• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO standard F-400

ZStruja

Novi član
Tu od
19 Stu 2022
Poruka
8
Da, nisu dobro zavarili.. skratili su ga barem za 5mm.
Moram negdje naći drugo kučište..
Hvala puno na pomoći...
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,495
Probaj (kako sam ti sugerirao), skratiti lanac. Ali ne da odmah eliminiraš jedan članak, nego izvadiš spojnicu i zategneš lanac (kad je u svom položaju na oba lančanika) tako da ti se dva članka preklapaju i onda ćeš vidjeti kako stoji lanac.
To možeš probati i ništa te ne košta. Pod uvjetom da su kućišta na varovima ravna, da ne bi bilo poslije (nismo znali), tj. da se može zabrtviti.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,495
Dvije su dvije! Ako jednu proguta motor....... :hahah:
Ma baš zbog toga sam stavio dvi, i to gore ovu (zelenu PVC) i ispod nje ovu spužvastu. Pošto j e spužvasta podložna raspadanju, ova zelena će je zadržati.:geek:

Konačno je i ovaj zgotovljen. Netko je već prije mene zablokirao ovaj središnji dovod goriva, tako da sam to ostavio i montirao špinu sa jednim ulazom. A i bolje je tako jer ovaj središnji dovod goriva ide iz sredine (dna ) rezervara i to bez (unutrašnjeg filtra), dok ovaj drugi izlaz ima unutra filter. Taj blokirani dovod goriva može samo poslužiti za rerervu goriva i pokupljanja nečistoća iz rezervara. Dodatno sam još ugradio vanjski filter , tako da sad ima tri mogućnosti sprečavanja dolazak nečistoće u karburator, filter u rezervaru, sifon na špini i dodatni filter na crijevu.
IMG_20221124_130755[1].jpg IMG_20221124_130812[1].jpg
Ovaj je uspio skupiti podosta prašine dok je bilo ulja je imao ulja!o_O
IMG_20221124_131051[1].jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Martinn

Novi član
Tu od
23 Pro 2022
Poruka
3
Pozdrav svima na forumu, u pitanju je f400, nestala mi je druga brzina, ubacim na rucicu, ali nista se ne desava ko da nije u brzinu. Hocu da je rastavim da vidim u cemu je problem, od vas strucnjaci hteo bi da cujem savjet na cemu da pazim dok rastavljam, i ako neko zna mozda u cemu je problem sta nema drugu brzinu. Hvala vam i lep pozdrav svima.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,495
Koliko je vremena prošlo od pa da samo od prethodne stranice netko je bio pitao ili postavio kao konstataciju o podmazivanju opruge startera. Pa samo skuplja prašinu!
IMG_20221127_094317[1].jpg
Nedavno rasturio jedan i ono zaprepaštenje, na ovim zaštitnim limovima prašine ko u priči , trebalo je je lopatom skidati. A čudno, na starteru ni trunčice prašinice!:unsure::cool:
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Pozdrav svima na forumu, u pitanju je f400, nestala mi je druga brzina, ubacim na rucicu, ali nista se ne desava ko da nije u brzinu. Hocu da je rastavim da vidim u cemu je problem, od vas strucnjaci hteo bi da cujem savjet na cemu da pazim dok rastavljam, i ako neko zna mozda u cemu je problem sta nema drugu brzinu. Hvala vam i lep pozdrav svima.
Evo kako se stručnjaci i serviseri ne javljaju, (ako nisi već riješio problem). Ja ću nešta reći. Rastavljao sam svoju bivšu 620 ali princip je isti.
Treba prvo pogledati polužje koje služi za ubacivanje u drugu brzinu, dali se je nešta otkačilo ili se polomilo nešta ili se čak potrošilo.
Dali si to pogledao?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,495
Onda staviš u drugu brzinu i mora se čuti lagani "škljoc", potom probaš polugom polagano izbacivati iz druge i pratiti da li ima otpora. Ako ima otpora onda je utvrđivač OK.
Najčešće bude sa se je mali zupčanik (koji prebacuje drugu u rikverc) pojede i ne stigne dovoljno uzubiti.
Kod otvaranja mjenjača odvojiti lijevu polutku i da sve ostalo ostane u desnoj polutci.
IMG_20221120_130206[1].jpg
To je taj zubčanik, označen strelicom.
 
Posljednje uređivanje:

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
536
Može li se podesiti nekako ovakav MIO motokultivator da plitko freza (5-10 cm najviše) s ovim motikama? Slika uzeta s neta za primjer.
 

Prilozi

  • 2023-02-02 22_17_35-Window.png
    2023-02-02 22_17_35-Window.png
    246.1 KB · Pregleda: 9
  • 2023-02-02 22_18_15-Window.png
    2023-02-02 22_18_15-Window.png
    221.9 KB · Pregleda: 9

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Ako podigneš u vis onda če ići pliče, jer onda rukovatelj vrši manji pritisak na zemlju, onda motokultivator ide brže i automatski i pliče freza.
Uglavnom pliče ili dublje frezanje ovisi o tome koliki pritisak rukovaoc vrši na taj črtalek.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,495
To bi bio malo teži zadatak, je je ovo u osnovi motokopačica i namijenjena je za kopanje.
Za kopanje uvijek treba vršiti lagani pritisak na ručke, i naravno na ralo i na taj način se kontrolira rad motokopačice.
Ako je podigneš na ručkama naravno da će onda ići pliće, ali onda imaš dva problema. Prvi je da nećeš imati kontrolu za pravac i ako ja malo tvrđe mtk će ti pobijeći iz radnog zahvata.
Moglo bi se u drugoj brzini (sa spuštenim )ralom malo niže od uobičajeno i onda pustiti da mtk ide brže i pliće, ali onda trebalo bi proći najmanje tri puta po istome. Zato jer su noževi rijetki i u radijusu 33 cm , tako da love više i automatski ostaje više grudasto.

Jedan primjer da recimo namotiraš noževe od Agrije koji su manjeg promjera i gušći, znači za 80 cm (radnog zahvata) imaš 8 glavčina sa po 4 noža, dok kod ove F450 imaš ukupnu širinu od 85 cm sa 6 glavčina sa 4 noža. Znači ako su noževi gušći i manji u radijusu , bolje će usitnjavati zemlju. Samo jedna usporedba ako se prođe sa Agrijom jedanput , bolje usitni nego da sa F 450 prođeš dva puta.

Jedini način da bi mogao držati mtk da ide pliće (a da ga možeš) kontrolirati, je da napraviš jedno ovakvo ralo, koje ima veću površinu i ne dopušta da se ralo zabija u zemlju. To je jedini način , jer osnovno je za kontrolirati pritiskom n a ralo.:coffee: IMG_20230203_073051~2.jpg
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja bi montorao kotač ispred motika..a na mjesto rala klizač kako kaže brgud da rasteretiš ruke...zapravo kriva mašina tak da ostaje samo muka
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
536
Ja bi montorao kotač ispred motika..a na mjesto rala klizač kako kaže brgud da rasteretiš ruke...zapravo kriva mašina tak da ostaje samo muka
I meni se čini da je kriva mašina za to što tražim. Ruke mi odpadoše kad dođe u malo tvrđe, to je borba na život ili smrt. MTK nije moj, nego od tasta, ali on nije nika baš puno radio s njom. Kak je došla iz trgovine, tako ju je koristio. Meni se puuuuno više sviđa rad freze od Labinca. Ona bar ima kotač odozada za regulaciju dubine.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,581
I meni se čini da je kriva mašina za to što tražim. Ruke mi odpadoše kad dođe u malo tvrđe, to je borba na život ili smrt. MTK nije moj, nego od tasta, ali on nije nika baš puno radio s njom. Kak je došla iz trgovine, tako ju je koristio. Meni se puuuuno više sviđa rad freze od Labinca. Ona bar ima kotač odozada za regulaciju dubine.
To je samo dokaz da još nisi stekao nikakvu, a kamoli dobru praksu. Vježbaj ;)
A ja i sve Vas uvjeravam da ja s njom mogu raditi i kontrolirati ju s jednom rukom i pjevušiti. Bez borbe i svega ostalog. Uz samo jednu malu napomenu, držao sam ih "za rogove" preko 30 godina i 2 poderao, one mene izgleda nisu. ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh