• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nemre me niko skopirat jer ja plaćam zaštitu patenta, vidiš da danas svi jedne druge kopiraju, i vele bolje od orginala. Pa daj napavi svoj proizvod, a ne ukrađeš nečiji patent i muku. Najlakše je tak, i napisat bolje je nego tvornički, po čemu? Zato postoje inžinjeri koji to osmisle, vari se po pravilu struke, a doma daj elektrodu koju imaš, nije bitno glavno da je zavareno.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
@Kupljenec to su 20" kontači?

tam negdi pred 20 stranic imaš moj projekt pa baci oko ;)

 
Posljednje uređivanje:

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
to je odlično. 20 su već dosta visoki.

Ja sad planiramjednu manju napravit s balonkama 12" ili eventualno 15.3
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
@Kupljenec to su 20" kontači?

tam negdi pred 20 stranic imaš moj projekt pa baci oko ;)

Videl sam već neki dan, to je posel, ali bogme imaš ti puno vožnje sa traktorom kak si napisal, ni te policije strah?
to je odlično. 20 su već dosta visoki.

Ja sad planiramjednu manju napravit s balonkama 12" ili eventualno 15.3
Isto kao čezu delaš ili sa stranicama?
Pošalji broj na pp, budem ti svoju pogonsku pokazal.
Bum, slobodno i tu staviš slike, nek svi vide koga zanima, ljudima takva prikolica puno pomaže i znači.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,935
Čak gledam kad ima sve te dodatke na sebi da složim ABS, ESP i ko zna kaj još, kad ima mogućnost. Pa onda zakaj ne iskoristiti to maximuma.

Tak bitno da je ona doma, sad kad bu zdravlja i cajta ide u proizvodnju, dal bu to ovu godinu, drugu, ili za 5 ja neznam, al bude. Meni se ne žuri, kak sam rekel htel bi ju napravit kak Bog zapoveda.
A ne nekak napol ili kaj ja znam kak
Sad još moram ime smisliti, boju neku, upite direktno prema tvornici lakova moram slati, kontaktirati više vrsta inžinjera, projektante, dizajnere, dečki kaje stim posla da poludiš koje su to brige. I kaje najbitnije zaštiti patent kompletnog projekta, jer kak danas svi delaju jen drugoga kopiraju. Mene sigurno nebuju.

Ajd nek si ti nju kupil.
Ja se nadam da nebu ko sa slike ;)

1611149061967.png
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nebu nebu, al bolje da nisam nikam išel po nju, bolje da sam doma i odmaral, jer nemrem se pomaknut kak me sve boli sad.
Ali viš kaj bu posla snjom?
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Ovo je prerađena prikolica za sijeno utovarnog prostora 3.4×1.4×0.6m.Prije 4 godine smo na nju nasložili cca 7 -8metri johe,naravno raketa je bila napred prikopčana.Imal sam i slika al su nestale s mobitelom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh