikom nije palo napamat da uhvati kardan rukom.
 

Masey 3080

Novi član
Tu od
14 Ožu 2022
Poruka
18
Jesam doce poslje uskrsa viditi misli da je kompjuter ili senzor. Jako prijatan gospodin. Hvala tebi puno
 

Masey 3080

Novi član
Tu od
14 Ožu 2022
Poruka
18
Javim ti cim majstor vidi sta je.Znas li mozda koliko dodje popravka ako su otisle lamilece
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Lamele nisu skupe,e sad koliko radnih sati se nakupi na rastavljanju i sastavljanju,to neznam,vjerujem da ti majstor zna to reći otprilike.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Nisam nikad radio,mislim da se sa strane može doći kada se makne zadnji kotač,ali nisam siguran.
 

Sone

Novi član
Tu od
12 Lip 2022
Poruka
2
Pozdrav svima, MF 3075 dynashift imam problem sledeci: kada radi ispod 1300 obrtaja upali sam prednju vucu ( ja je ugasim on ponovo upali ) i nekada pocne da mijenja brzine ( A, B , C, D ), a kada je iznad 1300 obrtaja tada je sve uredu. Da li je neko imao takav problem?
 

Masey 3080

Novi član
Tu od
14 Ožu 2022
Poruka
18
091 551 88 79 Andrija iz Siska pa ga nazovi on ce ti to doci napraviti to ti je moj savjet.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh