• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Re: prskalice

Tonxy kaže:
ej ZJ daj k0liko je ta tvoja sirine!!
6m
 
B

Bobo

Guest
Re: prskalice

ZJ, dobar store... malo se vini mastan, no opet, stroj... nekako mu izgleda nezgrapna prednja vuca ko kod mene na 549, no glavno da ona napravi posla i posla...

Prskalica se cini kao da je nova, i svidja mi se...

Mi imamo neku staru agromehanikinu, pa je pucala, pa je krpana, pa jos uvijek curi, pa dizne stalno zastopane... ma 100 muka s njom...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Re: prskalice

Bobo kaže:
ZJ, dobar store... malo se vini mastan, no opet, stroj... nekako mu izgleda nezgrapna prednja vuca ko kod mene na 549, no glavno da ona napravi posla i posla...

Prskalica se cini kao da je nova, i svidja mi se...

Mi imamo neku staru agromehanikinu, pa je pucala, pa je krpana, pa jos uvijek curi, pa dizne stalno zastopane... ma 100 muka s njom...

Opet krivo Bobo: nezgrapno izgleda BEZ prednjeg pogona :lol:
Šprica je Agromehanika, 330lit, velika pumpa i male grane (swkcijw 3x2m). Stara je 10 god.
 
T

Tonxy

Guest
Re: prskalice

koja je to marka? agro... ili nest drugo!!
super izgleda!!
kolika su joj krila i nosivost?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: prskalice

zrine892 kaže:
s kojim traktorom nosis?

uglavnom imt 533 :mrgreen:
a ponekad i sa tx-om

edit:
12m su krila
 
J

JOSIP.1

Guest
Re: prskalice

neznam ratarko sta ti se ne svidja na njoj, meni pristojno izgleda, + sto ima onaj cup za usipavanje pesticida, vidim elektroventile, sam ak je dovoljno jeftina bila bi ona dobra.

opet, sto mene zanima od 3000 l ti tockovi su premali, s tim zapadnes u psenici sad ako je malo blatno.

znas cijenu???

kolike su grane na njoj???
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
729
Re: prskalice

Takvu prskalicu imam i ja.
Agromehanika ili tako nešto, iz Slovenije.
I ove grane imam, samo što ih slabo koristim.
Na koliko okretaja tjeraš IMT-a za rad s prskalicom?
 
Y

Yerre

Guest
Re: prskalice

Samo sam slikao prskanje, nemam pojma o tehnikalijama.
 
I

ivan10

Guest
Re: prskalice

da li mozda neko zna di ima pumpi za kranjove sprice od 400l i ventili jel imam sve drugo a nemam to i kolko bi bila cijena otprilike za to sve, ja racunam oko 3000kn i mislim da nije vise?
 
Z

zrine892

Guest
Re: prskalice

pogledaj u osijeku..tamo ima..koliko sam ja procitao..oko 7,500 kuna je bila prskalica 550 litara..sa pumpom sa ventilom,granama..mislim kompletna gotova prksalica sa granama 10 metara..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Re: prskalice

Evo moja stara, AGROMEHANIKA 440 litara
prica.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh