• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PLUG

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Takvi su pretplužnjaci na mom raberwerku i dobro rade u kuruzovini,a usput ima i čistače ili defluktore,to je samo dobro,dobar je plug.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Kod tog švercera sam bil jednom, ali nesječam se točno dal je tad imao taj plug ili ne, no obavezno ako ideš pogledai ponesi si gumene čizme :)
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
nakon 3 godine uporabe nevide se znaci trosenja (osim spice lemesa)

3u7sucj


0mfotografija4j
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
To Kićo rastura sa maleckim MF-om od 135 ks,mada bi i Brena to odradila na njegovoj ravnici,dobro ova loša sezona je malo gadna zbog kiša ali valjda dođe i to sunce jednog dana
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
nakon 3 godine uporabe nevide se znaci trosenja (osim spice lemesa)

ovo je zabraždeno "do jaja" :eek: :drink:
ako je visina pluga nekih 75-80 cm, ti ga nogariš dobrih 50 :icon_syda: svaka čast
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,462
Uvijek sam trzao na overuma, ali toga kod nas nema polovnog, a ako i ima onda je ili loše ili skupo. No kvaliteta se plaća. Jednog dana ću si kupiti novi... :)
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,554
I hurlimann je zelen pa je isti klinac kao i same. Iz iste tvornice ispadaju i MF plugovi(neznam jel jos?)
Ovaj ima ok cijenu jos ako je koristen probno moze biti i niza. A u oglasu je ohoho godina.
Vogel ima napuhanu cijenu zato sto je kod nas i okruzenju postao best buy plug, pa su potom preselili proizvodnju u Mađu i digli cijene.
Za 10000€ ne tako davno nudio mi se vogel 4br, jaci model. Kad se skupilo novaca cijena je otisla skoro x2
 

Najnoviji postovi

Na vrh