• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plastenici

fico

Član
Tu od
21 Velj 2012
Poruka
46
@fico
ja zbilja ne znam tko vidi tvoje slike, ali ja ne...:icon_e_geek:
i vidim da nitko ne reagira...al ja se zbilja trudim i ne vidim...:icon_scratch:

Sad si me totalno zbunio?Kako se ne vide?Istina da nitko ne reagira pa bi to što ti Darijus kažeš moglo biti točno. Ja sam se tek nedavno ukljućio u teme , do tada sam samo čitao po forumu.
Tak da me nebi čudilo da nešto krivo napravim i da se slike uopće ne prikažu, nemam pojima.

Postao sam pod plugove jednu sliku i sve je ok , dobio sam puno odgovora pa sam bio uvjeren da sam savladao slanje slika, ali sad nisam siguran.Možda negdje griješim?
Da ne zatrpavamo forum slobodno mi na PM javite dal se slike vide .

Hvala svima.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
@fico
ja zbilja ne znam tko vidi tvoje slike, ali ja ne...:icon_e_geek:
i vidim da nitko ne reagira...al ja se zbilja trudim i ne vidim...:icon_scratch:

Slike su tu i dobro se vide.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
Slike su tu i dobro se vide.

zbilja mi je sad neugodno, ali ja ih ne vidim...mislim, vidim u svim ostalim postovima di jesu, samo fićotove ne...
nema veze, zbog jednog vojska ne stoji...
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
@fico
ja zbilja ne znam tko vidi tvoje slike, ali ja ne...:icon_e_geek:
i vidim da nitko ne reagira...al ja se zbilja trudim i ne vidim...:icon_scratch:

Na postu broj 1037 slike nisu ni postavljene a druge su tu možda je fićo zaboravio ovdje postavit slike.
 

fico

Član
Tu od
21 Velj 2012
Poruka
46
Evo sad sam probao preko mozille i slike se ne vide , ziva istina, sa Operom sve ok.Probajte sa operom , ja se s njom koristim.
Neko se možda boji da se neće dva browsera klat medusobno al problema nece bit.
Ja sam sebi instalirao 4 browsera i nema nikakvih problema.
 

Mateuss

Član
Tu od
9 Lis 2012
Poruka
467
Ja sam instalirao Operu međutim i dalje nema slika.

Evo kako izgleda.

 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
mda, ja imam firefox i ne vidim valjda zato...idem probat na chrome ili explorer..
da, na exploreru rade savršeno...vidil sam sve...
ipak se nadam da će admini ovo proučiti...
 
Posljednje uređivanje:

Mateuss

Član
Tu od
9 Lis 2012
Poruka
467
Ja ne vidim ni na Chrome, IE, Mozilla i na Safari.
Ovo je neka magija da neki mogu vidjeti a neki ne.

IE.


Safari.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
da, na chrome nisam ni ja vidio...ali kao što rekoh, stari explorer radi...:icon_weed:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
da, na chrome nisam ni ja vidio...ali kao što rekoh, stari explorer radi...:icon_weed:

Ovo mora biti djelo naših političara "zavadi pa vladaj" Ja koristim samo cromu i sve dobro vidim, sad mi nije jasno kako ti na cromi ne vidiš a ja vidim.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,420
Zemlja za plastenik poorana, izmrzla, istanjurana tj za 2 plastenika ali kako financije budu dopuštale. Vrata napravljena, valjda ih neće vjetar otpuhat :biggrin:





 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
U nedjelju u kafu sam vidio poznatu ekipu (bivša dioničarska) koja ulaže u plastenike i plasteničku proizvodnju. Vjerovatno su ovo već iznajmili ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh