• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plastenici

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,264
Kod mene paprika pusta prve listove a krastavac juče počeo nicati.
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Di držiš te kontejnere ? griješ tih 30 kvadrata plastenik ili u zatvorenom pod rasvjetom ?

Ja sam isto mislio sutra krenuti sa sijanjem u kontejnere

Pregradio sam plastenik od 60 m/2 na pola i spustio plafon na 2 m visine,maksimalno smanjio temperaturu,u prosjeku noći 15 danju 20 st.Temogen na plin radi,ali štaćeš... pravi me troškovi čekaju od sutra kada u funkciju ide cijeli plastenik sa noćnom temp. 18 a dnevnom 25 st.,samo se nadam da će danju biti sunca pa se preko dana termogen neće ni paliti.Prošle godine me veljaća za 60 m/2 koštala oko 3000 kn.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
plastenik sav zatrpan od snijega,a oko njega i najviše oko vrata tragovi jelena,da nije nanjušio salatu pa da prođe kroz foliju haha,da nebi bilo plastenik preživjeo sav snijeg i vjetrove i na kraju ga dokrajči neki gladni jelen. valjalo bi napraviti kakvu sačekušu:axe:
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
plastenik sav zatrpan od snijega,a oko njega i najviše oko vrata tragovi jelena,da nije nanjušio salatu pa da prođe kroz foliju haha,da nebi bilo plastenik preživjeo sav snijeg i vjetrove i na kraju ga dokrajči neki gladni jelen. valjalo bi napraviti kakvu sačekušu:axe:


Mislim da neće kroz foliju nega kada otvoriš a sačekuša baš nije preporučljiva da ne bi salata otišla na kaznu.

Pozdrav!
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Mislim da neće kroz foliju nega kada otvoriš a sačekuša baš nije preporučljiva da ne bi salata otišla na kaznu.

Pozdrav!

nebi bio dovoljan ni cijeli plastenik za kaznu skupa sa salatom:),čuo sam da je kazna oko 10 000eura,taman pol plastenika:rolleyess:
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
nebi bio dovoljan ni cijeli plastenik za kaznu skupa sa salatom:),čuo sam da je kazna oko 10 000eura,taman pol plastenika:rolleyess:

Što dalje sve ih više ima bit će na kraju ogradu napraviti sve pojedoše eto i porilik mi pobrstili da poludiš.
Pozdrav!
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Što dalje sve ih više ima bit će na kraju ogradu napraviti sve pojedoše eto i porilik mi pobrstili da poludiš.
Pozdrav!

znači vole sve jesti,pogotovo sada kad je snijeg pa nema hrane u izobilju.
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
nebi bio dovoljan ni cijeli plastenik za kaznu skupa sa salatom:),čuo sam da je kazna oko 10 000eura,taman pol plastenika:rolleyess:
Pa tko će te vidjet da si "maknuo" jednog jelena? Kuburu u ruke i riješi tog jelena. :)
Bit' će gulaša za cijelu godinu.:mrgreen:
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Pa tko će te vidjet da si "maknuo" jednog jelena? Kuburu u ruke i riješi tog jelena. :)
Bit' će gulaša za cijelu godinu.:mrgreen:


E prijatelju nije to tako lako blizu je kuća a i znaš onu staru ozna sve dozna.

Pozdrav!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
hehe, moji su lijepo izolirani...
p1290018w.jpg

By darijus at 2012-02-13

nakon ovog je palo još samo 25 cm novog snijega, tak da se više između njih nemore proći..al srećom svi su preživjeli...:supz:
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Pažljivo gledam,ali nikako ne mogu odgonetnuti od čega su ti nepravljeni stolovi. Možeš li mi ,molim te ,reći.

Neznam ni ja to sam naso na netu pa na Danetovu temu o srndacu ucinilo mi se zgodno ju pokazat.Dane nisam bas ni ja ziher da je origigi al bilobi ih unosnije uzgajat nego moje breskve pod plastenikom:supz:
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
tomice to su cijevi dva cola i tri milimetra debelo meso,nema to kuda ni da ga padne tri metra,bilo me strah zbog folije da ju ne rastegne pa da ju poslije vjetar ne potrga,inače nema problema. bio kupac neki dan da ga prodam,čovjek bio oduševljen sa konstrukcijom.
 

tomica

Član
Tu od
7 Pro 2011
Poruka
106
tomice to su cijevi dva cola i tri milimetra debelo meso,nema to kuda ni da ga padne tri metra,bilo me strah zbog folije da ju ne rastegne pa da ju poslije vjetar ne potrga,inače nema problema. bio kupac neki dan da ga prodam,čovjek bio oduševljen sa konstrukcijom.
7

pa ako imaš duplu foliju i još tome napuhnutu,onda nema straha da se rastegne!
kod mene su stupovi promjera 76,debljine 3,2mm,a lukovi su promjera 60,debljine 2mm
 
Posljednje uređivanje:

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
7

pa ako imaš duplu foliju i još tome napuhnutu,onda nema straha da se rastegne!
kod mene su stupovi promjera 76,debljine 3,2mm,a lukovi su promjera 60,debljine 2mm

nije dupla folija,običnu imam. koliko si plaćao po kvadratu takav plastenik?
 

tomica

Član
Tu od
7 Pro 2011
Poruka
106
rajčica

nije dupla folija,običnu imam. koliko si plaćao po kvadratu takav plastenik?

40 eura kvadrat(sa pdv-om)!
ivedba GIS IMPRO
jest nešto skuplje od konkurencije,al je za toliko i kvalitetnije!
al da se razumijemo,to su plastenici sa grijanjem,sve multiple sa krovnim otvaranjem i sa mrežama protiv insekata na otvorima!
ukupno 8000 kvadrata
 

Najnoviji postovi

Na vrh