• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF serije 61xx

  • Temu pokrenuo mirsadbih
  • Datum prvog posta

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,293
svatko ima svoje, ne držim se naših MF servisera, jer su se iskazali, nekoliko puta, a to mogu i neki potvrditi..... uglavnom, imam svoje,
jd 50 je ulje ko ulje dobro, i nije gušće od ovog kaj sam ja kupio, tu su negdje po gustoći, a o kvaliteti, se da, naveo sam primjer, i nisam imal jedno loše iskustvo već malo ohoho više, i uvjek se dogadali kvarovi nakon promjeni ulja......
neću se raspravljat s nikim, samo dajem savjet. proćitat ću gradaciju kad cu ic u garažu sad mi se nejde.........
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
imam jedan mali problem na mf 6170 kazaljka što pokazuje obrtaje motora počela je ludovati leti gore dolje neki put pri većem gasu se vrati na nulu. u čemu je problem i kako da riješim??
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,200
Sajli, ako ima sajlu.
U indikatoru ili masi ako je električna. Ako nikaj od toga, onda je pokazivač vriti.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Banijac 82 kako sluzi stroj? Jel hidraulika radi na Inin JD50? Ja sam s mojim okreno nesto preko 1000 sati od servisa a nagodinu izmjena, za sad sve stima besprijekorno.
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Banijac 82 kako sluzi stroj? Jel hidraulika radi na Inin JD50? Ja sam s mojim okreno nesto preko 1000 sati od servisa a nagodinu izmjena, za sad sve stima besprijekorno.


nemam nikakvih problema sem kazaljke što pokazuje obrtaje što se tiče ulja nisam ništa primjetio da je drukčije otkad sam sipao inino.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
svercer! prije bio agrar,sad mf zagreb. prije neki dan stigao u selo renault ares kupljen kod njega... na slici jedno,uzivo drugo...
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Auuuuuuuuuuuu i kakva je tarifa ?????????????????:(handshake):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Slikaj sad kompletan traktor, daj nam malo tih novih guma, nebudi škrt!
Radialni Mitas, po meni odličan izbor!
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Radialni Mitas je i po meni odličan izbor!
Na mome masseyu su zadnje 540/65 r 38 ove tvoje mi izgledaju uže......
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
zadnje su 460 R 38 ILI 18,4-38 a prve 14,9-28 Dom-križevci

sutra ću baciti koju fotku kad budem orao
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
evo slika kao što sam i obećao, ali imam i jedan problem pa vlasnici MF molim za savijet. počela mi se paliti lampica što se nalazi između lampice od ručne i lampice akumulatora na sekundu zatreperi i ugasi se ali samo kad idem nizbrdo za šta je ta lampica.




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

markano1

Novi član
Tu od
2 Ožu 2010
Poruka
12
kod mene nema te lampice
0009106226006.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh