• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Fini komad drva,a imala je i štilka posla dok je to spilila. A gablec:(clap):to je još najbolja slika:icon_biggrin:
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
ma živa mafija, šta drugo reći evo HŠ se ne isplati transportirati trupce, da posao privatnicima oni kupe kamione na kredit i njima se isplati, a o drugom da ne pričam
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ma živa mafija, šta drugo reći evo HŠ se ne isplati transportirati trupce, da posao privatnicima oni kupe kamione na kredit i njima se isplati, a o drugom da ne pričam

pa naravno da se privatniku isplati njegov vozač radi 10-12h dnevno od HŠ "8"
Privatnik tovari min 22-25m3 oh HŠ 16m3 evo matematike
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
privatnik ima plaču 4000kn(radi i sve subote),a u hš 6000

znam konkretan primjer gdje privatnik daje sjekaču 10kn po kubiku
prijevoz',gablec i prijava se ne odbija
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
Ovo što se sada događa je izravna posljedica "nesposobnosti i neznanja".
Isto kao kad bi mene postavili za šefa neurokirurgije na Rebru. Katastrofa od kadroviranja.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Ovo što se sada događa je izravna posljedica "nesposobnosti i neznanja".
Isto kao kad bi mene postavili za šefa neurokirurgije na Rebru. Katastrofa od kadroviranja.

u Sloveniji je bila slična situacija, raspodali su svoju mehanizaciju i ali privatnicima da rade za njih ALI tada su se privatnici udružili i rekli braćo mila mi nemamo računa mi moramo dignuti cjenu i tada je nastalo sranje...

kod mene nema više pretovara hvataju i vagaju na svakom koraku,
 

Ttjj

Član
Tu od
29 Pro 2011
Poruka
144
polagana priprema terena za davanje šuma u koncesiju...koncesionare ne zanima operativa već isključivo gospodarenje šumama bez operative,realizacija najkasnije do 2020g.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
polagana priprema terena za davanje šuma u koncesiju...koncesionare ne zanima operativa već isključivo gospodarenje šumama bez operative,realizacija najkasnije do 2020g.

to je nekima u planu ali osobno se nadam da će doći neka garnitura političara koji će malo gledati oko sebe i stvari posložiti na svoje mjesto jer ako sjebu šume i vode onda smo bjednici
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
to je nekima u planu ali osobno se nadam da će doći neka garnitura političara koji će malo gledati oko sebe i stvari posložiti na svoje mjesto jer ako sjebu šume i vode onda smo bjednici

gle što misliš da su stavljali kao zalog za državne obveznice. pa ne mogu se dugovi vraćati novim dugovima. kad ovima bude dosta, reći će daj šume, daj vodu.
a ovi koji vladaju i vladali su, to rade samo za sebe, ne rade za dobrobit naroda.
pogledaj poljoprivredu, propast, a utučeno je u nju preko 50 mlrd kuna. turizam, 70 % u rukama stranaca, naši upropaste i umjesto u zatvor država prodaje hotel.
Šumarstvo, ovo stanje je posljedica krađa, samo što oni pokušavaju rješavati posljedicu, a ne uzrok, a to su drvokradice. Samo je HŠ oštetio privatne šumoposjednike za 2 mlrd kuna. Pokušaj si zamisliti taj novac za ulaganje u 660 000 ha u šume u privatnom vlasništvu.
Vode, moraš plaćati ne znam što sve ne, dovodnju, odvodnju, slivne vode, održavanje kanalske mreže, a direktorčić ide na safari.
Kao što uvijek govorim krivi ljudi su uvijek na krivim mjestima. Nije bitno ono što znaš nego gdje pripadaš (koju iskaznicu imaš) inače nisi čovjek.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
interesantan video
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=w-_IRCieGew[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
dobar dan forumasi,,,htjeo bih vas pitati kako transportujete vas sumski alat(motorke,sjekire,gorivo itd)do radnoga mjesta u sumi..dali imate neke kutije ili sanduke pricvrscene na traktor ili neke druge metode....
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Okk..ä dali imate ideju kako napraviti kutiju koja ce bit pričvršćena negdje na traktoru,,,nemam ideju gdje bih je
mogao stavit
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Možemo komotno takove čeze u stari otpad prodat ,kod mene u Sisku više sa tim nemožete vozit drva, već su mi dvojca poznanika platila kaznu. Atest registracija i vozi i naravno da nije pretovar.
 

Najnoviji postovi

Na vrh