• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PLUG

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-plug sam vidi osobno mogu reći da je u solidnom stanju, prefarban je i preko pločica pa se ne vidi marka, koliko sam primjetio na jednom kotaču je ležaj otišao, na samoj rami ima neke okrugle nosače u kojima nema ništa tj. nešto nedostaje ali ne znam što. iza prve brazde također postoje neki nosači ali su prazni, inače dali si zadovoljan s njim, kojim traktorom ga vučeš, nikada nisam imao okretača uvjek ravnjak, sada bi probao s okretačem...
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
144
ti okrugli nosaći si ti za uporu kad je plug otkaćen tj kroz te nosaće ide cijev ,a iza prve brazde ti nosaći su ti za crtala,što se tiće pluga prezadovoljan sam s njim ljepo ore ne ostaje ništ iza njega u vani ,na nakranjenom terenu ne vraća se brazda zbog dugačkih daski ,ja sam prezadovoljan iako kažem morao sam par sitinica napravit kad sam ga kupio,a vučem ga s rusom 80 ks.
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
hvala ali gledam nešto sa hidrauličnim okretanjem, ne mogu svaki put otvarati zadnje staklo i okretati plug...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
za moj nemoras otvarat staklo jer se automatski okrene
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Šta nije 16" preveliko za 533?

Idealna kombinacija za 533
fotografija0085q.jpg
fotografija0084f.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Dali je neko stavlja na dvobrazni,plug kotač,ko šta imaju prokretači,,i ovi noviji,,,nači umijesto črtala iza....
Nešto me pere ideja da probam stavit,,,,možda bi bolje zaorava,,,,,,ili se varam.....
 

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
Što mislite o ovom plugu???

Što mislite o ovom plugu??? Kaertner, zakaparen pred pol sata, sutra ide na probu ...

2x12", s predplužnjacima i crtalima ...

imag1195.jpg


imag1196r.jpg


imag1197o.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Za početak su željeza potrošena;)

Čestitke na kupnji,dal je s tim plugom radio Zetor 7711?
 

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
Za početak su željeza potrošena;)

Čestitke na kupnji,dal je s tim plugom radio Zetor 7711?

Hvala, da Zetor je radio, bio mu prelagan, proban i sa 539, ide ko zmaj ...

A zeljeza nisu tolko potrosena, kolko su samo spice, al svejedno ja stavljam voglenotove spice one male gore, na koji god plug sam imao ... a i nije ih problem dati napraviti, kolega s firme je kovac koji je bavi time, pa eto :) nadam se da bude sve ok ... javim cim ga probam
 

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
Evo plug isprobani i kupljen nakon 3 vure srajfanja po njemu, svi navoji zapečeni, sve je trebalo "olabaviti" ilitiga "genuti" po međimurski ... al isproban na sve moguće načine i naštelan da ide dobro ... ja zadovoljan, traktor ga vuće bez neke muke sad kad je poštelan. Orano s njim kuruzište i strnište, sve zaorano bez brige ... Crtala su maknuta, više mi se sviđa kako ide bez njih ... evo par slika ... i da, čemu služe oni kotači iza zadnje brazde??? Za dubinu?? al po kojem principu rade??!?!

imag1208s.jpg


imag1214.jpg


imag1210.jpg


imag1211s.jpg
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
moj ima klasične kotače za dubinu otraga,nije loš plug lijepo radi,samo ja bi ga mijenjal za 14",a vučem ga sa fiatom 65ks dupla vuča
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vjerojatno nije 48-ica, ona im 14.9 gume straga, a ove na slici su 12.4 i ja bi reko da je to TD 4506
 

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
Vjerojatno nije 48-ica, ona im 14.9 gume straga, a ove na slici su 12.4 i ja bi reko da je to TD 4506

Tako je, to je td 4506 j. U originalu je bio s ramom preko, al je stavljena kabina od td75.
 

Najnoviji postovi

Na vrh