• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice za razbacivanje stajnjaka

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,163
Ako si naručivao preko telefona velika greška. Tata nosio lanac k njima oni naručili 10x31, a treba 10x35. Umjesto naplaćenih 17m bilo je cca 13-14m..

Sve po uzorku i k njima u trgovinu. I dvaput gledati.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Nije ni u Ferenčaku ništa bolje. Donesao klin rd za uzorak, oni donesli ja pokupio i nakon 20 dama idem mijenjati klinove oni ne pašu ali prošlo je više od 15 dana i sad nemogu dobiti lovu nazad a novi klinovi koji navodno budu ti koji mi trebaju 30 eura/komad, duplo skuplji nego prvi.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,139
Ako si naručivao preko telefona velika greška. Tata nosio lanac k njima oni naručili 10x31, a treba 10x35. Umjesto naplaćenih 17m bilo je cca 13-14m..

Sve po uzorku i k njima u trgovinu. I dvaput gledati.
Ma odnio im uzorak lanca letvu i spojnicu.
I sve krivo sad sam uzeo broj od Patrika on se razumije.
Pita kako su krivo izmjerili čudi se.
A ljepo vrijeme mogao sam složiti ovako sad opet čekaj da dode iz Njemačke
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,163
Eto, istu stvar su i meni napravili. I poslali manju dužinu. Pa ponovna dostava stajala 7 dana u zg jer su slali preko in time dostave. Uglavnom isto kao i kod tebe trebao voziti gnoj pa čekao djelove i sve slagali zadnji tren.
 

Tomas89

Član
Tu od
23 Kol 2019
Poruka
36
Pozdrav,
Zanima me jel prikolicu za stajnjak podmazujete prije upotrebe (mislim na lance poda lancanike letve itd) jer sam citao ngdje da naftom se namaže prije upotrebe!prikolicu nisam imao do sada pa nemam puno iskustva oko toga?svaki savjet je dobrodošao
 

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
183
Po nekom pravilu trebao bi podmazati lezajeve prije pranja da voda ne ulazi,a nakon pranja lance ,letve i vretena namazati mjesavinom ulja i nafte .Naravno kad se prikolica osusi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh