• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PLUG

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
O tom BKL-u naravno. Oni surađuju s Lemkenom, imaju novo i polovno reparirano u ponudi, sigurno znaju gdje se može bilo kaj za Lemkena nabaviti.
Broj je u oglasu!
Bil sam jednom kod njih na skladištu, stvarno ima vrhunskog "alata" za kupiti :)
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
Šanana hvala na informaciji imaju brazdu ali i cijenu paprenu,ali kaj je tu je sutra po nju!
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
1000 eura rabljena nisam ju videl plug je kompletno repariran lani sve novo tak da ne znam kaj bude trebalo na toj brazdi!reparatura brazde znači sve novo je 725eura orginal djelovi kaj ne bi bilo zabune!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Eto vidiš. drago mi je da si našel. Kupovali smo kolega i ja kod BKL-a za njegov lemken M2 predplužnjake, ima pravu robu, to se nemre reći!
A ima i repariranih trobraznih okretača koji su mi se odmah svidjeli! Da je toliko novaca nebi razmišljao ni malo!

Ako može kakvih slika od pluga i te kupljene dodatne brazde, naravno u kombinaciji s traktorom!
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
Ako je brazda barem na 50% da izdrži 2god. znaci 400ha oranja cijena je ok a ako je odma za reparaturu puno je al nemam izbora treba mi!Slike budu dok se bu oralo sad se ceka kombajniranje
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
933
Stigla ponuda prije par dana još proba nije bila.

IMG_0735_Copy.jpg
[/url]






free picture upload[/IMG]
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Lijep plug, daj ga bas izmjeri od pete prve brazde do spice druge, zanima me dal je 12 ili 13 cola.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
933
Mjerio sam ga,razmak je 30cm ili 12"
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Prvi put vidim ovakav MF plug.
A i ovi deflektori su vrhunski postavljeni, sigurno su konstantno u dodiru sa zemljom :D:


SIMA...o Gassneru nisam razmišljao, baš me zanima kak zaorava kukuruzovinu?
A u vezi tog oglasa, čini mi se da je to plug od jednog našeg forumaša, pa možda se javi.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Pa ja vjerujem da je dobar ovaj Gassner. Ima dobre deflektore, predplužnjaci mi se čine da nisu baš za kukuruzovinu, neki su mali, no možda se varam.
 

Najnoviji postovi

Na vrh