• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice za razbacivanje stajnjaka

mali

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Velj 2015
Poruka
2,556
Ja imam horizontalnu i milina nemaš tu što pokvarit.
Gledaj krone ima mazalice na valjkima.

aag14v

Član
Pridružen(a)
4 Kol 2011
Poruka
262
Kupujuem djubretarku pa me zanima razlika ili kaj bi bilo bolje odabrat, horizontalne ili vertikalne valjke?
Odabrat onu koja je u boljem stanju. Dobro pripaziti na stanje šasije (zna bit trula komplet) , letvi (da nisu pomotane), lanca (da nije istegnut) i prenosa na razbacivački mehanizam (zračnost, okrhnuti zupčanici, izduženi lanci - npr. krüger prikolice ovo je najsloženiji dio i tu zna bit svega).

Ukoliko treba popravljat sip i tehnostroj su najjeftiniji. Dok neke starije njemačke prikolice budu kvalitetnije ali dijelovi su koma.

nino1005

Član
Pridružen(a)
28 Velj 2017
Poruka
75
aag hvala,
savijet je odlican i potkrijepljen objasnjenjem.
Nasao sam tehnostrojku povoljnu i izgleda ok,u slicnom stanju ko mengele,njih sam gledao
al ako je takva situacija sa dijelovima odluka je jednostavna

mali

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Velj 2015
Poruka
2,556
Slovenskesu slabe ja ju nikad nebih uzeo susjed ima sipa svake godine zadnja getriba kaput.
Slabe su uvijaju se pod teretom jako.
Ako imaš više posla njemačku uzmi

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
22 Lip 2007
Poruka
14,761
Tehnostroj je masivnija.

mali

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Velj 2015
Poruka
2,556
Nju sam obišao u kupovini radi ovoga šta ima sip svako malo kvar.
Iaoko s prikolicom treba znati i radit

Zeljko81Bj

Član
Pridružen(a)
30 Svi 2013
Poruka
461
Tehnostrojku ja tovarim nemilo,iznad valjaka fest.
Imam i nastavke i stranicu 4,8 tona zrna kukuruza ide,samo dobre gume trebaju,a mehanicki ti je jednostavna.

Na vrh