• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci (tvornički i homemade)

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Evo orginal za tvoj TV.:icon_keel:
21710368.jpg

Procijeni sam.:icon_biggrin:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Ho6rzoeprVM[/YT]
http://www.youtube.com/watch?v=9Jk-zwuEAuk
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
I ja sam, samo sa dodatnim proširivačima TV ju prerastao za 30cm.:icon_hang:
21710408.jpg
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
E da.Morao bi ih skinut kad kosiš a to je zajebancija.Meni su trebali kod sadnje kukuruza jer je teško lovit pravac al dobro je ispalo:icon_super:
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Super, :D Posto mi je ocev sef kupio tomu 523 ja mislim, za vocnjaka i dobio malcer i kosu bocnu. Pa je obecao dati bocnu mom ocu jer mu ne treba. :icon_mrgreen:
 

senad75

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
64
succur velika katastrofa te zadesila :( a mislim da nisi jedini da ima još članova foruma koje je ova poplava poharala,opet nek je živa glava pa če se nekako namiriti mada je sve katastrofa ogromna
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Koja crna katastrofa, :mur: ovo pola hektara sijanja što je odnijelo je NULA šta se događa u okruženju.:confused:
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Kosa je dobra samo treba znat radit s njom

Kojom brzinom se kosi,a ima li na njoj dje da se steluje kako da kosi?

Gotov je i nagrtac:wink:
nagrtac1.jpg



nagrtac2.jpg



nagrtac3.jpg



nagrtac4.jpg



nagrtac5.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Hm , kao prvo bilo bi dobro razdvojiti slike radi boljeg pregleda ,, a za što je to nagrtač , čini mi se pre veliki razmak ili u sredini fali još jedan , i štelanje širine ne bi škodilo a ogrtač po mome bi trebao biti od prve strane prema zadnjoj u koso ,,, možda i grješim alo ovako kopa uzalud , otežava rad i ne radi dovoljno fino ,,,
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Nagrtac za krompir ovih dana sam pravio redove za krompir zato je toliko razmaknut pravi redove dobro samo moram kupiti onaj kljunove od spartaca napravio sam ja neke male ali se nevidi od trave neznam vidjecemo kako ce radit zavario sam ga zato sto se okreto na zabice.

Kako mislis od prve strane prema zadnjoj ukoso???
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo ovako mislim ,,,,

96xcp1.jpg


i ako si ovako sadio , kao što rekoh , treba ti još jedan u sredini za ogrtanje ,,,,
kao na slici , za ogrtanje dva reda , tri ogrtača , ,,,, sadnja na primjer razmaka redova 63 cm ,,,,,,
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Tomo vinkovic je malo siri od1m,i ako bi bila3 ogrtaca,raznak medu redovima bi bio malo jace od30cm,tako da za tv ide jednoredni(2ogrtaca)
Moze i sa 3,ali samo redove da pravi,jer bi onda traktor gazio po vrezi kompira
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Da bi TV , serije 400,800, mogao ogrtati krumpir koliko bi trebao biti razmak redova , da on to može odraditi kvalitetno , bez večeg gaženja ???? , ako ne govorimo o tome da se krumpir ogrinja kod visine 15,20 cm ??
 

Najnoviji postovi

Na vrh