• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PLUG

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
na niski klirens nemaš mjesta da staviš poštena pera ili predplužnjak i onda se stavi nekaj minijaturno kaj više smeta nego koristi,a ako je njiva čista da se nema kaj zaštopati onda je svaki dobar. evo za člana seat nemogu nači sliku od oranja ali samo da dobiješ predođbu koliki je taj rabe
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Nema na cemu!!!
Svima vam zelim sretnu i uspjesnu Novu Godinu te da vam se sve zelje ostvare!!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Što mislite o ovom plugu dalivamse čine istrošene daske?
Išobih za 2500kn.
http://www.njuskalo.hr/strojevi-alati-ostalo/plug-12-landsberg-dvobrazdni-oglas-13929791
Pardon zaboravih stavit najvažnje

Tesko je ovako na osnovu nekoliko oskudnih slika puno rec!!!
Koliko vidim daske nedjeluju istroseno bilje bi se vidilo da je uslikan iz blizega prednji dio daske!!!
Daske se najvise trose naprijed od lemesa prema gore i donji obod iza lemesa!!!
Plug izgleda cvrsto i masivno!!!
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
919
Dvoumim se između landsbrega i olt posavca.
Šta mi možete preporočiti prednosti mane?
 

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
ja imam olt-a 2x12 niski klirens,ako ima bilo kakvih ostataka jako ih lose zaore,
zna se stopat a moj u tezoj zemlji lose okrece brazdu ali mislim da mi je to
zato sto su mi daske malo izderane,vucem ga s zetorom 4712 i on ga lijepo vuce
moj plug je starije proizvodnje pa nema onu rucku za nagib sto je isto velika mana
radio sam i s tetkovim imt-om neznam koji je bio broj i taj plug mi se cinio
puno boljim od olt-a s drugim 2brazde nisam radio pa necu ni komentirati!
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
919
I ja više pucam na lansbrega čini mi se dosta jači.
Dosad je bio imt pa nisam nimalo bio zadovoljan samo naslanja brazdu i naproljeće potjera trava po oranju katastrofa.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ima tu u tvojoj blizini Landsberg 12", ali 2+1, skuplji je od ovoga, ali mislim da je to bolja opcija, ako nekad uzmeš veći traktor ili ako se može s 3 brazde radit, samo ubaciš zadnju na 4 šarafa.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Slavonac lose radi dok posavac radi jako dobro u tezoj zemlji govori,je u laganoj i pjeskovitoj svaki plug dobro radi.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Da, ali na tome skineš zadnju brazdu i imaš identičan plug kao onaj što si na prošloj strani stavio.
 
Na vrh