• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci (tvornički i homemade)

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Danas sam i ja išo po drva koja imam več od pomladi (žledolom) pripremljena za odvoz.Drva noge nisu dobila ali gljiva puno zbog ovog ludog vremena-svaki dan luduje nevreme.Inače drva imam več dosta ali šteta ostavit u šumi da strune,bolje sfurat kuči pa za rezervu.Najviše ovih je od hrasta i oni su se sasvim obrasli sa gljivama tak da deblje komade sam prvo ostrugo od gljiva jer skoro da bi me bilo sram vozit kuči takve.Ta drva sam išo pogledat pre par tjedana i bila sasvim lepa a sad sve u gljivama-to sve je uzrok kako bi reko ova kompjuterizirana sfera.
adult image
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,672
Dobro ti dođe ta kutija ispod sanduka..:icon_super:
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Najljepše od svega, sigurno doći kući i povući ručicu za kipanje. :icon_weed:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Je tak,samo ne radim tako.Kod kuče prikolicu parkiram na placu gde pilim sa cirkularom pa uzimam direkt sa prikolice i pilim na kratko.Deblje komade koji nejdu na cirkular pilim sa elektro motorkom na 33cm pa posle na cjepač i slaganje.Danas sam dovuko još jednu furu a ostalo mi u šumi još za neke dve fure za drva.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Najljepše od svega, sigurno doći kući i povući ručicu za kipanje. :icon_weed:

Ima jedan istinit dogadjaj pricao mi jedan kolega. Otac mu se bavio u selu usluznim radom sa traktorom, i jedan susjeda ga stalno zavo da mu radi i ucjenjivao sa cijenom, ovome picilo to po zivcima, jer je kako kaze taj susjed bio baksuz, uvijek kod nejga ispadne neki problem ,ili rasjece novu gumu, ovo ili ono, a ovaj se jos uvijek cenjka oko cijene. I jedne prilike ovaj ga zove da mu izvozi djubre na njivu, i opet normalno natezanje oko cijene, a ovaj mu kaze jedno ovaj trazi drugo, i na kraju ovaj traktorista pristane na tu njegovu ponudu ali da ne kipa, i tako cijeli dan njegovi sinovi utovarali i istovarali, psuju na oca, da bi ovaj na kraju zadnju prikolicu kad su ovi htjeli da istovaraju, rekao cekaj, povukao rucicu kipe gore i rekoa ovo je od mene, hehehe.
 

foraze

Novi član
Tu od
4 Sij 2014
Poruka
18
nameravam da napravim kopčanje u tri tačke na tomici 418 i znam da je bila skica na ranijem forumu ali već dva dana ne mogu naći. molim za pomoć.
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Evo napravoio sam i vadilicu za krompir.

imag0399.jpg

imag0401.jpg

imag0403.jpg

imag0404.jpg
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Slabo ti je ovo,moras ojacati,inace bice ko sa nagrtacem za kompir(ti znas najbolje kako je bilo)
Prevrnuo si ovu moticicu,trebalo je obrnuto,a ako vec oces ovako,oceci ovo parce cevi,ljustice kompir
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,644
Loše napravljeno, ne funkcionalno, slomit ćeš ga kad prvi put ide u zemlju, a o estetici da i ne govorim.:(bear):
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,644
Šteta potrošenih elektroda !:(giggle):
Pa ovo i je motika, samo sa metalnom drškom.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ima za svačiji ukus đep i svako prema svojim sposobnostima može napraviti ono što mu odgovara , :drink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh