• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,691
Više nitko ne spominje prskalice Leško, kupuju se poljske. Kada sam ja prije oko dvije godine napisao da se trebaju okrenuti Fondovima EU jedan njihov je odgovorio da oni sve rade iz svojih sredstava. Zato su znatno skuplji i zanima me kako sada stoje sa prskalicama.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Imao sam volju uzet hrvatsko ali pristup kupcu je takav kakav je. Na kraju ni cijenu nisam saznao.
U poljsku kvalitetu iskreno sumnjam tako da je izbor pao opet na agromehaniku. Sve drugo je preskupo.
 

mimi504

Član
Tu od
16 Ožu 2015
Poruka
56
Za nas koji manje obradujemo zemlje valjda će poslužit i ta poljska...bolja je nego ova moja stara 30 g.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Moja Poljska kupljena nova ove godine,poprskala oko 130 hektara i bez greške odradila sve to,sigurno su dobre prskalice.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Ja kupil ovakve:
sprinklers_prskalice_by_irena88-d5qe3nl.jpg

i ni jedna nije zakazala :)
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
00842bd95667ae10d4e41ba9b09456d0.jpg


0b22b31a09200a2b37ca7b413dabf3f9.jpg


Slomila se opruga pa ne zatvara dobro. Kako je zamjenit? Ovo plasticno kuciste mi se cini zaliveno u metal.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Ne znam, tek sam rastavio. Ne kupuje mi se cijeli dekl ali koliko vidim ventil je zaliven i ne moze se skinuti/zamjeniti.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Probaj uz rub malo ostrugat cini mi se da bi trebo ic van ja sam vec zaboravio kad sam svoju raskapo kak je islo obicno oksidira i poljepi se od otrova pa ide malo teze ostruzi malo pa onda probaj iscupat!!
 

matijavz

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
232
Pročitao sam temu od početka,pa da sada pitam..Znači,vi koji ste uzeli poljske prskalice nakon korištenja godinu dana i više kako ste zadovoljni?? Odlučio sam se na tu poljsku samo dali Biardzki/Jar-met/akpil ?
400 l, 3 rezervoara,triplex dizne taj model me zanima.
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Ja imam jarmet kupljena u 4 mjesecu 1000 litara sa 15 metara grane hidraulicne pospricala prek 500 rali..i prezadovoljan...sve dobro radi...na litar trosi po hektaru...svarno zadovoljan!
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
Eto ja sa svojom Akpil 800 l , 12 m grane , isto prezadovoljan , pošpricala oko 200 rali bez greške trenutno , također jednu sezonu odradila kod mene .
 

Najnoviji postovi

Na vrh