• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO Honda F600/620

Feebo

Novi član
Tu od
24 Svi 2016
Poruka
2
Lijepi pozdrav
Novi sam na ovom forumu i trbao bih pomoc.
Dali netko ima za prodati kuciste za getibu za mio f430 (ja mislim da je to nisam siguran jer neme one plocice sa oznakom)
Moja je vec nekoliko puta pukla pa sam ju dao zavariti
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Imam nekompletan menjac od f400 sto bi trebalo biti potpuno isto sa tom. Ako ti nije daleko dobijes povoljno koliko mene izaslo. Nema biraca brzina i mozda nesto fali i u menjacu unutra jer sam takav nabavio ali prenos ima i kucista ispravna. 40 Eur placen
 

woody

Novi član
Tu od
5 Tra 2014
Poruka
15
Pozdrav ekipo, da li može neko pojasniti kako radi regulator gasa na f620 ( mislim da je motor G200) i nabaciti koju sliku toga prije nego se uvalim u rastavljanje. Podesim polugu.. reagira na gas 2-3 puta i kad dobije turažu... nema natrag. Samo je tokom frezanja uletio u više obrtaje i nije se više dao podešavati. Na čok.. motor reagira...
Tražio sam po temi , negdje je neko stavio sliku tog dijela... ali ne ide... hvala unaprijed

evo skužio djelom iz ovog videa... mislim da počinje vrtanje
https://www.youtube.com/watch?v=-8Kz20llKns
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,576
Imaš na stranicama 178 i 181 (ove teme), nešto slika i opisno o regulatoru gasa.:(:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Kipor 178 je negde oko 240-260 eur ali mislim da to nisu vise originali ko moj. Moj na bloku i svim odlivcima ima odliveno ili ukucano kipor dok kod ovih sad nema nego samo nalepnica. Plus se placa brza posta oko 20 eur.Ali u principu svi za sada lepo sluze i necujem neke zamerke a moj je vec 5 godina na mukama i preko 1500 radnih casova napravio bez ikakvih problema
 

Rudar

Član
Tu od
22 Lis 2014
Poruka
39
Moja f 600 se polako oprašta od svog g 200 pa vrtim razne kombinacije da mi bude dugotrajno i isplativo. Hvala za info, samo moram smisliti da mi netko poveze motor s istoka, ako je ta cijena tu kod vas lako moguće da je u Turskoj još povoljnije a i poznam dosta ljudi koji kamionima putuju tamo pa možda nešta i izmudrujem.
 

woody

Novi član
Tu od
5 Tra 2014
Poruka
15
hvala Brgud.. baš to mi je trebalo... sad sve znam.. ali izgleda da je bilo neko smeće ili se je osovinica vrtila u polugici regulatora gasa, proširio sam zazor, obrisao i ponovo stegnuo.. sad je ok. Za one koje zanima, stavljam link od slike na koju me je Brgud uputio
http://i.imgur.com/3vTk6ai.jpg
 

ivanag

Član
Tu od
26 Kol 2014
Poruka
36
Pozdrav, evo nabavila sam onaj MTK o kojem sam pisala negdje oko 142. strane, pošto ne znam točno koji je tip molim vašu pomoć jer trebala bih kupiti kopačice pa da ne kupim krive i još ako netko ima za prodati nek se javi
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,576
Koliko se ja sjećam, bilo je riječi o Hondi F600 (ako je ta ili F620), onda idu ovi noževi i šesterokutna osovina 26 mm unutarnji i 35 vanjski.:(happy):

ylDvnpm.jpg


8MLy5UN.jpg


Stavi koju sličicu, da vidimo tu tvoju makinu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivanag

Član
Tu od
26 Kol 2014
Poruka
36
:icon_lol:evo par slika
WP_20160531_001[1].jpg

WP_20160531_002[1].jpg

WP_20160531_003[1].jpg

WP_20160531_004[1].jpg

E sad dalje, uputite me kako se stavlja kopačica, da li se samo skinu kotači pa na one šesterokutne cijevi navrnem noževe ili skidam sve pa kopačica ima svoju osovinu, kako se štela razmak ako hoću usko kopati, kojom se brzinom kopa?
Frezu za snijeg sam samo stavljala u pogon i od prilike znam kako ću na zimu, kosu smo isto stavili i probali i to je OK, remen prebacivali na manju i veću remenicu, ono spore-brze, to je isto ok, za sada toliko, a što mi bude trebalo dalje bit ću slobodna pitati. Pozdrav !
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,576
Spremna za snijeg, a snijega nema !:icon_lol:
Skinu se kotači i na postojeću osovinu idu noževi, osovina ima na sebi rupe za raspored noževa.
 

ivanag

Član
Tu od
26 Kol 2014
Poruka
36
znači ne moram kupovati osovinu nego samo noževe, a ha dobro i hvala na brzom odgovoru
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Samo bez noge kaj dođe iza za kočenje nema ni frezanja.
Dali si dobio tu takozvanu nogu?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,576
Valjda da! Treba ti i ovaj dio - stabilizator dubine kopanja.
 

Prilozi

  • DSC00575.jpg
    DSC00575.jpg
    78.5 KB · Pregleda: 244

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Možeš si ga napraviti,ako nema za kupiti,ali ona priključnica kaj se kopča na nosač i kroz nju ide i ta noga,nju češ malo teže napraviti,ali se može...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
Ako je crtalo i onu pyzdaryju, u kojoj stoji, problem napravit, ....

Daj nekom ko zna išta o bravariji i varenju 50-100kn, i za 2 sata imat ćeš crtalo ka novo.
 
Na vrh