• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
pregled prskalice danas obavljen vrijedi 3 godine i meni je rečeno da mora biti sve po pravilima EU da do kraja iduče godine bi trebalo testirati prskalice znači drugi krug i onda zakon stupa na snagu, kazna može biti do 15 000kn, vjerojatno je u igri i poticaj pa zaštitna sredstva za koje budemo morali polagati ispit jer ti onda badava prskalica itd....itd....
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Svatko ko ti ponudi pumpu tražiti će minimalno 1000 kn a pitanje u kakovom stanju je. Potraži na internetu Agroplastik ili Agroplastika u Poljskoj oni ti imaju pumpe od 100eura na više. Uz to naručiš i protukapne dizne. Poštarina za pakete do 10 kg mislim da je oko 50 eura. Ja sam ljetos gledao samo za dizne pa mi je bila preskupa dostava. Upit im možeš poslati i na hrvatskom. Pumpu pripašeš kako ti paše.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Danas i moja prskalica dobila naljepnicu,da je ispravna za rad,i 580 kn sam lakši,ali sam tri godine miran,osim ako ju ne prodam u među vremrnu,onda kupujem novu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Agromehanika je u Bjelovaru. Njihove proizvode i drugi prodaju (Ferenčak, Opruga...)
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
E pa mene zanimaju trgovine koje drže njihove proizvode pa da se raspitam gdje je najpovoljnije!
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Imaš Trgoagenciju, Ferenčak, Antoš trgovina pa ti još i dostave za 30 kn.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Kad smo davno kupovali špricu (oko 1997), na Sajmu u Gudovcu (ili ZG Velesajmu, ne sjećam se više), Agromehanika je bila nekih 10-tak % jeftinija.
Osim toga, oni sigurno prodajo originalne, a ne zamjenske dijelove. Možda su čak i jeftiniji od drugih.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Kad smo prije 5-6 god kupovali atomizer pa se na sajmu raspitivali, njihov prodavac nam je rekao da odemo i kupimo u lokalnoj poljo trgovini posto su iste cijene. Tako je i bilo
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Mislim da i PanexAgm prodaje njihove šprice. Tamo sam kupio Sip ciklo 100 po sajamskoj cijeni :).
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Koje su po vama bolje grane i zašto? I dali se isplati razlika od cca 3500kn za MRX grane?

daca_092.jpg


SDC10865.jpg
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Comet je poznatija firma i radi po cijelom svijetu, sada pitanje je cijene i tvog izbora.
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Nabavio Agromehanikinu prskalicu od 200 l. Napravio remont regulatora i dodao jedan ventil pa sad imam 4. Taj što sam dodao mislim koristiti za ventil za pranje nakon upotrebe. Da li je to netko ugrađivao i kako ga je nabavio?
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Jedino što je upitno je kvaliteta pumpe, a ostalo je sve potrošni materijal.
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Ima može se uzeti druge pumpe udorove uz neku nadoplatu imam cijenik njihov stvarno poviljno.
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
1000 litara sabhidraulicnim granama i jaca pumpa 40000. Tisuca kuna ja imam ponudu i mislim da bum ju zel lesko stom opremom je 76 tisuca...
 

Najnoviji postovi

Na vrh