• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO standard F-400

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,718
Pogledaj slike u temi "male motokopačice" tamo sam slikao da se vidi kako je spojeno, pa onda usporedi da li je i kod tebe tako ili poslikaj kako je spojeno kod tebe ? Napominjem da su ono slike koje se odnose na Tomos kopačicu!:confused:
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Da! To je to. Sve je jasno. Sitna razlika koja je posljedica drugačijeg položaja motora kod manje freze to je ona žica koja povezuje klapnu i polugicu na karbu. Ništa drugo.
Jedino kod mene taj vrag nije radio pravilno, oprugica iako zategnuta maksimalno, svejedno nije bila u stanju odrađivati protutežu klapni. To se pod opterečenjem itekak primjeti. Stavio sam zato neku oprugu koju sam našao u garaži, zakačio dolje za klapnu, a gore učvrstio pomoću jedne kukice na šaraf koji drži nosač rezervoara.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,718
Da ponovim da regulator gasa (klapna) kod modela 300,350 nije spojen i funkcionira bez toga ! Nije potrebno nikakve opruge dodatno stavljati, ako je mala opruga ispravna i ispravno naštimana radit će bez problema. Opruga može biti manje zategnuta nego kod Tomosice (jer nema protu otpora).:p:
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
jasno, na mojem mio 350 nije spojeno žicom nego se u radu dodiruje direktno klapna i polugica, to je sve jasno.
Opruga u mojem slučaju očito nije ispravna. Ako budem našao za kupiti takvu oprugicu u servisu (čisto sumnjam) budem se s tim igrao kasnije. Sad bude ovak išlo u frezanje vinograda jer više ne može čekati.

E da! A što misliš da li bude ovako kak sam ja napravil u radu trošila primjetno više goriva?:icon_rolleyes:
 
Posljednje uređivanje:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,718
Tu polugu na osovinici klapne skini jer ako ti dodiruje polugicu leptira ( a dodiruju se) onda je blokira i ne radi pravilno. Što se tiče potrošnje (ne moraš se brinuti) jer je motor relativno male snage srazmijerno noževima (još ako radi u vinogradu ) mora se dobro okretati da dobije potrebnu snagu.
:(whew):
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
ja koliko znam sve honde su cetvorotaktni motori. cesto u manje ubacuju od tomosa motore ali to vise nije to. ako ima dve brzine za napred to su serije 350-400-420 a ako su tri brzine za napred onda je 600-620-700 serija. ima ih jos starijih oznaka. sa jednom brzinom ima 2,8 honda a to je vec igracka.na svim cetvorotaktnim pri dnu bloka ima cep za sipanje ulja u karter i slluzi ko merac. na vecini su dva takva cepa i sa prednje i zadnje strane. u nekim serijama F 400 ima i brigsov motor

Vica...i svi ostali koji se kužite u ovo..imala bi pitanje..imam jednog ali ne znam jel 2 ili 4 taktni motor..očito je da je Tomosov motor,šteta,hehehe...
Ovog čeka totalna renovacija jer stoji već 3 godine,pre toga je radio 2x godišnje par puta odkada je kod nas,još pre toga neznam koliko je radio :smile:
Dok je radio radio je ok sem što je znao iskoćiti iz brzine,hmmmm...
Kosilica mislim da nikada nije korištena,vidi se po listu kad skineš rđu, a potrebna mi je kao i kultivator cjeli jer u plasteniku ne ide drugaćije kad ga jednom postaviš :eek:: ,šteta da stoji...
...
evo par slika da vidite..
...

...

...

...

...


...brzine (!??)



Jel 400,600..koji je,hehehe, :mur: ..hvala na odgovoru.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
Mislim da je to model 350 sa tomos motorom, dvotaktni je što znači da troši mješavinu ulja i benzina.

Kažeš da imaš kosu za nju? Daj stavi koju sliku, i jel možda na prodaju ta kosa?
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
Ne dam kosuuu,treba mi :icon_mrgreen:
evo ti slika svega ali ne komentiraj u kakvom stanju je sve,čamilo je to par godina..:icon_eyes:
...

..

...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
Bitno da nije ništa potrgano, lako se to sve dovede u radno stanje.

Neznam kako kose te kose, kako se ponašaju u velikoj i maloj travi. Razmišljam da uzmem jednu takvu kosu a nemam nikakvih informacija o njima.
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
Pravo da ti kažem ne znam ni ja ali gledajući je ovako rekla bi da kose dobro,sistem joj je isti kao na traktoru štajeru sa kojim imam iskustva, a negde ovdje sam i pročitala da kose i visoku travu bez problema tako da ne sumnjam uopće u nju ali kad je osposobimo odmah ču prosljediti informaciju i slike dapače kad je ukulturimo za rad i pogled :icon_mrgreen:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
to je 350 kao i moj
A piše ti i na pločici
Moj je '84 godište. To je prilično nepoderivi strojček.
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
:tongue: ..e sad znam kad si rekao,kužim sada tek onaj broj:"tip 350"
a čuj žensko sam pa teže kopčam,treba mi crtati često ali tada i usvjim znanje :icon_thumright:
Veliš da je nepoderiv i da će to raditi ko urica nakon servisa,zdušno se nadam :(y):
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,718
Odgonetnuli ste model. Šteta da smo stoji (tj. da ne radi). Malo je nakupio mahovine na remenicama (ali kad se osposobi onda se to sve razleti ). Vrganj još nije niti naljepnicu izgubio (treba ga oglancati ).:icon_super:
Inače sad je u rikvercu, gore lijevo je prva, dolje lijevo je druga.
 
Posljednje uređivanje:

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
:icon_weed:,hehehe,ma taj ti nije ni pošteno radil nikada,prvo je bil od strica koji nije znao sve njegove mogućnosti pa ga dao bratu,nama,ni "mi" (ćitaj muž!:(giggle):) nismo znali, pa sad je preuzimam dizgine,hehehe ako me ne počne hitati po zemlji,i mislim ga ozbiljno zaposliti :icon_madu:...ma bude on ko urica samo da se sredi,imam i prikolicu isto za njega pa budem sjedela i delala :cool2: koliko se sjećam nije uopće teško raditi sa njime.
Remenice su najmanja briga.
Skoro sve o mtk sam već ovdje proćitala,super je sve.
Hvala svima na odgovorima :icon_thumright:
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
a šta sam se ja tog tomosa našarafa,aaaa...
nemoj moje greške radit,izmedju rezervoara i karburatora,OBAVEZNO ubaci filter goriva..
još u mene nema filtera zraka a u rezervoaru se bilo skupilo "smeća"...
kad sam rješija filter goriva sve je bilo ok..isto mi je kondenzator 2 puta ispalija..vuci,vuci,neće...zadnjih godinu i po,dvi radi bez greške..neznam ima li tomos elektronsko paljenje ako ti se paljenje pokvari,traži obavezno elektronsku struju..od koze cicibanke,poštarske..apn6..u mene je još platinjara,ali prije ili kasnije ubacit ću i ja elektroniku...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,618
Neznam kako kose te kose, kako se ponašaju u velikoj i maloj travi. Razmišljam da uzmem jednu takvu kosu a nemam nikakvih informacija o njima.
Imam ju ja negde.
Odustal sam od strižne jer nije se iskazala i prešel na roto. Moje iskustvo je loše sa takvom kosom.
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
što fali platinskom paljenju?

pa eto priča mi susjed da od agrije platine traju točno uru vrimena..mirija čovik dvoje-troje..ili da triba naručivat iz italije neke koje su "još platine",jer da ovo šta se danas prodaje platine vidilo nije..da je dugotrajnije navarit njok na njih kad odu,nego kupit ove nove "plastične" šta sad prodaju.na mom miji su još tvorničke..

ogadija me od agrije koja je oko mene posvud,90% traktora po dalmaciji su agrije..

potrošnja goriva, platine i feder od paljenja, da stalno puca..tvornički je bija dobar,ali zamjenski da su šrot nad šrotovima..eto.pozdrav
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,718
Prikaz utvrđivača brzina na modelima mio 350, 400, 420, 425.

Otišao jedan zupčanik, treba ga zamijeniti, provijeriti ležajeve i složiti sve na novo.

 

Najnoviji postovi

Na vrh