• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

motokultivator labin progres

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
1,324
Ovo je rucni rad freze na mom mundial junior...i ne vidi se koliko dobro ide i koliko daleko baca!!! 60 cm i nema nikakvih lanaca niti utega. Ovih dana moram je montirati da budemo spremni za neke ozbiljnije cm pa ako se sjetim poslikam sve!!!!

Prilozi

• 20180213_142327.jpg
    20180213_142327.jpg
    26.4 KB · Pregleda: 18

west

Član
Tu od
9 Srp 2021
Poruka
91
A jel meni odgovara odnos u reduktoru od freze za snijeg od BCS, koliko vidim BCS ima muski prikljucak ali isti kao mali Labin/Goldoni. Kupio sam frezu sa takvim prikljuckom i sa njom adapter sa zensko/zenskim izlazima, mogu da kacim ako pase

west

Član
Tu od
9 Srp 2021
Poruka
91
ovakav adapter imam za frezu/kopačicu i unutra žensko-ženski adapter jer je ta freza bila na Goldoni Jolly, slučajno tako kupljeno pa sad gledam i djeluje mi da sa tim mogu koristiti sve BCS prikljucke

ima li razlike u odnosu tih reduktora, da ne vrti kardan na BCS-u brže/sporije u odnosu na ove naše

Prilozi

• IMG_20211024_165924_2.jpg
    IMG_20211024_165924_2.jpg
    37.4 KB · Pregleda: 7

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
821
Pozdrav forumaši! Ne znam više koga sve tu ima još... nisam par godina bil aktivan na forumu... ali otom potom.

Mene zanima kako izvaditi ležajeve pogonske osovine na labincu mondial 6KS. Trebal bi sve to izvaditi van, a ne kužim s kojim i kakvim alatom bi išlo. Skinul sam semeringe i segere i tu sam stal. (ostalo sve kaj ima od mjenjača sam izvadil bez problema, sve zupčanike i osovine)

Najnoviji postovi

Na vrh