• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Repica Raoula

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
nisam siguran za zaštitu tak da ne mogu tvrdit nesigurne podatke!

čuj, puno stvari ovisi o prinosu!
ma lako za gnojidbu, šibneš joj 200 kg 15-ice po jutru i ne bude se bunila! i to odma u predsjetvenoj, nikakva prihrana...

sve cemo vidit nakon prve godine kako ce bit :icon_super:
sve mi se čini da bi mogao i ja probati posijat koji hektar rauole za vlastite potrebe, samo ako riješim sjeme
ja sam nabavio u jednom selu kod koprivnice čovjek prodaje po 12 kn/ kg ako oces mogu ti dat broj
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Može i meni broj, ili bećar ti kupiš i za mene ?
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Evo moje rauole za sjeme, dali će ju trebati štititi od kakvih štetnika i čime?
fotografija0268.jpg

fotografija0269k.jpg
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
E neznam to prvi puta sijemo tako da nemogu ništa obećati ako rodi normalno onda hoće.
 

mali.alen

Član
Tu od
13 Kol 2012
Poruka
452
Ako bude, ja bi bio zainteresiran za jedno 10ak kila, za zelenu gnojidbu nakon vršenja ječma (ako niste predaleko).
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Slikano danas, jako je polegla, korijen mi je jako tanak i kratak neznam zašto.

3bs2.jpg

5xka.jpg

6dru.jpg

3uty.jpg

ndu3.jpg
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Da li se može repica raouola prijaviti za poticaj? Posijao bih ju za sjeme, al nevidim na agronetu što bih stavio kao usijev...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vjerojatno mi se samo čini ko da je rijetka!

Da to nesi možda kupil onu Ružmanovu zemlju uz put?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Ja sam svoju tek danas posijao.

Doći će do polovice 8 mj, nadam se :)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Vidim da nitko ne spominje prihranu. Kolega belec kaže 200 kg 3x15 po jutru. Bacio sam 100 kg 3x15 / 3/4 jutra. Sa čim ju treba prihraniti i kada ?
Danas vidim da i trava polako probija. Sa čim ju špricati ili netreba ?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja ju ne mislim prihranjivati, samo zaštita protiv insekata ako bude trebalo, a za herbicid neznam ni sam i kod mene ima travice malo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh