• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radio na traktoru

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Taj ISO conector sam prije par mjeseci kupio u centru KTC.Tamo su ih imali na kile......
.....platio sam ga nekih 25 kn...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
budem vec nekak iskombiniral.. ovaj vikend to valjda slozim, pa budem malo poslikal ozvucenje :weedman:

a prikljucka sam jedva nasel, valjda sam u svim ducanima bil u Durdevcu i nasel sam ga kod onog Vase kaj popravlja mobitele.. taj ima stvarno svega i svacega..

Ak ti bu stvaral probleme javi mi se, rešimo to začas, v subotu sem v Prugovcu celi dan.

Viš njega se opće nesem sjetil.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ako spoji i narančastu na konstantni plus svijetlit će stalno .. tako da crvena i žuta na konstantni plus i dobiš da radio svira i bez kontakta i ne gubi memoriju(osim ako odspojiš kleme) plava je još i za uključenje vanjskog pojačala...

Imaš pravo...........:shock:,,,ja se malo prebrojija..
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
slobodno spoji plavu i narandzastu ja sam i otvorio ovu temu i ja nisam znao kako da uradim
i da nebi provlacio novu instalaciju od pozicije pa na narandz.ovako kad upalis radio dobijes napon na plavu i samo spoji narandz. s njiom i imas osvjetljn radio samo kad je upaljen i netreba ti nista drugo
al nemoj ni slucajno spajat narandz. na +12 zato sto ce ti svjetlit stalno
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,141
postavio sam radio i sve super radi.. e sad, zanimaju me oni fm transmiteri, dal to sta vrijedi tako da mogu pustat mp3 muziku?
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
postavio sam radio i sve super radi.. e sad, zanimaju me oni fm transmiteri, dal to sta vrijedi tako da mogu pustat mp3 muziku?

Možeš.. za traktor dušu dalo ukoliko nemaš USB port na radiju. Nema preskakanja, a kvaliteta je čistam zadovoljavajuća… :gitarist:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Samo mu moraš i upaljač ugraditi još negdi gde buš štekal transmitera.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,141
Samo mu moraš i upaljač ugraditi još negdi gde buš štekal transmitera.

ma da, samo je problem najti tu uticnicu od upaljaca, za kupiti je nema nove, jedino da spuknem z starog auta.. bil sam u trgo autu i pital za to i oni mi vele da nemaju, a tam ima sto zlupanih auta i samo treba izvaditi to, ali necu..:madmana:
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
ja sam ugradio uticnicu upaljaca i stalno mi je ustekano ona malo sranje sa USB
i ide bez ikakvih problema
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ma da, samo je problem najti tu uticnicu od upaljaca, za kupiti je nema nove, jedino da spuknem z starog auta.. bil sam u trgo autu i pital za to i oni mi vele da nemaju, a tam ima sto zlupanih auta i samo treba izvaditi to, ali necu..:madmana:

Ma kak nema za kupiti??? Pak ja sem kupil tu v Đurđevcu u autodjelovima, imaš u sva 3 dučana.
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
ma mora imat na svakom auto otpadu
nema veze dal je novo il polovno nemam mu sta otic nema on lezajeva :D
 
F

FERGUSONN

Guest
Ja bas planiram ugraditi radio u traktor ako gdje zapnem pomoci cete mi
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,141
Evo kako sam si ja ugradil radio na imt 539, pa ako se netko upusti u taj posao, mozda mu ove slikice pomognu:




posto je radio na kazete, a ja bi htio slusat muziku sa usb-a nabavio sam si uticnicu za upaljac tj. za onaj fm transmiter koja vec ima nekakvo svoje postolje (na moju srecu, bar ga necu morat ja slagat), samo ju priserafim na kabinu i spojim zice i cepaj.. :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Lepo si ti to sredil kolega, lepo, lepo...sad si mi dal volje da ja sebi u 565 predelam malo ozvučenje :)
 
F

FERGUSONN

Guest
Evo ja upravo sad krecem sa stavljanem radija u traktor spojio sam laminat sad cu postaviti radio na laminat i onda cu ujutro to spojiti
 
F

FERGUSONN

Guest
Evo i slike ako sam pravilno postavio, sorry nesmalazim se bas jer sam novi... Sad bih vas zamolio ako bi mi netko mogao raci gdje da spojim koju zicu a da nebi nesto pregorilo ili slicno, jer koliko znam ove zura crvena idvije plave su glavne ali kada sam u autu mjenjao radio prije nekih mjesec dana ove dvije plave nisu bile nikamo spojene, tako mi je i na novom radiju bile dvije zice viska i ja ih nigdje nisam spojio a radio svira i radi bez problema


Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,141
Lepo si ti to sredil kolega, lepo, lepo...sad si mi dal volje da ja sebi u 565 predelam malo ozvučenje :)

Ma prvo sem kombiniral kakve bi nosace za zvucnike napravil i kakvo postolje, a posto mi je "plafon" kabine dosta dubok samo sam zaserafil dasku za ramu kabine i sa drugom daskom zatvoril i to je to. Najtezi dio posla je bil skrojiti ovu dasku koja stoji okomito kad nejde u pravi kut kad je tapacirung kabine zaobljen na uglovima.. i jos mi je samo zal kaj se moram zezati s tim transmiterom, a vele da to i nije neka kvaliteta zvuka.. mozda sem trebal kupiti novoga radia s usb ulazom i to je to.. a to je pak nekih 500, 600 kn. al mozda bude i to..
 

Najnoviji postovi

Na vrh